Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: sekret-sve analize su OK
PostPoslato: Pet Jan 20, 2006 9:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 19, 2006 7:54 pm
Postovi: 11
Da li neko ima slican problem,
Evo o cemu se radi: ponekad ujutro imam malo sekreta koji je bele boje bez ikakvog mirisa.
Posecujem ginekologa redovno i na poslednjem pregledu je sve bilo OK, da napomenem da sam ranije (pre 2 god) imala ranicu na grlicu, koja je epitelizovana tada je PA II sa leukocitima, VS IIIa, bris na Hlamidiju , miko i ureaplazmu negativan, bakterioloske analize i gljivice grlica i vagine OK. kolposkopski nalaz uredan TTZ. Od tada idem na kontrole svakih 6 meseci i sve je uredu. Na poslednjoj kontroli sam se opet pozalila na ovaj problem pa smo opet uradili sve gore pomenute analize i sve je bilo OK, PA je bio II.
Da li je moguce da ja i pored dobrih rezultata i dalje bude blago pojacan sekret (s vremena na vreme se javlja a najcesce ujutro kad ustanem).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 21, 2006 2:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 19, 2006 7:54 pm
Postovi: 11
zaboravi;a sam da napomenem da taj sekret nema veze sa ovulacijom tj.javlja se i danima kad nije ovulacija i drugacijeg je izgleda u odnosu na S. koji se javlja u danima ovulacije. Pored ovoga nemam nikakvih drugih tegoba. Da li na bilo koji nacin pojacani sekret moze uticati na pojavu neplodnosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 21, 2006 12:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 07, 2005 3:42 pm
Postovi: 368
Lokacija: Bgd
belicasti sekret moze da se javi i ako nosis uske farmerke ili pantalone, a one bas i nisu bas za preporuku , ako zelis bebu.
Ako mislis da imas ozbiljniji problem, bilo bi dobro da porazgovaras sa nekim drugim ginekologom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 21, 2006 12:59 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Avg 06, 2005 11:23 am
Postovi: 87
Sekret bele boje bez mirisa predstavlja normalnu pojavu. Ako ne osecas svrab, pecenje ili druge neprijatne simptome, mislim da je sve ok.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 21, 2006 3:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 19, 2006 7:54 pm
Postovi: 11
Hvala na odgovorima, konsultovala sam i drugu doktoricu i ona je rekla da je to od ranice ali ranica se povukla, ja uvek mislim da je neko od njih prevideo neki moguci problem ali me sramota stalno da insistiram na novim analizama jer uvek sve analize budu u redu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 66 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: