Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 30 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: sluzava stolica
PostPoslato: Pon Jun 22, 2009 2:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 16, 2008 5:04 pm
Postovi: 168
da li je neko imao iskustvo sa sluzi u bebinoj stolici...on ima 18m i vec u par navrata je imao sluzavu stolicu u zadnjih par dan bude i 3 na dan,redje su...lekarka nam rekla da uzimamo probiotik on nista nije pomogao, sada sam odnela stolicu na analizu bice tek za par dana gotova...nista novo nisam uvodila i ne mogu sa bilo cim da povezem....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 22, 2009 7:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
Mojoj bebi je ponekad bila sluzava stolica, ali najvise zbog toga sto je slinio, pa se ta sluz spustala u stolicu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 23, 2009 9:29 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 16, 2008 5:04 pm
Postovi: 168
ne znam on sada nije prehladjen, ali sam sigurna da mu se nesto desava...od juce ima temperaturu 37,5....dr kaze nije to nista, a ja kad cujem to poludim...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 23, 2009 10:23 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
Poludim i ja, mada je nama probiotik pomagao, onaj sto se promucka, i beba popije odjednom.Jeste li to koristili?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 23, 2009 1:25 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 16, 2008 5:04 pm
Postovi: 168
ne znam na koji mislis ...je l to onaj i. i sinovi-da ne bude reklama...inace on je sad dobio i temp od 39,5 a stolicu nije ni imao!!!!
posle svega sto se desilo u poslednje vreme u nasem zdravstvu ja vise nisam sigurna kako treba da odreagujem kad odem kod dr....ne mogu da sve prepustim slucaju i njihovom 'nije nista' to je 'samo virus'...a s druge strane postoji i mogucnost da preterujem jer ipak nisam ja pedijatar


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 23, 2009 10:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
blue_bear412 je napisao:
ne znam na koji mislis ...je l to onaj i. i sinovi-da ne bude reklama...inace on je sad dobio i temp od 39,5 a stolicu nije ni imao!!!!
posle svega sto se desilo u poslednje vreme u nasem zdravstvu ja vise nisam sigurna kako treba da odreagujem kad odem kod dr....ne mogu da sve prepustim slucaju i njihovom 'nije nista' to je 'samo virus'...a s druge strane postoji i mogucnost da preterujem jer ipak nisam ja pedijatar


Draga mama, ja sam mislila da sam ja jedina koja tako razmislja, mada ima sve to osnova, nazalost ali tako je.Necu vise da ponavljam da ne treba da generalizujem ali treba sva desavanja gledati i sa strane naseg aspekta.Ja sam u neke lekare izgubila poverenje i zao mi je zbog toga, ali tako je.Probiotik koji smo mi pili je neki sa ukusom banane, da me ubijes ne mogu da setim kako se zove.Da mu nisu zubici, mi smo imali takve simptome zbog njih.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 24, 2009 11:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 16, 2008 5:04 pm
Postovi: 168
ja sam definitivno mama panicarka, nisam bila, ali od ovih groznih desavanja nekako ne mogu sve da prepustim slucaju...navodno je upaljeno grlo, dobio je antibiotik, a temp non stop, malo padne dok paracet deluje posle opet....a sluzava stolica, nema odgovora...cekam rezultate analize pa cemo videti :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 25, 2009 6:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
i, moj se bebac prehladio, imao je temp.37, sad ima 36,5, znaci, nema vise.Nisam htela da mu dajem parac.reko hajde da cekam 38, Pa, vodite ga drugom pedijatru, trazite misljenje jos nekog strucnjaka, ne znam sta da kazem...I, ja sam se mnogo preplasila posle svega sto se desilo u nasim domovima zdravlja.Ako vam je za utehu, i ja sam panicarka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 25, 2009 8:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 16, 2008 5:04 pm
Postovi: 168
kako li oni gledaju nasu decu...ja sam absolutno bez komentara...danas mu je muceniku pala temp ali je zato dobio proliv!!!!!!dr komentar to je viroza....a kada sam videla krajnike pocela sam da placem....oni su crveni i ugnojeni i okolo ima cepica zgorzila sam se....i kao da sve je to viroza ali neka pije i antibiotik....
bas sam se uzrujala danas, definitivno nam treba jos neko misljenje :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 26, 2009 10:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jun 29, 2008 7:06 pm
Postovi: 58
mi smo imali već dva puta sličan problem.
Prvi put kad je bebac samo dojio, a sad kad je pravi gurman se desilo pre pre par dana tj. tad se okončalo!
Sluzava stolica, kiselog vrlo neprijatnog mirisa i do pet puta dnevno!
Ali nikakvih drugih simtoma, bez temperature ili bilo kakve promene!
Korpokultura oba puta uredna!
Nas je spasao probiotik Pro Life oba puta, i dok nismo ispili 10 ampulica, nije bilo pomoći.
Tad kad klopa davala sam mu i jogurt probiotik uz svaki obrok, i normalno mi je jeo kao da se nista ne sešava.
Probaj, nadam se da će ti pomoći ko i nama :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 01, 2009 2:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 16, 2008 5:04 pm
Postovi: 168
mom bebeku je kao bolje...no on je jako nervozan, nikad se nije tako ponasao....ponovo za dva dana idemo kod lekara :o ...
ono sto me najvise nervira je sto je kod njih sve nagadjanje, kao neki vidovnjaci i uglavnom im se javlja da je to virus...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 01, 2009 2:15 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
blue_bear412 je napisao:
mom bebeku je kao bolje...no on je jako nervozan, nikad se nije tako ponasao....ponovo za dva dana idemo kod lekara :o ...
ono sto me najvise nervira je sto je kod njih sve nagadjanje, kao neki vidovnjaci i uglavnom im se javlja da je to virus...


U koji dz vodite dete?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 05, 2009 4:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 16, 2008 5:04 pm
Postovi: 168
u zmaj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 09, 2009 4:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 16, 2008 5:04 pm
Postovi: 168
evo posle mesec dana moja beba se muci i dalje sa stolicama na svoju ruku sam odnela stolicu na analizu na gljivice..i ima candidu 1000kolonija...poludela sam dr mu je davala antibiotik od koga se to samo pogorsalo...ovo nesavesno lecenje je vise od sramote...kada ce se doticna gospoda dozvati pameti....sta vise uciniti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 09, 2009 10:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
Sramota, promenite lekara!!!!smatram da takve slucajeve treba izneti, odnosno javno kazati ime i prezime lekara da svi znaju :evil: :evil: :evil:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 30 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: