Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: forum gde se bar nesto pise...
PostPoslato: Sre Jul 29, 2009 12:10 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 13, 2009 6:09 pm
Postovi: 71
i pored svojih problema svog deteta,sva deca koja se lece yajedno i mi roditelji koji prolayimo kroz sve ovo smo jedna velika nesrecna porodica...ja sada imam molbu ako moze neko da pomogne sa savetom vise ...naime radi se o devojci koja je zavrsila hemo terapiju ovih dana je pri kraju i zracne ter.psihicki vise nemoze da podnese da nema kosu ...panjkovica smo kontaktirali i receno je da kada kosa poraste dva santima moze da se radi nadogradnja...drugi nepreporucuju... molimo vas za jos neko misljenje dali ima neko da je prolazio kroz ovo sa nadogradnjom ili bar jos neko misljenje predlog bilo sta ...hvala unapred ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 29, 2009 9:11 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 11, 2007 7:27 am
Postovi: 173
Znam da je jedna cimerka sa IORS-a kod Panjkovica nadogradjivala kosu - bila je frka posle 6 meseci kad su joj nasli metastaze, pa je morala ponovo na hemoterapiju...jedva smo je ubedili da se osisa, i nagovorili da kupi 2-3 razlicite perike, pa da menja izgled svakog dana.

Licno, imala sam 4 potpuno razlicite perike, (crvena, plava, crna i satirana), ali sam ih sve pobacala cim je kosa porasla 1 cm, :)

....

Mozda ne bi bilo lose da vasa cerka malo porazgovara sa psihologom, ili barem da ode u Savetovaliste pri IORS - ponekad obican razgovor sa nekim novim ume da pomogne.

Pozdrav i sve najbolje!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 29, 2009 9:11 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 11, 2007 7:27 am
Postovi: 173
Dupla poruka!

.........


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 10, 2009 8:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jul 23, 2008 7:17 pm
Postovi: 269
Lokacija: tivat
Oldi,uvijek mi je drago pročitati tvoje riječi.Draga,nadam se da si OK.
Što se tiče opadanja kose i perike,ja glasam za periku,jer sam je nosila i nisam imala nikakvih problema.Što reče Oldi,postoji mogućnost mijenjanja izgleda8malo zabave u svemu tome).Srećno.

_________________
oper.obje dojke,maternicu i jajnike,sumnjaju da je nesto na desnom rebru...molim za razgovor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 12, 2009 8:44 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
ma perika i napred nasi,malo ce joj se popraviti psihicko stanje i to je to,najbolje da ne izlazi pred ogledalo,jer ovako mozda i zaboravi,a kada ode u wc pa se vidi opet se situacija vrati na isto...da je decak bilo bi sasvim drugacije ali posto je devojcica...najbitnije je da ona ozdravi,a kosa ce poceti da raste,kad krene-posle nece stajati i bice super paperjasta...tesi je,odvlaci paznju i sve ce biti ok...ne znam gde se lecite,ali razgovor sa psihologom je zlata vredan u takvim trenucima,porazgovarajte i vi,bice vam lakse... :wink: pozdrav i sve najbolje!!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 51 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: