Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Najbolji ginekolog u Beogradu
PostPoslato: Pet Jul 24, 2009 11:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 16, 2009 4:52 pm
Postovi: 1
Postovani,

Molim da mi pomognete i posavetujete me kod kog ginekologa u Beogradu da podjem. Ja sam iz manjeg mesta i verujem mom lekaru, ali htela bih da da dobijem povrdu od najboljeg.


Hvala vam unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 24, 2009 12:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
Ja nisam iz Bgd-a, ali Vase pitanje je malo cudno... Najbolji lekar ce za svakog biti neko drugi. Za svakog "necijeg najboljeg lekara" neko drugi ce imati niz primedbi... To je sve stvar subjektivnog dozivljaja lekara. I licnog iskustva sa istim.

Ja sam cula za tog Stanojevica koji je nacelnik (bese GAK-a?)... O njemu dve moje dobre prijateljice imaju izuzetno dobro misljenje, kunu se u njega, a opet, po medijima su osuli paljbu iz svih oruzja, jer je navodno nikogovic i baraba prve vrste... :)



Malo je nejasno. No, mozda neko moze da Vam pomogne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 24, 2009 1:37 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 02, 2008 11:59 pm
Postovi: 365
Jel vas zanima lekar u drzavnim ili lekar u privatnim ordinacfijama?

U drzavnim vam preporucujem profesora Darka Plecasa(radi privatno u klinici Ivanovic) i dr.Vesnu Plesinac -rade u Gak Visegradska na odeljenju kontrole fertiliteta, dr. Vesnu Dosev radi takodje u Visegradskoj na odeljenju 7C.
A od privatnika preporucujem Milicu janicijevic i Aleksandra Stankovica iz Jevremove, doktora Zivanica iz Analife.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 25, 2009 12:43 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Maj 28, 2006 3:28 pm
Postovi: 60
Lokacija: Beograd
Ja mogu da preporucim Prim. Dr. Dragicu Odalovic-Markovic. Radi u DZ Kanarevo Brdo,ali i privatno u Eterni, Safarikova 4. Odlican lekar i jako je posvecena pacijentkinjama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: najbolji ginekolog...a
PostPoslato: Sub Jul 25, 2009 10:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 25, 2009 12:28 pm
Postovi: 6
E pa ovako....posle nezeljene trudnoce koja mi se desila imala sm priliku da posetim vise ginekologa i ordinacija po beogradu jer mi se to desilo prvi put u zivotu....posle super opremljenih skupih ordinacija,odlaska u narodni front i gledanja 18 uradjenih abortusa uzivo,skidanja kondiloma i slusanja neljubaznog doktora stanojevica,zatim prljave ordinacije na vracaru,odlucila sam se za ordinaciju u zemunu....ljudi su bili toliko ljubazni da ja nisam mogla da verujem,ordinacija je cista moderna sve kako treba....i ono sto je meni bilo vazno uopste nisam imala osecaj da sam u bolnici jer nije bilo onog specificnog mirisa.....sestra,doktorka i anesteziolog su bili jako ljubazni i hvala im na tome...i jos jedna stvar sto je predpostavljam vazno za one koji bi da posete ginekologa u privatnoj praksi....ova ordinacija ima sasvim prihvatljive cene.Sto se tice cena one variraju abortus u narodnog fronta je 8000 dinara +pregled 500 din(tu doktorka bukvalno gurne prst i to je to)...ja sam platila 15000 dinara pregled i interveciju u totalnoj anesteziji....eto.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 26, 2009 9:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 21, 2009 12:23 pm
Postovi: 7
Ja vec godinama idem kod prim. dr. Dragice Odalovic-Markovic i izuzetna je!
Radi u DZ ,,Kanarevo brdo,, ali nisam bas upucena da li radi privatno :)

_________________
J.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 27, 2009 8:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Maj 28, 2006 3:28 pm
Postovi: 60
Lokacija: Beograd
Ona nije dr.koji ce da ti uzima pare, pa i ne govori da radi privatno. Bila sam jer u toj ordinaciji rade neke analize koje su mi trebale. Ja sam prezadovoljna njom i imam samo reci hvale.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 27, 2009 8:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Maj 28, 2006 3:28 pm
Postovi: 60
Lokacija: Beograd
Ona nije dr.koji ce da ti uzima pare, pa i ne govori da radi privatno. Bila sam jer u toj ordinaciji rade neke analize koje su mi trebale. Ja sam prezadovoljna njom i imam samo reci hvale.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Najbolji ginekolog u Beogradu
PostPoslato: Sub Feb 16, 2013 5:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 16, 2013 5:10 pm
Postovi: 1
Neko ovde napisa za Dr. Plecasa i Dr.Plesinac zaista su odlicni i ja imam samo reci hvale za njih PREDOBRI SU, samo sto se doktorka zove Snezana Plesinac a ne Vesna kao sto je neka od devojaka napisala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Najbolji ginekolog u Beogradu
PostPoslato: Sre Jun 05, 2013 10:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 04, 2013 8:46 am
Postovi: 5
Ja samo da kazem za doktorku Dragicu Markovic Odalovic.. Toliko nestrucna da je to strasno.. 2 puta mi na ultrazvuku nije videla miom u trudnoci, dok su u NF videli i bez UZ, vec odokativno..Kad sam otisla kod nje i pokazala joj nalaze, prvo je bila u cudu "pa kako, otkud", onda je detaljnije gledala i sama se uverila.. Tako je bilo pre 5 godina, tako i prosle godine.. Tako da je moje misljenje i iskustvo sa njom-lose.. Ona je povrsna sto se mene tice, nekom je mozda najbolja, to je individualna stvar.. Po meni , ti lekari ginekolozi u domovima zdravlja nisu toliko strucni i iskusni, meni su najbolji, najbolji i najveci eksperti ginekolozi u GAK-NF.. Koga god tamo odaberete ili ko vam zapadne - bicete srecne i zadovoljne, u to sam sigurna 100%..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Najbolji ginekolog u Beogradu
PostPoslato: Pon Jun 10, 2013 7:53 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 7:04 pm
Postovi: 648
jeca34 je napisao:
Ja samo da kazem za doktorku Dragicu Markovic Odalovic.. Toliko nestrucna da je to strasno.. 2 puta mi na ultrazvuku nije videla miom u trudnoci, dok su u NF videli i bez UZ, vec odokativno..Kad sam otisla kod nje i pokazala joj nalaze, prvo je bila u cudu "pa kako, otkud", onda je detaljnije gledala i sama se uverila.. Tako je bilo pre 5 godina, tako i prosle godine.. Tako da je moje misljenje i iskustvo sa njom-lose.. Ona je povrsna sto se mene tice, nekom je mozda najbolja, to je individualna stvar.. Po meni , ti lekari ginekolozi u domovima zdravlja nisu toliko strucni i iskusni, meni su najbolji, najbolji i najveci eksperti ginekolozi u GAK-NF.. Koga god tamo odaberete ili ko vam zapadne - bicete srecne i zadovoljne, u to sam sigurna 100%..

100% ne postoji u stvarnom životu... A šo se tiče NF pre će biti 20 %...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Najbolji ginekolog u Beogradu
PostPoslato: Čet Sep 12, 2013 3:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 04, 2013 8:46 am
Postovi: 5
Ti sto pametujes toliko o procentima.. Pazi da ti glava ne postane suplja od tolikog prosipanja pameti, i to jos po internetu.. Dokona osoba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Najbolji ginekolog u Beogradu
PostPoslato: Uto Sep 17, 2013 3:22 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 7:04 pm
Postovi: 648
jeca34 je napisao:
Ti sto pametujes toliko o procentima.. Pazi da ti glava ne postane suplja od tolikog prosipanja pameti, i to jos po internetu.. Dokona osoba.

Kroz praznu glavu promaja duva... 100 %
P.S.Kakvi doktori takvi i pacijenti...
Pozdrav :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Najbolji ginekolog u Beogradu
PostPoslato: Sre Okt 02, 2013 9:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 15, 2011 7:03 pm
Postovi: 40
a u klinickom centru?tj institutu za onkologiju I radiologiju?mene su tamo uputili...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Najbolji ginekolog u Beogradu
PostPoslato: Čet Okt 03, 2013 10:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 04, 2013 8:46 am
Postovi: 5
Kroz praznu glavu promaja duva... 100 %
P.S.Kakvi doktori takvi i pacijenti...
Pozdrav :wink:[/quote]



Nadam se da ce ti uskoro zatrebati lekari...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 69 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: