Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: dobre vesti za sve one koje pate od urinarne infekcije!
PostPoslato: Pon Mar 02, 2009 3:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 07, 2009 11:50 pm
Postovi: 5
Ovako,Ja sam iz Makedonije,imam 24 godina,imala sam urinarna infekcija razlog e.coli u mokraci,i nakon toga ostalo mi je to peckanje koje ja lociram u uretri,bila sam kod doktora i preporucio mi je da narucim Urovaksom 6 mg,ili urostim od 5o mg,i rekao mi je da se to uzima 3 meseca,znaci trebate kupit 3 kutije.To su tablete koje sadrze izumrene bakterije e.coli i jos nekoliko vidova izumrelih bakterija,i bit je u tome sto ove tablete jacaju imunitet urinarnog trakta.I su vrlo efikasne bas zbog to sto zadrze te izumrelih bakterija.Ove tablete djeluju kao vakcine protiv urinarne infekcije!
Ja cu ih naruciti iz bugarske jer u makedoniju ih nema,inace ovo si germanske tablete,i u germaniju kostaju 1 kutija -100 eura,a u bugarskoj kosta 5 eura-jedna kutija,naravno:)Doktor mi je rekao da su vrlo efikasne:)za vise informacija pogledajte na internetu na google upisite ime ovih tableta pa ce vi biti jasnije:)nadam se da sam pomogla nekome,jer znam kako je da imas stalne urinarne infekcije i ti pecenje je uzaaaaaaaas!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 48 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: