Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: moj tata i povecan psa marker!
PostPoslato: Uto Jul 28, 2009 12:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 27, 2009 11:52 pm
Postovi: 5
Mnogo se brinem za tatu,koji vec godinu dana boluje od karcinoma prostate,bio je i na operaciji u bolnici KASINDO u I.Sarajevu,pa kod dr.Borisova u Moskvi koji mu je tada mnogo pomogao ali finansije su ucinile svoje i odustao...od terapija sada prima ZOMETU i ANDROCUR,da,i nedavno su mu dali neke flastere protiv bolova DUROGESIC ali mu je od njih jos gore,bol nikako ne prestane a i pojavile su mu se neke fleke na rukama?! dali je od toga?! I PSA marker mu se naglo povecao prije par dana,cak 315mg/ml???? A normalno je 0,04mg/ml?! Poceo je da pije i GERMANIUM 132 koji je,kako sam cula bomba za imunitet...daj Boze samo da mu bude bolje,svaki dan se molim za njega i njegovo zdravlje... :( molim vas za bilo kakav savjet,pomoc ili bilo sta u vezi sa ovom groznom bolescu...unaprijed zahvalna!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: moj tata i povecan psa marker
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 8:14 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 13, 2009 6:09 pm
Postovi: 71
kada vec nepomazu flasteri posavetujte se sa onkologom za kapi znam samo da je prvo slovo...M...onkolog sigurno ce znati koje su kapi u pitanju.Mislim da su skuplje ili sta vec kada ih nedaju odmah kod jakih bolova...neizdrzivih,.Ja imam molbu za vas posto ja sina hocu da vodim u Moskvu a uopste neznam kako stupiti u kontakt sa DOKTOROM kako za vizu pregled koliko kosta ...molim vas ako sa bilo kojom informacijom mozete da mi pomognete...Srecno i hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: moj tata i povecan psa marker!
PostPoslato: Ned Avg 16, 2009 4:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 14, 2007 10:49 pm
Postovi: 43
Postovana,

Za prostatu je veoma koristan caj od biljke koja se zove Epilobium parviflorum (Mlecika, Vrbovica). Pronadji ovu biljku (makar i od travara) i videces da pomaze.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: moj tata i povecan psa marker!
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 8:41 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Sep 25, 2007 7:47 pm
Postovi: 1468
Terapija koju je dobio vas otac se daje za palijativno zbrinjavanje kostanih metatstaza karcinoma prostate u cilju njihove regresiju pod uslovom da je tumor jos uvek hormonski senzitivan mada sada ima efikasnijih blokatora androgenih receptora i sekrecije GnRH.Ova astronomska vrednost PSA pobudjuje sumnju na metastaze samo me interesuje da li su one i scintigrafski potvrdjene?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: moj tata i povecan psa marker!
PostPoslato: Sub Avg 29, 2009 11:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 27, 2009 11:52 pm
Postovi: 5
Teska srca javljam da mi je tata preminuo 24og avgusta 2009god,nazalost nije mu bilo vise pomoci :cry:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: