Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Milupa 7 zitarica
PostPoslato: Sub Apr 25, 2009 1:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 07, 2007 10:58 pm
Postovi: 145
Moja beba rado prihvata gotvu svu hranu osim instant kasica.Uzela sam ovu Milupinu kao najkupovaniju od svih,medjutim on stisne usta,place i negoduje sve dok mu ne dam nesto drugo.Nakon toga,pokusam sa Frutolinom,racunajuci na to da je slatkastog ukusa i da ce prihvatiti,medjutim ni to nije hteo.Moje pitanje glasi kako da poboljsam ukus Milupine kasice?Pokusala sam dodavanjem sokica ili nekog voca ali on nece ni tako,gadi se!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 25, 2009 1:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
Je li to ona kasica sa kukuruzom?cudi me, zato sto je ona bas ukusna.Ako si sve pokusala,onda ako ima vise od 6 meseci mozes da dodas malo vocnog jogurta, ja tako radim mom bebcu.On jede frutolino, i redovno dodam malo v.jogurta ili banane.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Milupa 7 zitarica
PostPoslato: Sub Apr 25, 2009 1:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 09, 2008 10:49 pm
Postovi: 349
spy je napisao:
Moja beba rado prihvata gotvu svu hranu osim instant kasica.Uzela sam ovu Milupinu kao najkupovaniju od svih,medjutim on stisne usta,place i negoduje sve dok mu ne dam nesto drugo.Nakon toga,pokusam sa Frutolinom,racunajuci na to da je slatkastog ukusa i da ce prihvatiti,medjutim ni to nije hteo.Moje pitanje glasi kako da poboljsam ukus Milupine kasice?Pokusala sam dodavanjem sokica ili nekog voca ali on nece ni tako,gadi se!


Mozda ne voli slatko.Moj sin do godinu i vise dana nije hteo da okusi nista sto je slatko,griz,cokolino,medolino,plazmu...ma nista!Ali zato slano je super jeo.Mozda da mesas kasicu sa povrcem?

_________________
Kad te zovem, čuj me, Bože, pravdo moja! u tjeskobi daj mi prostor; smiluj se na me i usliši molitvu moju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 25, 2009 4:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 07, 2007 10:58 pm
Postovi: 145
Ma on voli i slano i slatko.Ova kasica je kombinacija sedam zitarica i stvarno je bljutava!Kao sto rekoh pokusala sam da dodam sokic ili neko voce ali i dalje ne prihvata.Pokusacu sa jogurtom!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 25, 2009 9:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 02, 2008 1:56 pm
Postovi: 234
PA sad bljutava ali ima malo jaci ukus nego kukuruzna ili pirincana neznam dal si probala sa pirincem ili kukuruzom one su blaze za start odlicne.

Mi mesamo 7 zitarica sa vocem iz bocice mi koristimo juvitanu to mu je dorucak neka vocka sa zitaricama i prihvata ga. Isto tako nisi navela koliko si ga puta nudila mi smo jogurt prihvatili tek nakon 1.5 meseci probe a sa mesom smo se namucili mislim supice uzas to ja mislim isto tako 1.5 pa mozda jos i vise malo. Malo sam mu nudila dva tri dana pa vidim nece, nece nda sam sacekala par dana pa opet. Na kraju mu najomiljenije jelo ono koje smo se najvise mucili jogurt neverovatno.

Javi rezultat!

By


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Milupa 7 zitarica
PostPoslato: Pet Avg 21, 2009 2:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 07, 2007 10:58 pm
Postovi: 145
Neverovatno,fora sa vocnim jogurtom je bila pun pogodak!Sada mu je to omiljeni dorucak!!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Milupa 7 zitarica
PostPoslato: Pet Avg 21, 2009 5:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
Super, drago mi je da sam enkoom pomogla, zato moj bebac nece vise nista, slabo jede, uzas.Do godinu dana je jeo sve , anije hteo mleko da vidi, a sad obrnuto, a mleko im vise nije toliko neophodno posle godinu dana.

_________________
Dajte mi dete od tri godine da od njega napravim coveka!






Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Milupa 7 zitarica
PostPoslato: Sub Avg 22, 2009 10:49 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 07, 2007 10:58 pm
Postovi: 145
Ma ne brini nije to nista neobicno sto nece da jede!Sada ima druga interesovanja,pa nece valjda valjda da gubi vreme na dosadne obroke a i sada mu je i manje kalorija potrebno bez obzira na to sto je bebac veci!!Ne sekiraj se puno,samo malko??? :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Milupa 7 zitarica
PostPoslato: Sub Sep 26, 2009 1:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 26, 2009 1:55 pm
Postovi: 7
Moje obe cerke su obozavale MIlupa 7 ZITARICA.Beba ih jos uvek jede i ja topravim sa obicnim jogurtom a nekad ih stavljam i u kasice(i slane i slatke) da budu gusce.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Milupa 7 zitarica
PostPoslato: Sub Sep 26, 2009 2:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
Ja sam mom bebcu kupila stracciatella, ali nije neki ukus bas, ocekivala sam mnogo lepse, najbolji je definitvno kukuruz.

_________________
Dajte mi dete od tri godine da od njega napravim coveka!






Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Milupa 7 zitarica
PostPoslato: Pet Okt 02, 2009 9:07 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 22, 2008 4:47 pm
Postovi: 532
Lokacija: Backa Palanka
Moja malena je htela šargarepu i jabuku, i pirinač i kukuruz, običan pirinač sam joj mešala sa pečenom jabukom ili šargarepom i dodavala u miksan nedeljni ručak ponekad. Ove ostale nije volela jedna nam čokoladna stoji ne otvorena pošto sam dosta njih bacila poklonićemo je nekom.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: