Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: zacece u menstruaciji
PostPoslato: Uto Apr 27, 2010 1:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 04, 2009 3:13 pm
Postovi: 6
Lokacija: Nis
Imao sam odnos s jednom devojkom u petom danu menstruacije,pri kraju odnosa je pocela da krvari i to ne bas malo,ja sam bio blizu ejakulacije i svrsio sam van nje.Taj dan je krvrila celog dana.Odnose nije imala dva dana i onda je nastavila da ima seksualne odnose sa svojim stalnim partnerom.Sledecu menstruaciju nije imala i ostala u drugom stanju.U sumnju me dovodi to sto ona sa njim pokusava da zatrudni nekoliko godina u nazad ali on ima probleme sa spermom i doktor im je rekao da mogu samo na vestacku oplodju,Objasni te mi molim vas da li je moguce da zatrudni od mene i ako nisam ejakulirao u nju ili da je od njega jer se lecio neko vreme ili sta se vec dogodilo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: zacece u menstruaciji
PostPoslato: Uto Apr 27, 2010 2:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Teorijski je moguce, ako nema redovne cikluse, ako je ovulacija poremecena pa je za vreme ciklusa i krvarenja, ako niste koristili nikakvu zashtitu...

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: zacece u menstruaciji
PostPoslato: Uto Apr 27, 2010 5:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 04, 2009 3:13 pm
Postovi: 6
Lokacija: Nis
menstruacija je bila redovna,mi smo imali odnose u zadnja tri meseca mozda dva puta mesecno i sve je bilo redovno,zastitu nikad nisam koristio i u svom seksualnom periodu nikad mi se nista slicno nije dogodilo.Sta je sa mogucnostima drugog partnera?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: zacece u menstruaciji
PostPoslato: Sre Apr 28, 2010 12:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 09, 2007 7:10 pm
Postovi: 717
Pa ako im je vec doktor rekao da im je vestacka oplodnja jedina nada, znaci da je mogucnost da je zacela sa svojim muzem oko 0%.

Nikada se ne moze predvideti kada ce doci do ovulacije, zato se i smatra da je racunanje plodnih dana los metod kontracepcije. A sto se tebe tice, ne samo da bez kondoma mozes da postanes tata kada to ne ocekujes, nego mozes da zakacis i gomilu raznih bolesti (i ne samo kada zena zna da ima nesto a nece da ti kaze, jer 50% ljudi sa nekom polnom infekcijom ne znaju da to imaju i da mogu da zaraze partnera).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: zacece u menstruaciji
PostPoslato: Sre Apr 28, 2010 1:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Zapravo ni shanse njenog partnera nisu bash 0%, mada nije bash zavidno govoriti o nekome o chijem zdravstvenom stanju ne znamo nishta. Ne znamo dijagnozu njenog muza, niti u kakvom je ona zdravstvenom stanju, da li koristi neke preparate, injekcije za regulisanje ovulacije ili ne, da li je uopshte sigurna da je tredna ili ne...

Nemate ni vi sami dovoljno podataka, a o tome shto niste koristili zashtitu sa nekim ko nije samo sa vama u vezi, to zaista nije ni tema, vec vasha neogovornost prema sebi pre svega!

Uglavnom postoji mogucnost da, ako je uopshte trudna, otac deteta budete i vi i muz, ako ima intimne odnose sa njim!

Poprichajte otvoreno sa njom, ako se trudnoca potvrdi za neko vreme mozete uraditi i test koji ce pokazati ko je zapravo otac deteta.

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: zacece u menstruaciji
PostPoslato: Čet Apr 29, 2010 10:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 04, 2009 3:13 pm
Postovi: 6
Lokacija: Nis
Ona je potpuno zdrava ne pije nikakve lekove niti injekcije a on se naravno lecio i imao neke terapije koliko ja znam valjd ima neku prosirenu venu na mosnicama koja mu unistava sprematozoide,tako sam nekako razumeo,neki rezultati koje je radeo zadnji put su bili losi ali nezna kad je to bilio.Oni imaju redovan odnos i on uvek ejakulira u nju i kad je saznala da je trudna mislila je da je od njega sve dok joj ja nisam rekao a sta bi bilo kad bi bilo i tu je nastala konfuzija.
Ja sa mojom devojkom imam redovan sex dve godine i samo sam jednom ejakulirao u nju posle mestruacije pa nikad nije ostala trudna,pa valjda je moralo da se desi i zato me sve ovo zbunjuje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: zacece u menstruaciji
PostPoslato: Čet Apr 29, 2010 6:31 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Pa jedina mogucnost da saznas ko je otac je da uradite test koji ce to pokazati (mislim da sad postoji neki koji moze da se radi i u kasnijoj trudnoci, a ako ga tu nema, onda kada se bude porodila). Ovulacija je jedna nesigurna stvar i drugacija je ne samo od zene do zene, nego i kod iste zene u razlicitim dobima zivota.... A nase nagadjanje ovde ti sigurno ne moze dati nikakav precizan odgovor, sem ako ti nije cilj da te utesimo da ti nisi tata....
Necu da ti drzim moralne pridike, ali ko se igra vatrom moze i da se ispece....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: zacece u menstruaciji
PostPoslato: Pon Maj 17, 2010 1:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 23, 2008 1:30 am
Postovi: 17
Lokacija: Tamo gde ljubav stanjuje
a смем ли ја тебе да питам, шта сте ви тражили (ти и та женска особа) једно с другим када имате особе крај себе? :o

ако је затруднела, то нека вам буде школа да не варате своје партнере (посебно оне у браку), а дете није криво ни зашта, па не би смело да због ваших глупости и испашта...

мало морала и поштовања особа које су са нама није на одмет!

_________________
Pazi sta zelis, moze ti se ostvariti.
Pazi sta zelis, mozes zazaliti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: zacece u menstruaciji
PostPoslato: Pon Maj 17, 2010 1:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 23, 2008 1:30 am
Postovi: 17
Lokacija: Tamo gde ljubav stanjuje
a смем ли ја тебе да питам, шта сте ви тражили (ти и та женска особа) једно с другим када имате особе крај себе? :o

ако је затруднела, то нека вам буде школа да не варате своје партнере (посебно оне у браку), а дете није криво ни зашта, па не би смело да због ваших глупости и испашта...

мало морала и поштовања особа које су са нама није на одмет! па не би морали да размишљате и обијате главу "чије ли је дете?"

_________________
Pazi sta zelis, moze ti se ostvariti.
Pazi sta zelis, mozes zazaliti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 58 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: