Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: razlika aterom i lipom (masno tkivo)
PostPoslato: Sub Nov 26, 2005 1:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 26, 2005 12:53 am
Postovi: 1
Na vratu mi se pojavilo pre nekih dve i po godine kao podkozna bubuljica. Par puta sam istisnuo, kao bubuljica je bilo malo gusce. Vremenom je postalo malo tvrdje i povecava se sporo, bukvlano neprimetno i mozda kada diram. Imao sam nekada davno sa druge strane lica nesto slicno, an obrazu, pa sam operacijom uklonio. Ostao mi je oziljak malecni doduse ali opet, tu je. Interesuje me prvo da li je ovo aterom ili lipom ili mozda nesto trece? Napominjime da me ne boli, da ga ni ne osecam nikako i da je jajastog oblika, oko jedan centimetar velicine podkzono. I interesuje me da li postoji neki drugi nacin osim noza da se ovo ukloni? Probao sam neko vreme da koristim kao zagrejanu krisku crnog luka pa tako mozda nedelju dana i pomislio sam da se istisnulo, kao sto se i desilo, ali ne do kraja, to je bilo pre godinu i po mozda, posle 4 meseca od pojavljivanja. Medjutim ta "masna caura" se ponovo napunila. Svaka pomoc a da nije "idi pod noz, to nije nista" je prihvatljiva, napominjem da je mesto malo gadnije za seckanje jer je sa leve strane vrata.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 27, 2005 11:20 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Jul 17, 2004 10:51 am
Postovi: 868
Lokacija: Beograd
Da li se koza iznad promene moze pomerati ili je vezana za promenu. Da li se promena pomera u odnosu na podlogu. Kako ste mi opisali trajno resenje ce biti po svoj prilici uz pomoc radikalnih metoda.

_________________
predajem estetsku negu i dermatologiju , uza specijalnost mi je barijerna funkcija koze, nega zdrave koze i alergijske promene na ocnim kapcima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 40 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: