Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Okt 27, 2009 12:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 16, 2009 1:05 pm
Postovi: 24
filafilota je napisao:
Ja sam se pre 1o dana operisala u Gradskoj bolnici kod dr.Branke Mihailovi-Kokic i mogu je svima toplo preporučiti.Radila sam devijaciju i korekciju.Sinoć sam imala peh ćerkica me glavom udarila po nosu i baš sam se uplašila da nije nešto poremećeno.jer imao neko slično iskustvo? Spolja nemamodrica, i boli me uobičajeno. Idem kod dr. da vidi:-)

Meni je Bjelic rekao da ukoliko ga i malo prignjecim prilikom spavanja odma da dodjem, tako da mislim da bi trebala obavezno da odes dok jos moze da se ispravi prstima, sve je jos mekano.
koliko si nosila gips? Koliko se u Gradskoj placa?
Cula sam da i tamo stvarno dobro rade. Ksenija Mijatovic je radila u Gradskoj i super joj je uradjen nos.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Okt 27, 2009 2:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 04, 2008 2:29 pm
Postovi: 6
Lokacija: beograd
gips sm nosila 7 dana,a tampone 6 dana.I sve je bilo ok do sinoc,bas sam se ubedacila.Spolja ne vidim nista ,i imam zaka zanu kontrolu za ponedeljak,ali zvacu da idem ranije.Jer mislis da sam nesto zeznula ...Bas sam tuzna,a u okolini me niko ne razume.hvala ti puno..trenutno se ne placa operacija samo boravak u bolnici..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Okt 27, 2009 2:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
obavezno sto pre idi kod doktora, u slucaju da si nesto zeznula jos uvek ti moze to rukom popraviti jer je to jos uvek sve sveze, neko je ovde pisao da mu je nos isao u krivo pa da mu je doktor rukom ispravljao nos :) ja licno mislim da bi ti se videlo da si nesto zeznula ili da bi te vise bolelo ili cak i krvarilo ali ti za svaki slucaj obavezno pozovi doktora.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Okt 27, 2009 2:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 16, 2009 1:05 pm
Postovi: 24
filafilota je napisao:
gips sm nosila 7 dana,a tampone 6 dana.I sve je bilo ok do sinoc,bas sam se ubedacila.Spolja ne vidim nista ,i imam zaka zanu kontrolu za ponedeljak,ali zvacu da idem ranije.Jer mislis da sam nesto zeznula ...Bas sam tuzna,a u okolini me niko ne razume.hvala ti puno..trenutno se ne placa operacija samo boravak u bolnici..


Nemoj da budes tuzna, nisi sigurno nista zeznula. Jel te boli?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Okt 27, 2009 7:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 04, 2008 2:29 pm
Postovi: 6
Lokacija: beograd
Hvala vam puno na podršci.Sad sam došla od lekarke,kaže da sam dobro prošla,ali da moram voditi računa i biti opreznija..Skinula mi je konce i pregledala nos-samo je malo veći otok,tak da par dana moram koristiti led...Dr Branka Kokić je stvarno divna,puna razumevanja.Tako je pažljivo skidala konce da nisam skoro ništa osetila..Imam kontrolu tek 15....Hvala vam još jednom ,značila mi je Vaša podrška baš puno.Ako znate gde mogu naći zaštitnu masku kakvu nose sportisti,pošaljite mi poruku ili napišite na forumu....do tad moram biti na distanci od moje trogoišnje cerkice:-)))))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 12:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 01, 2009 11:56 pm
Postovi: 14
Caos, pratim redovno ovaj forum, s obzirom da mi je operacija zakazana za 10-i decembar,tako da mi mnogo pomaze u iscekivanju. Radim septorinoplastiku, imam malu grbicu i vrh mora malo da mi se koriguje, ali me posebno zanima da li je neko od vas koji ste radili operaciju imao sledeci problem...ceo nos mi ide u levu stranu, nije to toliko primetno, ali ako se malo bolje zagleda ocigledno se vidi, tako da bih htela da mi odgovori neko ko je imao slicnu intervenciju da li mu je to uradjeno i da li je zadovoljan. Pozdrav svima i hvala vam na podrsci!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 11:03 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 9:44 pm
Postovi: 69
ve$na je napisao:
Caos, pratim redovno ovaj forum, s obzirom da mi je operacija zakazana za 10-i decembar,tako da mi mnogo pomaze u iscekivanju. Radim septorinoplastiku, imam malu grbicu i vrh mora malo da mi se koriguje, ali me posebno zanima da li je neko od vas koji ste radili operaciju imao sledeci problem...ceo nos mi ide u levu stranu, nije to toliko primetno, ali ako se malo bolje zagleda ocigledno se vidi, tako da bih htela da mi odgovori neko ko je imao slicnu intervenciju da li mu je to uradjeno i da li je zadovoljan. Pozdrav svima i hvala vam na podrsci!

Draga Vesna, i ja sam do nedavno imala taj problem, samo sto je moj nos isao u desnu stranu kao posledica lomljenja nosa. Imala sam operaciju pre dve nedelje, tako da je to jos uvek sveze i pod otokom, ali se vec sada primecuje ogromna razlika. I meni je korigovan vrh nosa i skinuta mala grbica....za sada sam zadovoljna....idem sledece nedelje na kontrolu da vidim da li je i doktor zadovoljan... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 11:06 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 19, 2009 6:43 pm
Postovi: 32
ve$na je napisao:
zanima da li je neko od vas koji ste radili operaciju imao sledeci problem...ceo nos mi ide u levu stranu, nije to toliko primetno, ali ako se malo bolje zagleda ocigledno se vidi


Ako pogledaš fotografiju koju sam postavila na 125 strani, videćeš da sam i ja imala taj problem. Još uvek sam pod otokom ali mi vizuelno deluje da je to sređeno, kao i grbica :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 12:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
i meni je nos malo isao u stranu, sada je prav

devojke, jel vam ispadaju konci? meni se cini da su moji svi jos na broju a danas je 13. dan od operacije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 1:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 16, 2009 1:05 pm
Postovi: 24
Meni je mesec dana a ispala su mi samo dva konca. Podliv u oku se jedva vidi, ali otok je jos uvek tu, nije skroz prosao. Jos uvek ne mogu da se normalno nasmejem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 2:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 16, 2009 1:05 pm
Postovi: 24
Procitala sam negde da je potrebno posle mesec dana masirati nos od vrha ka korenu. Zna li neko cime se masira i zasto se to radi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 3:01 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 9:44 pm
Postovi: 69
hairext je napisao:
i meni je nos malo isao u stranu, sada je prav

devojke, jel vam ispadaju konci? meni se cini da su moji svi jos na broju a danas je 13. dan od operacije

Jao, mene od juce tako zatezu ti konci, da ne mogu ni da se nasmejem, ni da zinem! Cak me je malo i boluckalo to mesto gde sam sivena.
Sladjo, zar nije trebalo da ti izvadi doktor konce na kontroli?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 3:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 16, 2009 1:05 pm
Postovi: 24
ne, konce ti ne skida doktor, sami ispadaju, na nasu srecu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 4:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 01, 2009 11:56 pm
Postovi: 14
Hvala vam puno na odgovorima, nadam se da ce i moj nos biti vracen na pravo mesto ;) Puno me toga zanima oko nekih tehnickih detalja tipa, sta poneti,koliko se ostaje,procedure i sl. ali s obzirom da mi je tek za mesec dana imam vremena da vam jos malo dosadjujem. Nosici koje ste postavili su prelepi i zaista ste mi pomogli u ovom iscekivanju, nadam se da cu ja svojom slikom, kada sve ovo prodje uspeti da nekom pomognem ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 4:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 21, 2009 5:43 pm
Postovi: 5
Cao svima, ja sam trebala biti operisana 27. medjutim malo mi je grlo bilo upaljeno, pa su mi odlozili operaciju..:( bas sam se rastuzila, nisam uopste bila puno bolesna, bukvalno sam odmah sutradan, nakon sto su mi otkazali, ozdravila. Sad su mi rekli da nazovem tek za 8 dana, pa da onda zakazujem novi termin. Da li se ikome to desilo, sta mislite hocu li opet morati cekati mjesec dana ili postoji mogucnost da zakazu i ranije? Ko ce opet izdrzati :(
Veliki pozdrav svima!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: