Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: GVOZDJE I VITAMINI
PostPoslato: Sre Jan 27, 2010 3:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 22, 2009 2:53 pm
Postovi: 13
ovako, nemam neki poseban problem osim sto su mi ponekad ruke ispucale ili sam bled u licu, suva kosa mozda i slicno...ali nista posebno i nista alarmantno...

imam puno obaveza tako da sam iscrpljen, jedem 1-2 puta dnevno i to uglavnom brzu hranu... zbog toga od skoro pijem beviplex a pre par nedelja sam presao na oligovit kapsule...

to je sto se tice vitamina, da li ima neko da preporuci neke bolje mozda ?

sto se tice gvozdja, sta mi preporucujete? kakav je taj tothem, moze li se kupiti bez recepta?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: GVOZDJE I VITAMINI
PostPoslato: Pon Feb 01, 2010 9:08 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 7:16 am
Postovi: 605
nekilik89 je napisao:
ovako, nemam neki poseban problem osim sto su mi ponekad ruke ispucale ili sam bled u licu, suva kosa mozda i slicno...ali nista posebno i nista alarmantno...

imam puno obaveza tako da sam iscrpljen, jedem 1-2 puta dnevno i to uglavnom brzu hranu... zbog toga od skoro pijem beviplex a pre par nedelja sam presao na oligovit kapsule...

to je sto se tice vitamina, da li ima neko da preporuci neke bolje mozda ?

sto se tice gvozdja, sta mi preporucujete? kakav je taj tothem, moze li se kupiti bez recepta?


A da uključiš "brzo" voće? I to može s' nogu. Pa ima i "brzo" povrće: npr, šargarepa, kupus, peršun....

Oligovit su OK i jedne od najjeftinijih. Možda da probaš pored njih i Hemofarmov Cink+Selen, pogotovo što u Oligovitu nema folne kiseline. Meni pomaže da se razbudim. A možeš da, ako ti novac nije problem, počneš da piješ Mamavit (jeste da je za trudnice, ali... treba jedino da vodiš računa da piješ uveče posle večere nekih pola sata do sat vremena jer nekima zna da bude muka od njih) Uostalom, nekada - pre najezde raznih specijalizovanih multivitaminskih preperata, i Oligovit je bio rezervisan za trudnice.

Ali, ali... ništa bez pravog voća i povrća.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: