Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 96 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 23, 2008 4:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Nije Dijana, nego Violeta.
I ja sam bila i na VMA, nacelnik plasticne hirurgije me licno primio, bio izuzetno ljubazan, ali i rekao otvoreno da su pre izvesnog vremena njihove cene bile mnogo nize, ali da su toliko skocile, izjednacile su se sa privatnim klinikama. Jos mi je rekao da je na privatnim klinikama sve stvar dogovora, dok je kod njih fixno. Ne zaboravi da se na VMA SVE posebno placa: od antibiotika do operacije, tj. i anestezija, rad hirurga, sala za operaciju, previjanje, lezenje bar 3 dana, jer oni ne daju da se ide odmah sutradan. Bukvalno sve. Treba dobro preracunati. Dobra stvar je sto, ako nesto krene naopako, samo te isporuce na odgovarajuce odeljenje. Eto, malo crnog humora!
Trilian, drugarice stara, sve najbolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 23, 2008 5:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 9:07 am
Postovi: 30
Zahvaljujem :)!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 23, 2008 6:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 24, 2007 12:25 am
Postovi: 169
ja bih samo preporucila da izbegnete Violetu Skorobac...doduse mozda se popravila u zadnje vreme, ali...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 24, 2008 9:07 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
deana je napisao:
Nije Dijana, nego Violeta.


klinika je diana (valjda) a dr jeste violeta. :)


deana je napisao:
Ne zaboravi da se na VMA SVE posebno placa: od antibiotika do operacije, tj. i anestezija, rad hirurga, sala za operaciju, previjanje, lezenje bar 3 dana, jer oni ne daju da se ide odmah sutradan. Bukvalno sve. Treba dobro preracunati.


tacno: ja sam sve platila, sve je posebno iskazano na racunu: dve bolnicka dana, jedan na intenzivnoj, ukupno 3500 din, na primer. sve ukupno bolnicko lecenje, sala, anestezija, terapija, sve sve kostalo je 40.000-50.000 dinara. i implantati koje sam sama kupila (po preporuci doktora) 800 evra. to je ukupna cena moje operacije, 12.12.2005. na vma.

deana je napisao:
Dobra stvar je sto, ako nesto krene naopako, samo te isporuce na odgovarajuce odeljenje. Eto, malo crnog humora!
Trilian, drugarice stara, sve najbolje.



i ovo je tacno. privatne klinike to iskazu kao prednost, to sto odmah isti dan idete kuci. ali, sta znam... nekako, ovo je srbija, mozda zaista nije lose prenociti tu u bolnici, otkud znas sta nosi dan a sta noc. hbg, ja sam dobro prosla, a sta da sam dobila temperaturu, neki virus, bilo sta... privatnici kazu:"da, ali odmah isti dan mozete kuci!", a u stvari radi se o tome da njih mnogo kosta da zaposle jos nekoga ko ce da bude uz vas, da dezura...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 24, 2008 1:14 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Mislim da se klinika zove DIONA i tu radi dr Violeta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 24, 2008 1:22 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Zaboravih. Ja sam isla na razgovor na VMA u septembru 2006. godine i nacelnik odeljenja mi je rekao da je do juna 2006. g. cena bila osetno jeftinija (duplo), nego na privatnim klinikama, ali je tada drasticno poskupilo i izjednacilo se, plus sto je na privatnim sve stvar dogovora, a kod njih fixno. Meni je dr Colic popustio za 500 €.
Da me ne shvatite pogresno, VMA je vrhunska klinika, ali bar tu noc koju provedem na privatnoj klinici, imam svoje kupatilo, ne moram da idem u zajednicki tolet na spratu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 24, 2008 1:28 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Opet ja.
Na privatnim klinikama imate pravo na jednu noc, a uz vas dezura nocna sestra. Klopa nista, izvolite narucite. Imala sam srecu da su me ostavili jos jednu noc u apartmanu, iznad klinike i to gratis. E, trecu noc sam provela u hotelu jer doktor nije dozvoljavao da putujem, morala sam da mirujem puna 3 dana. Zato nisam mala nijedan hematom. Inace, radila sam liposukciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: informacija o klinici colic
PostPoslato: Pet Okt 24, 2008 5:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 24, 2008 4:47 pm
Postovi: 2
[quote="nela310380"]Cao svima!

Da li neko zna nesto o klinici Colic?

Unapred hvala[/quote]
Volela bih da znam koja je cena povecanja usni sopstvenim masnim tkivom ?
unapred hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: informacija o klinici colic
PostPoslato: Pet Okt 24, 2008 5:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
vita-147 je napisao:
nela310380 je napisao:
Cao svima!

Da li neko zna nesto o klinici Colic?

Unapred hvala

Volela bih da znam koja je cena povecanja usni sopstvenim masnim tkivom ?
unapred hvala.


Mislim da su usne 400-500 €. Obrati mu se mailom, odgovori uvek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 24, 2008 8:02 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Sep 15, 2008 1:03 pm
Postovi: 93
Dali znate da li dr.Colic radi lipolift,ubrizgavanje sopstvenog sala ili restylane oko ociju ili u uvucene podocnjake za sveziji izgled?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 24, 2008 9:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Imate njegov sajt i mail. Najbolje je da pitate.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 25, 2008 2:23 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 24, 2007 12:25 am
Postovi: 169
ne, ne radi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: informacije o klinici Colic
PostPoslato: Uto Nov 04, 2008 3:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 17, 2008 7:29 pm
Postovi: 37
da li je neko operisao nos kod dr.Colica ?????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 11, 2008 5:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2008 9:07 am
Postovi: 30
Da se update-ujem sa klinikom Colic. Kao sto rekoh bila sam na pregledu kod dr Milana (vezano za uvecanje grudi) i ugovorili smo datum operacije. Na pregledu je insistirao da mi postavi implant iznad misica. Posle njega sam bila kod jos 10-ak hirurga i svi su rekli da je mnogo bolje ako implant stavim ispod misica. Javila sam im se da otkazem operaciju jer sam se odlucila za drugog hirurga a oni su mi, na pitanje zasto odustajem i na moj krajnje iskren odgovor (zbog mesta smestanja implanta) vrlo besno odgovorili da nece oni tamo nekog pacijenta (mene) da slusaju gde ce mi postaviti implant (sto su i u pravu, samo sto im ja nista nisam sugerisala, vec samo odustala) i da cu mozda ali samo MOZDA biti zadovoljna tudjom uslugom (tj. drugim hirurgom). Konverzacija je tekla kao da smo na pijaci.
Nakon svega, klinika Colic mi u secanju ostaje kao ustanova koja ima preveliki ego i sujetu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 08, 2009 6:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 08, 2009 6:23 pm
Postovi: 3
Ljudi, da vam iskreno kazem, ja sam bas pregledala ove diskusije oko silikona bla bla, posla sam na sajt ovog dr. Colica, poledajte slike pre i poslije! Pa mislim meni se ne svidja. Napravili su od gudi LOPTE gjde na prvi pogled odma vidite kruznicu implatata! Meni se to ne svidja. Omate grudi koje su spustenije pa gore pri grudnom kosu otegnutije a onda dolje visi velika lopta tako jasno se vidi ona kapsula.
Meni je prirodi oblik grudi kao kapljica aj tako da opisem. I takav oblik ima vecina zena da ja znam i zasto ne orzati taj oblik da izgleda prironije nego ubace neku loptu skroz suprotu prirodnom. samo 2je od svih djeovojaka na slikama imaju ok prirodan izgled druge mi lice ko da su polovine fudbalskih lopti zavukle pod kozu.
Mada na njegovom sajtu bar slike imaju, na sajtovima drugoh klinika ne uglavnom hm.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 96 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: