Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: masturbacija
PostPoslato: Uto Maj 19, 2009 9:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 19, 2009 9:40 am
Postovi: 3
Molila bih za pomoc.
Naime skoro dve godine sam u vezi sa deckom, pre 6 meseci poceli smo da zivimo zajedno, na njegov zahtev. Planiramo i decu, brak. Napominjem da ima jako puno obaveza i stresa u vezi posla.
Ono sto me brine je sto je nas sexualni zivot zamro od tada. Ne pokazuje interesovanje, jako retko imamo sex, a primetila sam da svakodnevno masturbira, krijuci od mene.
skoro sam sigurna da me ne vara, bar ne fizicki, eventualno postoji mogucnost za "sajber prevaru" jer je dosta za kompjuterom.
Mene zanima vase misljenje, sta sve moze biti uzrok svakodnevne masturbacije?

Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 19, 2009 10:23 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
a jesi li razgovarala sa njim?

mislim, ja bih to prvo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 19, 2009 10:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 19, 2009 9:40 am
Postovi: 3
jesam vise puta, kaze sve je u redu samo jednostevno nema potrebu za sexom kao na pocetku... da me voli itd, sustinu naseg odnosa da sam pored njega i slicno
ja mislim da njega mrzi i da nema vremena za sex jer to je njemu "posao" s obzirom da radi non stop a spava u proseku 4, 5 sati, te da mu je masturbacija brža. jedino mi nije jasno zasto svaki dan?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 19, 2009 11:00 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
a zasto ne svaki dan? :)

to je prilichno jednostavna i normalna aktivnost za mushkarca u toku 24h, chak i vishe puta u toku tih 24h. kao i za zenu, samo shto se o tome, boga ti, ne pricha :)

a problem koji imate ipak nema puno veze sa time shto on sebe zadovoljava vec sa nechim sasvim drugim, nechim shto ne moze da vam kaze ili nece da vam kaze, neshto sto prozivljava pa tako savladava svakodnevni zivot...

jedini nachin da reshite sve je da prichate i da ne silite nishta, veza, sex, pricha, zivot na silu nikad ne upali, tako da sami sa sobom prvo razmislite shta je to shto bi sve njemu moglo da smeta u vashem zajednichkom zivotu, ipak ga poznajete bolje nego iko od nas ovde na forumu.

Setite se svega shto ne voli, shta bi moglo da mu smeta, da li mu je potrebno vishe vremena sam da provede u stanu, da li je navikao uopshte na novu zivotnu sredinu, da li je to uopshte zeleo, zajednichki zivot i 24h sa vama?

a i ne bih rekla da je sex najbitniji u vezi, posebno ako je ovo prvi put da ste u dugoj vezi i da prvi put pochinjete zajednichki zivot, a chini mi se da je tako, takve faze i krize naidju i prodju, bitno je samo da se ima strpljenja i razumevasnja, poshtovanja prema partneru, iako sada zivite u istom stanu en znachi da morate 24h da ste jedno pored drugog, i za to treba vremena da se navikne organizam :)

pokushajte da se stavite u njegovu kozu i prozivite jedan dan kako bi ga on proziveo i videcete da nije to nishta strashno i nije to znak da vas ne zeli i ne voli vec jednostavno navikavanje na novu zivotnju sredinu sa vama, malo sati sna, posao, i pre svega to sto je sada siguran da ste vi tu :) opustio se :) i zaboravio na te stvarchice koje vas brinu :)

toliko od mene :)

pozdrav

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 19, 2009 1:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 19, 2009 9:40 am
Postovi: 3
Tamaraft, hvala Vam nogo. Poslala sam Vam i PP poruku.

Srdacan pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 21, 2009 1:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
Tamaraft, uz svo postovanje, mislim da je ova Vasa poruka bez veze.

Mene, recimo, ne bi uspeo da smiri komentar: smiri se, normalno je sto on masturbira svaki dan i nece sex sa tobom, ti treba da se preispitas... mislim, WTF??!! :o :o

Ocigledno je da decko ima problem. Ja bih sela i rekla: slusaj, ja isto treba da se naviknem na tebe 24h, ali isto tako imam i neke potrebe, koje su vezane ze sex. ja necu da masturbuiram svaki dan, hocu da imamo seks... i sl.

Ne znam sta ona ima da se sama sa sobom preispituje, potrebno je da razgovaraju.

Slazem se da je mastuirbacija normalna stvar i nemam dileme ni predrasude p o tom pitanju. Ali, masturbacija svaki dan, uz iskljucivanje seksa sa partnerom meni mirise na problem..


Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 21, 2009 7:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jan 16, 2007 3:02 pm
Postovi: 133
:o ma covek je potpuno blesav,ima devojku,pored sebe i mastrubira svaki dan???ili te ne voli ili je nastran mislim -pesko

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 22, 2009 1:33 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 2:46 am
Postovi: 1687
Lokacija: Lugar i PSIHOLOG ANALITICKE ORIJENTACIJE VODJEN LJUBAVLJU KRENU' U BESPUCE OHHHHH ZMEJEVI, ZMAJEVI!
Evo i mene! Nije nenormalno da ga covek na brzaka otrese svaki dan, desava se i meni koji imam redovan sexualni zivot. Vise bih se zabrinuo za cinjenicu da izbegava sex sa voljenom osobom, sa kojom je inzistirao zivjeti zajedno. Naravno, prolazio sam i ja kroz te faze, na kraju sve ima svoje uspone i padove, pa tako i veza i sexualna privlacnost. Svakako, da sam na mestu totalno zbunjene, preduzeo bih radikalne mere, tacnije inicijativu.
Trebala bi uzeti stvar u svoje ruke, u svakom smislu te konstatacije. Takodje mu dati malo ziske za ljubomoru..., prosto uvesti novitete u sexualni zivot! Nemoj bas preterivati, ali uhvati trenutak dok ej na kompu, pomazi sama sebe, zezaj ga... daj mu mirisa, kad krene da spava, pomazi i sebe i njega...
Pozz i srecno!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X4U7VgUQ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=fYia6tAd_EY&NR=1
Kad je struju izmislio Tesla, ameriko sisala si vesla!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 24, 2009 4:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 01, 2008 7:58 pm
Postovi: 54
isidora je napisao:
Tamaraft, uz svo postovanje, mislim da je ova Vasa poruka bez veze.

Mene, recimo, ne bi uspeo da smiri komentar: smiri se, normalno je sto on masturbira svaki dan i nece sex sa tobom, ti treba da se preispitas... mislim, WTF??!! :o :o


Čekaj @Isidora, ne razumem zašto je komentar bezveze.
Lepo čovek kaže, normalno je da muška osoba masturbira nekoliko puta dnevno (pa čak iako je sa devojkom).

Inace @totalnozbunjena, nemoj da se uznemiriš, ali možda si mu postala dosadna što se tiče intimnih stvari. :o
A možda je on jednostavno postao lenčuga pa ga mrzi da se "djapa" po krevetu, u tom slučaju, you know what must be done, young grasshopper. :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 25, 2009 6:43 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Nov 01, 2007 5:25 pm
Postovi: 83
Posao mu je važniji od osobe sa kojom živi?

Nadji ti lijepo nekog ko te zaslužuje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 25, 2009 7:42 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 18, 2009 7:29 am
Postovi: 18
totalnozbunjena je napisao:
Tamaraft, hvala Vam nogo. Poslala sam Vam i PP poruku.

Srdacan pozdrav!

Imas pp od Corone.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 25, 2009 11:38 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 2:46 am
Postovi: 1687
Lokacija: Lugar i PSIHOLOG ANALITICKE ORIJENTACIJE VODJEN LJUBAVLJU KRENU' U BESPUCE OHHHHH ZMEJEVI, ZMAJEVI!
krivko je napisao:
Posao mu je važniji od osobe sa kojom živi?

Nadji ti lijepo nekog ko te zaslužuje.

Cujes nebuloze. PA jbt, valjda je pod broj jedan zadatak pronaci uzrok, a ne ga pausalno nagadjati, a onda uzrok treba neutralisati i pokusati im ocuvati vezu!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X4U7VgUQ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=fYia6tAd_EY&NR=1
Kad je struju izmislio Tesla, ameriko sisala si vesla!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 114 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: