Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Ne moze da svrsi
PostPoslato: Pon Apr 27, 2009 2:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 27, 2009 1:58 am
Postovi: 1
Poz forumasi.

Da predjem odmah na problem, sa devojkom sam vec 4 meseca, stvar je u tome da ona ne moze da svrsi. :(

Prilicno mi je glupo to, ja zadovoljan, prezadovoljan, opustim se, ali ona nista... Onda posle seksa se osecam jako glupo, iskreno da kazem, i nesposobno!
Ja imam 25 a ona 21, pre mene je imala odnos, mozda 10-ak puta, pricali smo o svacemu, tj. o orgazmu, pitao sam je da li se samozadovoljavala, da, ali cak ni onda nije svrsila. Znaci, nije nikada svrsila u zivotu. E sad, to mene vec nakon ovih par meseci izludjuje, i smeta mi, pomisljam i da samnom nesto nije u redu, tj, da ja ne mogu da je nateram da svrsi.

Seks je zaista fantastican, ona nenormalno ovlazi posle minut dva predigre, sto mi je izuzetno drago, u seksu uziva definitivno, kao i ja, ali orgazma nigde.
Probao sam i u toku predigre prstima, i oralno, i prstima i penisom u isto vreme, zaista jako uziva, ali nista. Nekada seks traje i po 45-60 minuta, to je zabadanje noktiju u ledja, stiskanje moje koze, znaci definitivno sam siguran da sam sa te strane dobar, sto je i ona vise puta u toku zanosa rekla, ali problem ostaje. Ne zelim da se nesto hvalim, ali ipak treba da se razumemo, da me ne shvatite pogresno, ovo je ipak medicinski forum.

Ona kaze da joj orgazam nije ni bitan, ali verujem da laze sebe koliko i mene, kao, nije nikada, ne zna kako to izgleda pa joj i ne nedostaje, kao seks je fantastican, posle seksa uglavnom je bez daha...
A ja se nekada izbedacim, jer zelim da i ona uziva kao i ja... Zelim da joj bude lepo, da oseti to.
E od svega toga dodje i meni psiholoska neka blokada, koliko se trudim da dodjemo do toga, nekada mi se spusti u toku seksa, pa onda problem jos veci... A nemam problema sa potencijom, ona zaista extra izgleda, tacno ono sto volim, ali blokada zbog razmisljanja i eto, doduse retko, ali u poslednje vreme mozda i malo cesce...
A i ja jurim za tim orgazmom njenim, da sebe do te mere zapostavim i svoje uzivanje zanemarim. No, dobro, ovo nije tema o meni, ja znam sta je moj problem i kako da ga resim, jel imate vi neko misljenje o svemu ovome, ne o meni, vec o njenom orgazmu... Ja sa time nemam problema, da se razumemo.

Naravno da smo pricali o tome, kao sto sam vec i rekao, ona kaze da mozda ne moze dovoljno da se opusti, ali verujte, ako ono sto ja vidim nije opusteno, onda ne znam sta jeste, i kako ce tek da uziva kada se opusti, ja mogu samo da se nadam da ce taj trenutak da dodje sto pre.
Mozda jeste problem u opustanju, mozda nije, sta vi mislite, mozda je to njeno opustanje samo izgovor neki, i odlaganje problema.
Ja sam razumno bice, naucio sam da o svemu razgovaram, ali ona i izbegava malo pricu o tome, no, kontam, pritisak je i na njoj...
Raspricao sam se...
Sta vi mislite, ja vec ne znam sta da mislim...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 27, 2009 10:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 11:47 am
Postovi: 9
Lokacija: Nis
najbolje bi bilo da nadjes drugu curu pa da vidis da li je do tebe ili je ona jednostavno takva i tu ti nista ne mozes da uradis jedino ako budes uporan mozes i ti da se iskompleksiras


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 27, 2009 10:41 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
Naravno, mozes da postupis po prethodnom savetu, kao pravi neandertalac, ili da nastavis da istrazujes sa svojom devojkom, da iskrenim razgovorom, poverenjem, ljubavlju... zajedno dodjete do jos uspesnijeg seksa, i do zajednickog orgazma, koji nije mit.

samo napred, leto je pred vama...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 05, 2009 5:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 25, 2009 6:40 pm
Postovi: 3
evo ti iskustvo jedne gospođe u najboljim godinama (da ne kažem sredovečne). Možda će ti pomoći...
Sa 21 godinom sam mislila da znam šta je orgazam. I da ga doživljavam. Bila sam sigurna u to.
U kasnim tridesetim ušla sam u vezu sa čovekom par godina starijim od mene i shvatila da sam ja SAMO MISLILA da znam šta je orgazam i da ga doživljavam.
Hoću da kažem da mi, nesavršena ljudska bića, imamo predstavu i ideju o tome kako nešto treba da izgleda. Pa tako i orgazam.
Sve je u glavi. Čak i sex.

Uživajte oboje... Tako mnogo vas još čeka u vašim životima...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 05, 2009 6:53 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Nov 16, 2006 4:00 pm
Postovi: 55
Mislim da je veliki problem sto muskarci insistiraju na zenskom orgazmu,i jos vise produbljuju problem stalno zapitkujuci je li se desio...Svako je odgovoran za svoj orgazam,ti sve sto mozes je da je ne pritiskas i da se bespotrebno ne nerviras,budi srecan da imas toliko opustenu i iskrenu devojku kojoj nije problem da ti to saopsti,ili bi mozda vise voleo da te laze(kao sto radi vecina) i njoj ce se desiti,cak neke medicinske studije kazu da vecina zena tek oko tridesete ili kasnije dozivi taj vrhunac,sto ne znaci da do tada nema uzivanja i osecaja olaksanja,srece,i uzbudjenja...Mladi ste istrazujte ,i opustite se...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 05, 2009 6:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 05, 2009 6:32 pm
Postovi: 6
evo i ja da ti odgovorim...imam 22 godine i nikad nisam dozivela vaginalni orgazam (preko klitorisa jesam,ali to ne racunam jer je to mnogo lakse (bar meni) i osecaj je,koliko sam upucena,dosta slabiji),a stvarno mi je extra tokom sexa...
rukom ne vredi,imam osecaj da mi se piski i citala sam da u takvim slucajevima devojka treba da se opusti i iskulira taj osecaj i posle ce sve biti ok,al ja taj osecaj ne mogu da trpim,nervira me :lol:
isto mi se desavalo da mislim da je potreban jos jedan pokret da svrsim,ali o5 nikako...ne mogu,jbg,al iskreno,bas me briga za to i ovako mi je extra :)
jedino me nervira kad mi se decko izbedaci zbog toga,jer tripuje isto kao i ti. morate da shvatite da je kod nas to dosta komplikovanije nego kod vas i kao sto je modesti rekla - sve je u glavi,sto ne znaci da tvoja devojka ne misli o tome kako joj je lepo dok je s tobom i da ne uziva,mozda je jednostavno napeta zbog necega,a da toga nije ni svesna,ili joj je slabija koncentracija (moj primer-ne mogu da se usredsredim na samo 1 stvar,pa makar to bio i sex :D )

moj savet ti je da se ne tripujes zbog toga,da se opustis i uzivas sa devojkom...samo polako i sve ce to biti ok :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 06, 2009 11:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 22, 2006 11:39 pm
Postovi: 35
Nemojte pogresno da me shvatite... Ali ja mislim da se postavljac teme vise bedaci sto ona ne moze da dozivi orgazam nego sama devojka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 07, 2009 7:56 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
nemojte ni mene pogresno da shvatite, ali i ja bih se bedacila da ne mogu da dozivim orgazam.

:-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 07, 2009 11:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 04, 2008 3:30 am
Postovi: 46
Ewo da prozborim i ja...ja sam sa 21 god izgubila newinost i u principu,imala sam isti problem....no,wreme je uchinilo swoje...mislim da bi dechko trebao da se opusti i da pusti swoju dewojku da i ona uziwa u odnosu na swoj nachin...pa polako wremenom,sam problem ce se lakshe otkriti i reshiti...samo bez bedachenja :wink:
Inache,Isidora,sad se slazem sa tobom :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 07, 2009 4:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 07, 2009 1:01 am
Postovi: 14
Lokacija: nemacka
To jeste problem i to velik,mnogo veci za nju nego za tebe.Pitaj ti tvoju curu,da nije ona imala nekih problema koji su puno uticali na nju.
A ako hoces da joj pomognes onda se javite kod psihologa ili je zamoli da kad se sexate ona bude ta koja je glavna i neka ona radi ono sto joj odgovara.Ako je ona takva onda je dovoljno da ti za sekund budes odsutan ili uradis nesto sto ona ne zeli onda nema nikakve sanse da svrsi.
Ne krivim tebe nizasta nego ti kazem iz iskustva.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 07, 2009 5:17 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
binasa je napisao:
To jeste problem i to velik,mnogo veci za nju nego za tebe.Pitaj ti tvoju curu,da nije ona imala nekih problema koji su puno uticali na nju.
A ako hoces da joj pomognes onda se javite kod psihologa ili je zamoli da kad se sexate ona bude ta koja je glavna i neka ona radi ono sto joj odgovara.Ako je ona takva onda je dovoljno da ti za sekund budes odsutan ili uradis nesto sto ona ne zeli onda nema nikakve sanse da svrsi.
Ne krivim tebe nizasta nego ti kazem iz iskustva.
Pozdrav


Slazem se. Ne svidja mi se kad se o nedostatku orgazma kod zena prica kao "nije to nista" "uzivam i bez orgazma" i sl. Ja uzivam u seksu ali ocekujem orgazam. Ako se, iz bilo kog razloga desi da izostane, jako sam frustrirana i nesrecna. Ne mogu da verujem da neko moze da uziva i kad zna da nece biti orgazma. Stalno mislim da je to laz i da takve devojke nisu iskrene.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 08, 2009 1:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 05, 2009 6:32 pm
Postovi: 6
isidora je napisao:
Slazem se. Ne svidja mi se kad se o nedostatku orgazma kod zena prica kao "nije to nista" "uzivam i bez orgazma" i sl. Ja uzivam u seksu ali ocekujem orgazam. Ako se, iz bilo kog razloga desi da izostane, jako sam frustrirana i nesrecna. Ne mogu da verujem da neko moze da uziva i kad zna da nece biti orgazma. Stalno mislim da je to laz i da takve devojke nisu iskrene.


ja se ne slazem sa tobom.
jedno je kad devojka koja je vec dozivljavala orgazam ne moze da svrsi,ili je s nekim debilom koga nije briga dal i on uziva,pa zato nema orgazma,a nesto sasvim drugo kad se devojci to nikad nikad nije dogodilo.
drugo,ona vrv ne razmislja unapred o tome dal ce biti orgazma ili ne,pa joj je i lakse da uziva u sexu i bez toga.
trece,to dal ce neko biti frustriran zbog izostajanja orgazma je totalno individualna stvar.

koliko sam shvatila iz posta,ovaj lik se stvarno trudi da zadovolji svoju devojku,ali ona nikako da svrsi,a to joj se nikad nije ni dogodilo.
kad se bude prepustila skroz tokom sexa dozivece i orgazam. nema razloga za dizanje frke oko toga,samo jos gore moze da bude ako je neko bude pritaskao time.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 08, 2009 2:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
Verovatno si u pravu. Ja valjda imam drugacije misljenje jer se meni podrazumeva da dozivim orgazam, prilikom seksa.

>Nisam valjda navucena? :o Ima li takva zavisnost? :o

Ko se ono bese lecio od zavisnosti od seksa (orgazma)? Onaj sto igra moldera u "X Files"? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 08, 2009 2:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 05, 2009 6:32 pm
Postovi: 6
pa i ja bih se vrv bedacila da mi je stalno tako i onda,odjednom nidje orgazma :) ovako se ne sekiram...kad se steknu pravi uslovi (npr.da nema jos ljudi u stanu) bice i toga :D

sta te briga i ako si navucena,gde ces bolje zavisnosti od te? lepo ti je + orgazam je zdrav! :D

p.s.znam da to o zavisnosti ima u "rezi me",za moldera ne znam :roll:

hmmm,mogla bi da se otvori tema i o tome! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 09, 2009 3:28 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Apr 03, 2009 1:46 pm
Postovi: 75
Lokacija: Nis, Srbija
jedino sto mogu da ti savetujem, posto imam isti problem kao tvoja devojka, jeste da se nikako pred njom ne jadas kako ne mozes da je dovedes do orgazma i da ni slucajno ne krivis samog sebe. bice joj neprijatno i pocece da oseca krivicu, kao da sa njom nesto nije u redu (i pocece da oseca potrebu za orgazmom samo da bi tebe usrecila).
ni jedno od vas dvoje nije krivo za ovu situaciju, mozda jednostavno ima mentalnu barijeru kada se radi o takvim stvarima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 84 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: