Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 122 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: ISTINE I ZABLUDE O ZRACENJU I HEMOTERAPIJI
PostPoslato: Čet Maj 20, 2010 11:05 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 2:34 pm
Postovi: 85
kojekude je napisao:
za Vas je problem što nisam oboleo i što navodno reklamiram ne znate koga i ne znate šta) upravo Vi delujete kao neko ko ima interes da slučajno neko "ne skrene sa utabane staze".

NE, ja ni neprijatelju NE ZELIM da oboli, ali vi stalno potencirate na vracanju bolesti, VI znate da ovaj forum posecuju onkoloski pacijenti i imajte malo osecaja i milosti i pusti ih da zive makar i u zabludama...


A ja VAS pitam cime cete vi pomoci i leciti ako odbacujete kao sto kazete zvanicnu medicinu:
“Čvrsto sam uveren da kad bi ukupno medicinsko znanje koje se danas primenjuje mogli baciti na dno mora, to bi bilo u korist čovečanstva i na štetu riba.“ - Oliver Wendell Holmes
"Virusi ne postoje" - kojekude
logichno se namece alternativa
I MOZETE STO SE MENE TICHE DOKAZIVATI STA GOD ZELITE, MENE NE ZANIMA VASHE MISHLJENJE.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ISTINE I ZABLUDE O ZRACENJU I HEMOTERAPIJI
PostPoslato: Čet Maj 20, 2010 2:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 1:04 am
Postovi: 134
Lokacija: Kanada
evo malo reklame, reklamiram knjigu Rudolfa Breussa: “TOTALNA TERAPIJA RAKA I LEUKEMIJE” ( 150% njene prodaje ide pravo u moj dzep)

Milosav Cabrilo se izlecio metodama navedenim u toj knjizi http://www.milosav-cabrilo.com/book/ . Ova tema je vec raspravljana na forumu onkologija/pobjedio-opaku-bolest-t22366.html?hilit=pobjedio%20opaku#p146402

P.S. ova metoda je samo za bolesne koje su doktori otpisali, posto je to jedini nacin da se otrgnu iz kandzi alopatske medicine i probaju nesto drugo. ovo prethodno sam napisao posto se g-din Cabrilo okrenuo prirodnom nacinu lecenja silom prilika, jer su doktori digli ruke od njega.

(znam, znam, i moja zena mi ponekad zameri sto sam ironican, niko nije savrsen, radim na tome)

_________________
http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=18597&highlight=
http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=18649&highlight=
http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=19103&highlight=


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ISTINE I ZABLUDE O ZRACENJU I HEMOTERAPIJI
PostPoslato: Čet Maj 20, 2010 3:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 2:34 pm
Postovi: 85
cikatoma je napisao:
.

U svakom slucaju, "zvanicna" medicina je zakonom zasticena k'o krava u Indiji, a tako i mora biti inace bi, zbog rezultata u lecenju, veoma brzo nestala.
pozdrav: cikatoma


Jos jednom da naglasim da mi je zvanicna medicina pomogla. Jer pre operacije, hemoterapije i zrachenja imala sam bolove u ramenu i ruci, chesto mi je bila kao oduzeta...Verovatno je neki nerv bio pritisnut tumurom koji je rastao ili ko zna shta (laik sam) ali meni je zivot posle svega, tri godine posle svih terapija kvalitetniji? i sutra da umrem nije mi zao sto sam se odluchila na sve terapije jer za drugo ne znam.
Ni danas ne znam shta bih mogla uchiniti da ublazim sve bolove ruke koje sam trpela....

Cikotama, kako bi tVi reshili ovaj problem, 'ajd' reklamirajte nesto?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ISTINE I ZABLUDE O ZRACENJU I HEMOTERAPIJI
PostPoslato: Pet Maj 21, 2010 2:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 1:04 am
Postovi: 134
Lokacija: Kanada
srpkinja je napisao:
Cikotama, kako bi tVi reshili ovaj problem, 'ajd' reklamirajte nesto?

ove reklame zehtevaju vise vremena nego sto trenutno imam, reklamiracu sledece nedelje (ne smem predugo cekati, vreme je novac, necu nista zaraditi cekajuci :D )

_________________
http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=18597&highlight=
http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=18649&highlight=
http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=19103&highlight=


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ISTINE I ZABLUDE O ZRACENJU I HEMOTERAPIJI
PostPoslato: Pet Maj 21, 2010 7:35 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 2:34 pm
Postovi: 85
cikatoma je napisao:

(znam, znam, i moja zena mi ponekad zameri sto sam ironican, niko nije savrsen, radim na tome)

Ne samo da ste ironicni, moram teska srca priznati da ste i duhoviti :D
cikatoma je napisao:
srpkinja je napisao:
Cikotama, kako bi tVi reshili ovaj problem, 'ajd' reklamirajte nesto?

ove reklame zehtevaju vise vremena nego sto trenutno imam, reklamiracu sledece nedelje (ne smem predugo cekati, vreme je novac, necu nista zaraditi cekajuci :D )


Ne gubite vreme...izmicu vam pare ispred nosa , pozurite...a ja Vas u medjuvremenu chitam :D

********************************
postoje cetiri glavna uzroka bolesti:

A) previse otrova (toksina) u telu;
B) nedostatak hranljivih materija;
C) eksponiranost elektro-magnetnim talasima;
D) stres

Eee, da mi je znati koja od ova chetiri su mi kumovala 8)
Tema jeste ozbiljna ali ja volim i da se shalim na svoj rachun, sebe smatram pozitivnom osobom a i okolina me dozivljava tako :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ISTINE I ZABLUDE O ZRACENJU I HEMOTERAPIJI
PostPoslato: Sub Maj 22, 2010 9:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 19, 2009 10:58 pm
Postovi: 18
Lokacija: Titel
Mislim, šta reći... Istine i zablude.

Jedna od definicija istine je "Istina je subjektivni odraz relativne stvarnosti". Subjektivna, zato što svi mi imamo svoju istinu, odn. posmatramo stvarnost iz svog ugla gledanja i najčešće je vidimo onako kako mi hoćemo da je vidimo, zato i jeste stvarnost relativna. Zablude, malo li smo puta svi mi bili u zabludi, al sve je to sastavni deo života a život ide dalje i ceo život ćemo učiti na svojim ili tuđim grešakama i opet ćemo glupavi umreti al šta da se radi.

Osnova svega i pre svega, naši organizmi su jedinke za sebe, svi mi imamo iste ekstremitete, organe i tako to a opet smo svi toliko različiti i ne možemo očekivati da na svakog od nas identično deluju razne terapije. Isto tako i svi ti silni karcinomi su različiti, svaki za sebe, neki su progresivniji neki ne i ajd sad ti znaj. Posebno pitanje u svemu tome je i vreme otkrivanja karcinoma al da ne širim sad temu.

Da ne bi bilo "Šta bi bilo, kad bi bilo" uradila sam sve što mi je zvanična medicina predlagala a uz put sam se koristila i alternativnom medicinom, onoliko koliko sam si mogla priuštiti i koristila sam ono za čega sam mislila da ne može da mi škodi i sad sam dobro, čak šta više odlično.

Na svojoj koži sam lično osetila sve vrste lečenja karcinoma i mogu u najkraćim crtama reći sledeće: Odmah nakon otkrivanja karcinoma dojki, 2006. godine, usledila je operacija, hemoterapija po šemi "FAC" VI serija i terapija zračenjem 25 doza, uz normalno sve moguće propratne pojave al izgurala sam. Bila sam ubeđena da je to to i da sam izlečena. Al, ne lezi vraže, na kontroli, 2009. godine, pojavila se nekakva mrlja na plućima, što je nakon urađenog CT moj onkolog dijagnostikovao kao metastazu karcinoma dojke i podvrgnuta sam hemoterapiji po šemi "TAXOTERA" 4 + 4 serije, nakon čega je usledila operacija, da bi se tad utvrdilo da se nije radilo o metastazi nego o novom primarnom karcinomu pluća. Ali sve je prošlo OK i kažu mi da je to to i kontrola za 6 meseci.

Ono što sam htela da kažem je, da se ja odlično osećam i da nemam nikakvih zdravstvenih problema, e sad da li je to od napred navedene zvanične medicine ili alternativne, ili je to produkt kombinacije jedne i druge ne znam, niti me zanima, niti me iko može ubediti da ovo valja a ono ne valja i opet kažem da smo svi mi jedinke za sebe i da na svakog od nas različito deluju iste terapije. Al sve u svemu ne treba gubiti nadu.

Da, i još nešto, vrlo bitno. Autosugestija. Koliko puta, čovek kad popije lek, odmah mu bude malo bolje i ako taj lek još uvek nije počeo hemijski da deluje - autosugestija. Ako verujete u nešto, prihvatite, ako nemate poverenja, nemojte. To vam je moj savet, niko nikoga ne primorava, to je trenutna ponuda zvanične medicine, prihvati ili odustani.

Veliki pozdrav svim članovima sa ovakvim ili drugačijim mišljenjem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ISTINE I ZABLUDE O ZRACENJU I HEMOTERAPIJI
PostPoslato: Pon Maj 24, 2010 9:48 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 2:34 pm
Postovi: 85
savkas je napisao:
Mislim, šta reći... Istine i zablude.

Jedna od definicija istine je "Istina je subjektivni odraz relativne stvarnosti". Subjektivna, zato što svi mi imamo svoju istinu, odn. posmatramo stvarnost iz svog ugla gledanja i najčešće je vidimo onako kako mi hoćemo da je vidimo, zato i jeste stvarnost relativna. Zablude, malo li smo puta svi mi bili u zabludi, al sve je to sastavni deo života a život ide dalje i ceo život ćemo učiti na svojim ili tuđim grešakama i opet ćemo glupavi umreti al šta da se radi.



savkas, pozdrav , vidim da se junachki boris i da si skroz pozitivna osoba.

Da, uchicemo na svojim ili tudjim greskama i opet cemo glupavi umreti..

Ovo sto cu zalepiti nije vezano mnogo za temu (hemoterapiju i zrachenje) al' nisam znala gde da okachim, pa 'ajd' ovde.

I vrapci znaju da je zdrava ishrana vazna ali gde je naci? Danas je sve zatrovano:voda, vazduh, zemljiste. Ko nam garantuje da je ono sto kupimo, a koje je uzsasno skupo, pod etiketom zdrava hrana, zaista i zdravo? Dakle to je posebna tema. Kako se hraniti posle trovanja organizma hemioterapijom?

Prochitajte o hrani koju unosimo..

Najmanje dve milijarde ljudi svake godine razboli se od otrovane ili nezdrave hrane, a broj obolelih iz godine u godinu raste, kaže se u izveštaju Svetske zdravstvene organizacije.

Bolesti čiji je izvor hrana, koje neretko imaju smrtni ishod, pogađaju svaku zemlju u svetu, takođe se ukazuje u zajedničkom izveštaju SZO i Organizacije za poljoprivredu i ishranu (FAO) za međunarodni skup o problemima zdravlja i prehrambenim proizvodima.

U izveštaju se naglašava potreba da se uspostavi tesna saradnja svih zemalja u svetu kad je reč o regulativi za bezbednu hranu. Postoji previše pretnji zdravoj hrani, od farmerskih polja i staja do stola krajnjeg potrošača takođe se ukazuje u izveštaju.

Stručnjaci naglašavaju neophodnost jačanja međunarodnog sistema kontrole kvaliteta hrane kako bi se, u isto vreme, zaštitili konzumenti ali i na najmanju meru smanjili troškovi farmera, prerađivača hrane i trgovaca. SZO i FAO, smatraju analitičari, teško da mogu precizno da predvide broj ljudi u svetu koji će oboleti zbog nezdrave hrane - trbušnog tifusa, kolere, različitih trovanja hranom, dizenterije, hepatitisa A - ali je sasvim izvesno da će milioni ljudi umirati jer su jeli nebezbednu hranu.

„U industrijski razvijenim državama, 30 odsto ljudi svake godine oboljeva zbog konzumiranja nezdrave ili nebezbedne hrane dok je taj procenat u zemljama u razvoju najmanje dvostruko veći", ističe se u izveštaju. Prema podacima SZO, godišnje najmanje 2.1 miliona osoba umre od dijareja izazvanih bakterijama iz zagađene hrane i vode. Pritom, naglašava se u izveštaju, žrtve u zemljama u razvoju najčešće su deca.

Međutim, u SAD, godišnje se zabeleži 76 miliona slučajeva infekcija nezdravom hranom i vodom zbog čega najmanje 325.000 osoba završi u bolnici dok ih više od 5.000 umre - ukazuje se u izveštaju SZO.

Obe agencije UN naglašavaju da pretnje hrani, uključujući i pogrešno rukovanje i skladištenje, najčešće se javljaju na njivama ili u stajama u kojima se uzgaja stoka zbog čega je neophodno da se na kraju lanca, prilikom pripremanja i kuvanja, striktno vodi računa da li postoji garancija o kvalitetu sirovine.

Objavljeno na sajtu B92


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ISTINE I ZABLUDE O ZRACENJU I HEMOTERAPIJI
PostPoslato: Pon Maj 24, 2010 11:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 12:02 am
Postovi: 116
Već sam pisao o "čitanju" i čitanju sa razumevanjem...
Kakve veze ima šta misli FAO, UNICEF itd? I šta objavi B92? Čitajte informacije (po mogućstvu uz proveru verodostojnosti) ali smi zaključujte, ne dozvolite da B92 i mediji uopšte zaključuju umesto Vas, koštaće Vas mnogo.

Znači zdrava hrana je znači samo ona sa odgovarajućom etiketom??? Ne, to je samo zdrava hrana sa neverovatnom cenom (često i nije stvarno zdrava za organizam, samo manje štetna od standardne ponude).
Za mene je zdrava ishrana ishrana koja pomaže umesto da odmaže organizmu a jeftinija je od artikala iz marketa!
Npr lan košta 120-180rsd/kg (kako gde), svako ima (ako nije bacio) mlin za kafu, samelje za u teglicu, pa u frižider.
Jedem svako jutro po kašiku i po sa šetiri i po kašike smese za musli sa jogurtom. Nije idealno zdravo ali je mnogo bolje nego ono što sam jeo ranije. I jeftinije. I čim ostanem bez lana par dana osetim razliku u kvalitetu probave.
Za klasičnog konzumenta medijskih sadržaja i marketa to nije zdravo? Da ne kažem da nema studija o tome :wink: Voda je valjda jeftinija od alkoholnih i gaziranih pića.
Ko ima mesta za skladištenje može da kupi na veliko šargarepu, cveklu, celer,... kad im je sezona po niskoj ceni i da svakodnevno pravi sokove od povrća (naročito bitan deo za obolele i "farmakološki i anatomski "izlečene od karcinoma - ups, nemam ni za to studiju, samo navode nekih nadrilekara i sopstvenu logiku kako funkcioniše ljudski organizam).
Unosom ovakvih namirnica supstituiše se gomila nekih čuda koja su inače svakodnednevno u tanjiru i čaši. Tu je ušteda.
Takođe unosom organizmu potrebnih minerala, vitamina i enzima smanjuje se osećaj gladi, koji nastaje jer našem telu nedostaju ti dragoceni elementi.

Ljudi su izgubili osećaj za normalno. Danas kad sretnete čoveka koji je npr visok 175cm i ima 75kg pitate se šta mu je, što je propao, jel bolestan? ... samo zbog toga što prosečan sredovečan muškarac na tu visinu ima barem 80kg. I stalno je gladan. Malo se kreće jer gleda fudbal umesto da ga igra. Ne vozi bicikl ili šeta jer ima kola na lizing pa da ih bar koristi kad ih plaća. Ne izlaže se suncu i nosi sunčane naočare jer je pročitao 1000 puta da je to zdravo a i moderno je.
A kad zlo zakuca na vrata, onda je kriva genetika, sudbina, virusi, zagađeni vazduh, voda, zemljište... I u tom ludilu nakon dijagnoze, dugogodišnje uloge medijskog i potrošačkog konzumenta sasvim deluje normalno da te neko seče, zrači i truje kao nešto što je najbolji metod lečenja. LEČENJA??? Studije kažu - lečenja, onda mora da je tako. Potvrdio i FAO i SZO i svi relevantni faktori.
E pa gospodo, kad je život u pitanju ne važi ona: "Će ti vrnem, čim gi obrnem".

_________________
“Čvrsto sam uveren da kad bi ukupno medicinsko znanje koje se danas primenjuje mogli baciti na dno mora, to bi bilo u korist čovečanstva i na štetu riba.“ - Oliver Wendell Holmes
"Virusi ne postoje" - kojekude


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ISTINE I ZABLUDE O ZRACENJU I HEMOTERAPIJI
PostPoslato: Sub Maj 29, 2010 11:15 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 2:34 pm
Postovi: 85
cikatoma je napisao:
srpkinja je napisao:
Cikotama, kako bi tVi reshili ovaj problem, 'ajd' reklamirajte nesto?

ove reklame zehtevaju vise vremena nego sto trenutno imam, reklamiracu sledece nedelje (ne smem predugo cekati, vreme je novac, necu nista zaraditi cekajuci :D )

Pa gdje ste chovjeche, chekam :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ISTINE I ZABLUDE O ZRACENJU I HEMOTERAPIJI
PostPoslato: Sre Jun 02, 2010 5:30 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 1:04 am
Postovi: 134
Lokacija: Kanada
srpkinja je napisao:
Pa gdje ste chovjeche, chekam :wink:

Ja lupio ceznju, pa otis’o.
Elem, evo malo reklame. Necu strpati sve odjednom, nego malo razvuci, ima jos drugih metoda.

Jedan od najjednostavnijih metoda lecenja je SODOM BIKARBONOM. Italijanski doktor Tulio Simonuci je zakljucio da je rak gljivicno obolenje izazvano kandidom ( http://www.cancerisafungus.com/ ) , i da je najefikasnije sredstvo za lecenje soda bikarbona. ( sa ovim se ne slazem, rak kao i kandida su posledice smanjenja kiseonika u krvi, vidi oralni metod uzimanja sode bikarbone)

Necu ici puno u detalje, sve je objasnjeno ovde http://www.curenaturalicancro.com/ (na engleskom, ali se moze otici i na stranice na drugim jezicima). Uglavnom, terapija se sastoji u ubrizgavanju 5% rastvora sode bikarbone u telo, lokacija sto bliza tumoru.

Jos laksi metod od ubrizgavanja sode bikarbone je oralno. Dr Marc Sircus http://sodiumbicarbonate.imva.info/inde ... treatment/ objasnjava ovaj method za lecenje.

RECEPT:

Pomesaj 3 dela organskog sirupa od javora (Maple Syrup) sa 1 delom sode bikarbone (soda ne sme sadrzavati aluminijum u sebi). Pomesaj u serpi na tihoj vatri (ne preko 50 º C, ako je ukus grozan, znaci da je sirup zagoreo) 5-10 minuta. Uzimaj 3 kafene kasike dnevno 1-2 meseca. (preuzeto sa http://www.relfe.com/2008/baking_soda_m ... alize.html )

Posto u Srbiji verovatno nema ovog sirupa, preporucio bih prirodni, domaci, nepasterizovani med.

Ideja je da se rak hrani secerom, samo sto uz secer ovaj put dobija i sodu bikarbonu koja donosi extra kiseonik, i taj kiseonik unistava rak.

A sada reklama: SODA BIKARBONA, VEOMA POVOLJNO, ORIGINAL DOMACA PROIZVODNJA, BLA BLA BLA, ISPORUKA NA KUCNU ADRESU, BLA BLA BLA, KONTAKTIRAJ ME TELEPATSKI ILI NA TEL 01010101010101010101, ISPORUKA ISTOG DANA ZAGARANTOVANO, ILI PARE NAZAD.

Malo sale, nemojte da mislite da zbog ove reklame i zafrkancije ovaj metod lecenja nije validan (je li “validan” srpska rec, vise ne znam posle 15 god u Kanadi).

I na kraju, skeptici navalite, te ovo nije dokazano, te ako leci zasto nismo culi za njega bla, bla, bla (preterah sa ovim bla). Odgovor je opet isti: zvanicna medicina/ministarstva zdravlja su u kandzama farmaceutske industrije. Gde je tu zarada na obicnoj sodi bikarboni?

_________________
http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=18597&highlight=
http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=18649&highlight=
http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=19103&highlight=


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ISTINE I ZABLUDE O ZRACENJU I HEMOTERAPIJI
PostPoslato: Čet Jun 03, 2010 2:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Pozdrav svima

Da li je neko cuo, ili imao iskustva sa kubanskim lekom protiv raka ESCOZUL?

Citala sam svasta, skoro sam ubedjena da nije losa stvar, a definitivno da se neradi o prevari.
Svekar mi se bori protiv raka jednjaka, pa bi bilo lepo, ako iko moze da podeli samnom bilo kakvo iskustvo.... o ovoj vrsti raka, i o samom Escozulu, ako ima konzumenata.
Inace planiram da sredinom meseca idem na Kubu (po pomenuti lek), pa ako je neko bio...lepo bi bilo cuti i neko iskustvo na srpskom. Nacitala sam se na engleskom, spanskom, rumunskom..

Hvala svima unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ISTINE I ZABLUDE O ZRACENJU I HEMOTERAPIJI
PostPoslato: Pet Jun 04, 2010 5:19 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 2:34 pm
Postovi: 85
cikatoma je napisao:
srpkinja je napisao:
Pa gdje ste chovjeche, chekam :wink:

Ja lupio ceznju, pa otis’o.


Jos laksi metod od ubrizgavanja sode bikarbone je oralno. Dr Marc Sircus http://sodiumbicarbonate.imva.info/inde ... treatment/ objasnjava ovaj method za lecenje.

RECEPT:

Pomesaj 3 dela organskog sirupa od javora (Maple Syrup) sa 1 delom sode bikarbone (soda ne sme sadrzavati aluminijum u sebi). Pomesaj u serpi na tihoj vatri (ne preko 50 º C, ako je ukus grozan, znaci da je sirup zagoreo) 5-10 minuta. Uzimaj 3 kafene kasike dnevno 1-2 meseca. (preuzeto sa http://www.relfe.com/2008/baking_soda_m ... alize.html )

Posto u Srbiji verovatno nema ovog sirupa, preporucio bih prirodni, domaci, nepasterizovani med.

Ideja je da se rak hrani secerom, samo sto uz secer ovaj put dobija i sodu bikarbonu koja donosi extra kiseonik, i taj kiseonik unistava rak.

A sada reklama: SODA BIKARBONA, VEOMA POVOLJNO, ORIGINAL DOMACA PROIZVODNJA, BLA BLA BLA, ISPORUKA NA KUCNU ADRESU, BLA BLA BLA, KONTAKTIRAJ ME TELEPATSKI ILI NA TEL 01010101010101010101, ISPORUKA ISTOG DANA ZAGARANTOVANO, ILI PARE NAZAD.

Malo sale, nemojte da mislite da zbog ove reklame i zafrkancije ovaj metod lecenja nije validan (je li “validan” srpska rec, vise ne znam posle 15 god u Kanadi).

Odgovor je opet isti: zvanicna medicina/ministarstva zdravlja su u kandzama farmaceutske industrije. Gde je tu zarada na obicnoj sodi bikarboni?

Jest' nasmejala sam se.., BLA BLA BLA, :)

Ipak mi nije jasno da li bi me ruka prestala koja je bolela zbog tumura koji je rastao i da li bi se on smanjio da nije bilo operacije i hemioterapije?
Izgleda da mi je sve ovo sto mi se desilo ispralo mozak pa i sva ova saznanja o sodi bikarboni i ostaloj alternativi su ucinili da mi tek nista nije jasno :-?
Ipak cikatoma, posto ne reklamiras skupe proizvode hvala na trudu..BLA BLA BLA :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ISTINE I ZABLUDE O ZRACENJU I HEMOTERAPIJI
PostPoslato: Pon Dec 20, 2010 11:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 1:04 am
Postovi: 134
Lokacija: Kanada
cikatoma je napisao:


Jedan od najjednostavnijih metoda lecenja je SODOM BIKARBONOM. Italijanski doktor Tulio Simonuci je zakljucio da je rak gljivicno obolenje izazvano kandidom ( http://www.cancerisafungus.com/ ) , i da je najefikasnije sredstvo za lecenje soda bikarbona. ( sa ovim se ne slazem, rak kao i kandida su posledice smanjenja kiseonika u krvi, vidi oralni metod uzimanja sode bikarbone)

Necu ici puno u detalje, sve je objasnjeno ovde http://www.curenaturalicancro.com/ (na engleskom, ali se moze otici i na stranice na drugim jezicima). Uglavnom, terapija se sastoji u ubrizgavanju 5% rastvora sode bikarbone u telo, lokacija sto bliza tumoru.

Jos laksi metod od ubrizgavanja sode bikarbone je oralno. Dr Marc Sircus http://sodiumbicarbonate.imva.info/inde ... treatment/ objasnjava ovaj method za lecenje.

RECEPT:

Pomesaj 3 dela organskog sirupa od javora (Maple Syrup) sa 1 delom sode bikarbone (soda ne sme sadrzavati aluminijum u sebi). Pomesaj u serpi na tihoj vatri (ne preko 50 º C, ako je ukus grozan, znaci da je sirup zagoreo) 5-10 minuta. Uzimaj 3 kafene kasike dnevno 1-2 meseca. (preuzeto sa http://www.relfe.com/2008/baking_soda_m ... alize.html )

Posto u Srbiji verovatno nema ovog sirupa, preporucio bih prirodni, domaci, nepasterizovani med.

Ideja je da se rak hrani secerom, samo sto uz secer ovaj put dobija i sodu bikarbonu koja donosi extra kiseonik, i taj kiseonik unistava rak.


http://phkillscancer.com/ mozete procitati (na zalost na engleskom je, ali...) kako je Vernon pobedio rak prostate (IV stepen - stage IV)sa metastazama na kostima. Koristio je sodu bikarbonu pomesanu sa molasom i vodom, za 12 dana! Originalno je zeleo da proba terapiju za cezijumom, ali se posiljka zagubila, pa je resio da uzima sodu bikarbonu.

_________________
http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=18597&highlight=
http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=18649&highlight=
http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=19103&highlight=


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ISTINE I ZABLUDE O ZRACENJU I HEMOTERAPIJI
PostPoslato: Uto Dec 21, 2010 12:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 30, 2007 9:17 am
Postovi: 260
Cikatoma,javio se u pravo vreme.
Mom muzu se iskomplikovao rak prostate i sve je dobrodoslo u vezi sa tim.
Pozz.svima,srpkinja ,javi se.

_________________
ko otrpi do kraja, spasice se


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ISTINE I ZABLUDE O ZRACENJU I HEMOTERAPIJI
PostPoslato: Uto Dec 21, 2010 2:08 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 2:34 pm
Postovi: 85
kat0404, pisala sam kod prijatelja, čeka me još jedan pregled u martu.
cikatomo, nedostajao si :), hvala na receptu ali ja to ne umem napraviti..
kat0404, cikatomo pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 122 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: