Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 13, 2009 3:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 10, 2009 1:36 pm
Postovi: 34
Lampiceo9, jesmo li ostali na ovoj temi, ili...?
Ne znam kako tamo da ti odgovorim, kao da "padnem s neba",...
Zelim da se zahvalim mnogo.
Nasa borba je cudnih tokova,...mislim na spermogram.
Nekad los, nekad dobar,...ne znam.
Treba nam kako sam ti napisala dobar urolog, prvo i najvaznije.
Citala sam sta si pisala na-los spermogram temi, moj muz ima sad oligoasteno, napisala sam vec to.
Radio je sve pretrage, nije hormone, to me nervira sto nam niko nije rekao da uradimo hormone.
Treba covek da doktorira na problemu, pa kad to uradi onda mu ne treba vise ni doktor.
Ja sam se toliko nacitala, da mi je vec puna glava.
Razliciti ljudi, slicni problemi, a razlicita reagovanja na lekove i suplemente.
Pa treba onda DOBAR dijagnosticar da bi odredio terapiju individualnu.
Uplasim se nekad kad procitam kako neki suplement kod nekih cak izazove kontra efekte, pa jos nam samo i to treba!
A sa druge strane mora se nesto preduzimati, piti, pa pocnes sa vitaminima, necim sto nece skoditi.
Mi smo od normalnog spermograma, stigli do oligoasteno jer niko od dr-a nije hteo shvati variranje nalaza spermograma (kad je to pocelo) kao problem. A mi, pa kad ti kazu ok je, ne mozes ih vuci za rukav i vikati-nije ok.
Hvala na savetima, mnogo.
Mozemo i preci na- los spermogram ako zelis od sledec puta.
Pisi tamo, ti si vec pisala, pa cu se ja lako prikljuciti.
Puno te pozdravljam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 20, 2009 11:17 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Feb 25, 2007 4:28 pm
Postovi: 420
:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 22, 2009 8:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 16, 2008 5:04 pm
Postovi: 168
imam 30 godina i verujte mi obisla sam dosta ginekologa u novom sadu, prvenstveno su bili privatnici u pitanju jer nekako nisam imal poverenja u dz...medjutim sticajem okolnosti zaboleo me je stomak u predelu desnog jajnika, svi su mi davali dan dva cekanja i nazvala sam zmaj og vuka i oni su me primili tamo...interesuje me da li imate nekog iz pomenutog dz-a da preporucite, ako se ne varam bila sam kod nekog dr tomislav prezime ide nesto na u...., prvi put sam bila i sva splasena, nisam zapamtila ime:( ...bio je prijatan i ok na pregledu, odgovorio mi na sva moguca i nemoguca pitanja...
trudnocu sam vodila privatno kod prof vejnovica i super sam zadovoljna , samo sto mi je on skup za recimo "obicne" preglede, brisevi su 3.000, toliko i uz...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 08, 2009 1:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 15, 2007 7:54 pm
Postovi: 6
Lokacija: negde tu iznad duge
Kako se krecu cene kod tih privatnika? I gde mi je najbolje da odem na normalan kompletni pregled Novom Sadu ? Nisam se najbolje provela kod drzavnih, pa vas molim za savet :-?

_________________
Ljubav ! Citava knjiga u jednoj reci,celi okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Ned Mar 08, 2009 1:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 06, 2009 12:36 pm
Postovi: 13
emma05 je napisao:
Da li neko moze da mi preporuci dobrog ginekologa u Novom Sadu?


Profesor Dimitrije Segedi, ordinacija "Selecta" Bulevar Cara Lazara, kod hotela Aleksandar.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 09, 2009 2:56 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 03, 2008 9:00 am
Postovi: 12
Prof.dr.Siniša Stojić najstručniji ginekolog kod koje sam išla,a verujte da sam ih dosta prošla.
Vodio mi je trudnoću,UZ običan i expertni,radio amniocintezu,carski rez,redovne preglede,...
Pozitivna iskustva imam i sa dr.Novaković i dr.Ćurčić..

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: dobar ginekolog-najbolji
PostPoslato: Uto Mar 10, 2009 2:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 10, 2009 1:58 am
Postovi: 4
Lokacija: vojvodina
Ja samo da pohvalim Dr Aleksandru Trninić Pjević, kao definitivno najstručniju u oblasti steriliteta. Bila smo kod mnogih ginekologa ali ona je velik stručnjak a o tome svedoči i moja blizanačka trudnoća, koju evo privodim kraju. Ima puno ljudi koji su videvši moj uspeh odišli do nje u Genezis i potpuno se oduševili. Mlada, efikasna, pametna, ljubazna, pozitivna. Moja vantelesna je uspela iz prvog pokušaja u Genesisu i veoma sam joj zahvalna. Sada brižno vodi moju trudnoću a od skora i mojoj prijateljici kojoj je pomogla da zatrudni nakon što ju je operisala.
Samo reči hvale!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 10, 2009 11:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 20, 2009 2:10 pm
Postovi: 10
Lokacija: Novi Sad
Ja cu sneba pa u rebra.
Nisam sklona kritikama i uglavnom za sve imam razumevanja pa cu cak i ja da iskritikujem neke.
Naime,dr.Kozarov je jedna od nadobudnih neodgovornih doktora koji su se vise posvetili estetici medicine-snimak bebe sa ultrazvuka na kasetu ali kada krene da ti se odlubljuje posteljica kaze idite u Betaniju i sami se snadjite...
Dr.Bogavac uzas.Kao da ce svaki cas da se rastima na onim tigrastim stiklama onako nafrakana.Gruba,strasno bolne preglede vrsi.
Najbolji ginekolozi su muskarci.Ja imam teoriju da valjda zato sto nemaju vise se tome posvete da bi shvatili.
Moj doktor koji me je i porodio je dr.Petrovic Djordje-sjajan spontan prirodan i na strani pacijentovih potreba ma koliko moze da naplati.To jest ako nesmatra da je nesto zdravo za pacijenta nece to da radi ni za kakve pare bez obzira sto pacijent insistira.
Trenutno idem kod dr.Veber i ona je divna,jer svaki put mi se posveti kao da je tek dosla sa faxa pa joj je sve jos zanimljivo.Svim mojim prijateljicama i sestrama je jedina pomogla kao i meni.Svi plusevi za nju :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ginekolog za sve
PostPoslato: Uto Mar 10, 2009 8:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 29, 2008 8:30 pm
Postovi: 2
Cao svima!
Da li neko zna nekog ginekologa koji je dovoljno strpljiv i za one problemcice (tipa gljivice itd ) ali i dovoljno strucan u slucaju trudnoce pa cak i porodjaja. Naime, pre oko 6 meseci sam bila trudna i nisam imala privatno ginekologa koji mi je vodio trudnocu nego sam odlazila kod razlicitih. Sve u svemu nije se dobro zavrsilo pa sam pre 3 meseca imala indukovani porodjaj koji je i sam bio poprilicno problematican. Tada su me ginekolozi koji su me poradjali kritikovali i opravdavali sebe sa racenicom " pa nisam vam ja vodio trudnocu. Da jesam, sad bi znao sta da radim". Sada kada cekam vrema da mogu ponovo da zatrudnim volela bih da odlazim kod ginekologa koji ce me skroz upoznati, te voditi buducu trudnocu i poradjati me. Dakle, jel neko moze da mi preporuci nekog ko radi i privatno i poradja u Betaniji unapred hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ginekolog za sve
PostPoslato: Uto Mar 10, 2009 8:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 29, 2008 8:30 pm
Postovi: 2
Cao svima!
Da li neko zna nekog ginekologa koji je dovoljno strpljiv i za one problemcice (tipa gljivice itd ) ali i dovoljno strucan u slucaju trudnoce pa cak i porodjaja. Naime, pre oko 6 meseci sam bila trudna i nisam imala privatno ginekologa koji mi je vodio trudnocu nego sam odlazila kod razlicitih. Sve u svemu nije se dobro zavrsilo pa sam pre 3 meseca imala indukovani porodjaj koji je i sam bio poprilicno problematican. Tada su me ginekolozi koji su me poradjali kritikovali i opravdavali sebe sa racenicom " pa nisam vam ja vodio trudnocu. Da jesam, sad bi znao sta da radim". Sada kada cekam vrema da mogu ponovo da zatrudnim volela bih da odlazim kod ginekologa koji ce me skroz upoznati, te voditi buducu trudnocu i poradjati me. Dakle, jel neko moze da mi preporuci nekog ko radi i privatno i poradja u Betaniji unapred hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 11, 2009 1:18 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 01, 2006 3:04 am
Postovi: 170
Natasa, ja idem kod mame Veber, ali me je jednom pregledala njena cerka (mislim da si ti ko nje) i imam za nju samo reci hvale, sve sto si rekla je tacno, bas mi je posvetila vreme, sto sa njenom mamom i nije bas slucaj, ali je dobar strucnjak, bar se to potvrdilo u mom slucaju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 11, 2009 5:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 22, 2008 4:47 pm
Postovi: 532
Lokacija: Backa Palanka
Neka starija Veber doktorka je bila odvratna prema meni i nikada vise necu otici kod nje valjda joj nije bio dan. U NS-u je dobra doktorka Savin-Kostic koja radi na novom naselju jako je prebukirana mozda je otisla i u privatnike. U ambulanti Signal su jako dobre doktorke Curcic i Ivkovic ja trenutno idem kod dr. Ivkovic i super je. U Zmaj Ognjena Vuka mi je drugarica hvalila dr. Dobric.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: dr.
PostPoslato: Sre Mar 11, 2009 5:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 22, 2008 4:47 pm
Postovi: 532
Lokacija: Backa Palanka
Neka starija Veber doktorka je bila odvratna prema meni i nikada vise necu otici kod nje valjda joj nije bio dan. U NS-u je dobra doktorka Savin-Kostic koja radi na novom naselju jako je prebukirana mozda je otisla i u privatnike. U ambulanti Signal su jako dobre doktorke Curcic i Ivkovic ja trenutno idem kod dr. Ivkovic i super je. U Zmaj Ognjena Vuka mi je drugarica hvalila dr. Dobric.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 11, 2009 6:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 09, 2008 1:13 pm
Postovi: 19
Lokacija: Novi Sad
Ja se ne bi slozila sa Natasom sto se tice dr Kozarov.Jer sam njen pacijent i zadovoljna sam. Od drugarica sam cula da je i dr Lugonjic dobar.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 12, 2009 1:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 12, 2009 1:15 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima!

Da li neko ima neke preporuke za ginekologe iz DZ sa Novog Naselja, a da nije dr Savin? Preferiram muškarce. Mislim da su mnogo posvećeniji.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 86 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: