Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Dr.Snezana Vidakovic
PostPoslato: Čet Jun 05, 2008 11:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 27, 2008 4:26 pm
Postovi: 25
Cao svima.Znate li vi ovu dr,ili jeste li mozda culi od nekog za nju?Ja bih volila ako bilo sta znate o njoj da pisete,na forumu nista ne pise o njoj.Javite se,unaprijed zahvalna :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 06, 2008 10:28 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jun 02, 2006 9:32 am
Postovi: 150
Lokacija: Beograd
Doc Dr Snezana Vidakovic, radi na GAK Visegradska, odeljenje konzervativnog steriliteta, nacelnica sektora za ginekolosko-endoskopsku hirurgiju, super doktor samo je dosta tesko nahvatati.Cesto je u operacionoj sali, radi super sterilitet.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 06, 2008 12:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 12:07 pm
Postovi: 40
Sjajna zena, odlican strucnjak, mene je lecila. Tacno je da je jako tesko doci do nje, ali se svao to cekanje isplati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 06, 2008 3:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 27, 2008 4:26 pm
Postovi: 25
Djevojke znaci vi mislite da je vrijedi cekati.Hvala vam na informacijama.Nadam se da ce se jos neko javiti i pisati o njoj.Pozdrav :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 19, 2008 7:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 27, 2008 4:26 pm
Postovi: 25
Nije mi jasna jedna stvar,toliko ljudi je pogledalo ovu temu ali niko nesto da napise.Nadam se da ima jos neko da podijeli svoje iskustvo.Hvala :) :) :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 19, 2008 9:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Feb 21, 2007 1:13 am
Postovi: 134
Nisam bila pacijent dr Vidakovic, isla sam kod druge dr na istoj klinici i vidjala sam je cesto. Cula sam sve naj o njoj, a i mojoj drugarici je radila laparoskopsku operaciju cista na jajniku, ona je veoma zadovoljna.

Mislim da vazi za dobrog strucnjaka, sama sam videla da nije susta ljubaznost ( cemu ne pridajem neki znacaj, valjda je vaznija strucnost), ali je veoma korektna.

Sve najbolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 22, 2008 12:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 27, 2008 4:26 pm
Postovi: 25
Da to znam,jer moja drugarica je jednom bila kod nje i kaze da nije uspjela da joj postavi nijedno pitanje koje je mislila jer je ona bas bila u zurbi.Naravno da je vaznija strucnost nego ljubaznost,ali opet svaka od nas voli kad joj dr.posveti paznju.Moja dr je mozda i previse detaljna,ali ja volim kad mi sve razjasni i kad mogu da je sve pitam,a ne odem kod dr a on jedva ceka da me se rijesi i da primi sledeceg pacijenta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 25, 2008 9:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 25, 2008 8:43 pm
Postovi: 5
ta dr Vidakovic mislim da radi u privatnoj ordinaciji kod gradic Pejtona.njen otac je bio ginekolog isto na gak-u.potrazi preko googl privatne ordinacije.to je jedino sto sada znam ako budem nasla tel ili adresu saljem(ako smem)?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 27, 2008 2:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Naravno da radi u privatnoj ordinaciji koju je njen tata otvorio jer je bio direktor, a tako se najlakse dolazi do opreme, i ordinacija se vodi na tatu koji je u penziji a ona skuplja pacijente po bolnici. Bas jedva cekam to odvajanje privatne i drzavne prakse , ali uz to i da se zabrani da se privatne odrdinacije vode na penzionere i necije oceve i dede!
I zasto biste kod nekog ko je dobar strucnjak i savestan lekar isli privatno, lekari imaju sveje radno vreme i radno mesto kao i sve druge branse i treba ih traziti tamo, ali ne u Srbiji, u Srbiji su oni u malim iznajmljenim stanovima mimo svakog sanitarnog propisa, i treba i h traziti tamo, i jos im platiti za to.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 27, 2008 3:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 02, 2008 11:59 pm
Postovi: 365
Radi privatno u Snegoru,ulica Stojana Protića 46 na Vracaru. 011/2453-677
Ja sam do prosle godine bila (dugo) pacijent njenog oca koji je radi u Snegoru od kada se penzionisao. Pre toga je radio u Visegradskoj.
Za nju ne znam kakav je strucnak, nikada nisam bila njen pacijent samo mi je dva puta radila UZ.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 29, 2008 11:32 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Samo Vi tako reklamirajte besplatno privatne ordinacije, i time se ostvaruju 2 protivzakonite radnje, jedna je reklamiranje na forumu, a druga je nezakoniti rad u privatnoj i drzavnoj praksi, i to sve na stetu pacijenata.
A u lekarskim krugovima se otvoreno govori na ovaj nacin, otvaram ordinaciju, registrovacu se na doctor.co.yu i napisacu nekoliko super komentara o sebi i svojoj ordinaciji i eto posla......
A Vi slobodno nastavite da reklamirate ovde po forumu, o da time dezavuisete ljude da odlaze u privatne ordinacije, ako uredno placaju zdravstveno osiguranje od koga ti isti lekari primaju plate....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 29, 2008 12:17 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 21, 2008 2:47 pm
Postovi: 223
Lokacija: VaLtUr
Nista smesnije u zivotu nisam procitala...
1. oni se sami reklamiraju
2. sta ja kao pacijent imam od zdravstvenog osiguranja, sve placam i niko mi nista ne pomaze
3. da li ti zaista mislis da oni zavise od drzavne plate? nemoj da si smesan
4. na svakom forumu imas doktora koji pomaze forumasicama virtuelno, a kada dodje voda do poda objave javno na topicu : o.k. ako si sve to uradila dodji kod mene ja radim u Narodnom frontu i td i td..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 29, 2008 2:22 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 02, 2008 11:59 pm
Postovi: 365
Ne reklamiram tu ordinaciju, samo dajem informacije koje ljudi traze jer znam kako je to kada meni trebaju informacije i volela bih ljudi da mi odgovore.
Inace, kao sto sam vec naopomenula za doticnu ne znam kakav je strucnjak jer sam samo UZ radila kod nje, a ljubaznost da joj nije jaca strana-to je tacno. Tako da ne znam da li da je preporucim, a njenog oca koji je dobar lekar sada ne bih preporucila jer je star covek,i nije vise u elementu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 29, 2008 3:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Nije mi namera da bilo koga uvredim , posebno ne Vas Gala, ako je tako zvucalo ja se izvinjavam!!!!
Ovde se radi o principu, o javsluku u nasem zdravstvenom sistemu ali i o naivnosti pacijenata kao i o njihovoj svesnoj i nesvesnoj podrsci propadanju tog sistema i produbrivaljnu korupcije i konflikta interesa.
Ako nemate nista od zdravstvenog osiguranja, zasto ga onda placate ako idete kod privatnih lekara? Da li cete se kod tog istog privatnog lekara operisati ako recimo budete imali zapaljeneje slepog creva, nen nego cete otici u veliku zdravstvenu kucu gde radi stotine lekara koja poseduje vise operacionih sala i gde ce Vam cela ekipa biti na raspolaganju, a ne u jednu sobicu od privatne ordinacije.
Sto se konkretno Vidakovica tice, mislim da ona nikada ne bi bila to sto jeste da joj otac svojevremeno nije bio ginekolog takodje i direktor, sto se su sve u nasem drustvu odskocne daske da se polako o drzavnom trosku opremi ordinacija, iskoluje dete i onda polako ode u penzuju, to je model ponasanja u Srbiji.
I jedva cekam 11. decembar i odvajanje privatne i drzavne prakse i vidim sta ce se desiti sa takvima i mnogima njima slicnim!!!!
I jos jednom moram napomenuti da krivica nije samo na lekarima nego i na pacijentima!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 29, 2008 6:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 25, 2008 8:43 pm
Postovi: 5
Elisab,Vi ste potpuno u pravu.Ali u jednom se ne slazem a to je vezano za 11decembar.Mislite li da ce to zaista biti kako kazu????OVO JE ZEMLJA SRBIJA!Javasluk je na sve strane.!!!ali ako nekom znaci KEZ od uva do uva,kafica ,sok....i na kraju vrtoglavi racun onda OK.Na kraju kad budu trebali da se porode babice koje rade za bednu platu nece ih pogledati a dr koji im je vodio trudnocu naravno ako mu nisu platili 500e nece biti tu.a bilo koja intervencija koja ne moze da se odradi privatno ,isto ce biti naplacena i to recenicom"znate ja moram da platim ekipu koja radi samnom"!!!Sve ovo je surovo ali istinito!!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 72 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: