Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 41 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: formula dr Milojevica
PostPoslato: Pet Sep 19, 2008 1:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 23, 2006 10:12 pm
Postovi: 47
Imam nekoliko pitanja u vezi sa acne intesiv formulom dr Milojevica:

Najpre me zanimna da li ima ljudi koji su je koristili i uopste kakvi su utisci sto se tice efekata ove kreme na bubuljice? Posebno me zanima sta kazu strucnjaci dermatolozi.
I najzad, jedno bas konkretno pitanje: da li njena primena moze da izazove candidu u usnoj duplji? Naime od kako koristim ove preparate (losion i kremu) za lice primetila sam onaj ukus u ustima kao kad dugo pijete antibiotike, kao i izrazito beo jezik sto je sve pokazatelj candide. Kremu koristim samo nedelju dana (trebalo bi 4 nedelje po uputstvu) i primecujem boljitak sto se bubuljica tice, ali ovaj ukus u ustima mi jako smeta. Ne znam sta da radim :( Pa ako neko moze da pomogne odgovorom na ova pitanja bicu jako zahvalna! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 21, 2008 7:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 21, 2008 7:32 pm
Postovi: 11
i ja sam pre koji dan poceo koristiti acne intensive formulu pa me interesuju iskustva svih koji su ga koristili????

unapred hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 28, 2008 5:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 5:06 pm
Postovi: 6
vidim da niste dobili odgovor sa tudjim iskusvima o ovoj formuli pa bih vas molio da napisete vasa jer bi ja hteo da probam.......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 01, 2008 1:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 21, 2008 7:32 pm
Postovi: 11
lose. koristio 5dana i losion mi je skoro sprzio lice i konacno odustao.
mada sve je individualno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 04, 2009 11:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 24, 2009 5:33 pm
Postovi: 4
Ja sam prezadovoljna sa formulom profesora Milojevića :D . U uputstvu kažu da za mesec dana uklanja bubuljice, meni je trebalo dva meseca, ali sam ih sve skinula. Moje dve drugarice su ga koristile posle mene, jednoj je skroz pomoglo, a drugoj koja ima neke (ne znam tačno koje bubuljice) je recimo 60% bolje, ali su joj rekli da će morati da to koristi bar 4-5 meseci.
Što se tiče kandide,nema šanse da može da se dobije kandida, pogotovo što se to ne uzima oralno, to mi kaže moja mama koja je lekar. Još nešto, obratite pažnju to piše i u uputstvu, tonikom čistite celo lice a kremu stavljajte samo na bubuljice. Sada imam još jednu kutiju i samo povremeno očistim lice tonikom-preventivno. Ne znam da li je to pametno, ali sam u panici da mi se bubuljice ne vrate.... Ako grešim i paranoišem sa ovom preventivom, molim vas recite mi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 25, 2009 11:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 15, 2008 11:07 pm
Postovi: 11
A gde moze to da se kupi,i koliko kosta?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 17, 2009 12:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 17, 2009 12:11 pm
Postovi: 3
Posle izvanrednih rezultata koriscenja formule profesora Milojevica samo mesec dana zelim da podelim moja iskustva sa vama :)
Ovako,ja sam probala sve i svasta ali bas sve i svasta,i dercome clear i sve te medicinske 'lekove' isla kod dermatologa i privatno i ovako i nista mi nije pomagalo a lice mi je bilo KATASTROFA . Onda sam videla reklamu i odlucila da porucim nemajuci sta da izgubim.Koristim ga samo mesec dana na mom licu vise nema ni jedne jedine bubuljice,mitisera ili potkoznih,lice mi je glatko kao flis papir,a bilo mi je katastrofa,prosto nisam verovala da ce nekad u zivotu lice da mi bude tako lepo. Sada samo cistim lice sa losionom i kad se pojavi po koja bubuljica(obicno samo u periodu dok imam ciklus) stavim malo kreme na nju i to je to .Od sminke koristim iskljucivo VICHY puder ,a za skidanje nije problem,moze i obicnim sapunom,bitno je da se kasnije ocisti losionom. Ja sam prezadovoljna lice mi nikad nije bilo lepse,jbt pa imam lepse lice od 6 godina mladje sestre :)))) SVIMA PREPORUCUJEM neverovatno je dobro :))) A,da,imam 16 godina :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 11, 2009 12:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 11, 2009 12:53 pm
Postovi: 1
tinkerbell** je napisao:
Posle izvanrednih rezultata koriscenja formule profesora Milojevica samo mesec dana zelim da podelim moja iskustva sa vama :)
Ovako,ja sam probala sve i svasta ali bas sve i svasta,i dercome clear i sve te medicinske 'lekove' isla kod dermatologa i privatno i ovako i nista mi nije pomagalo a lice mi je bilo KATASTROFA . Onda sam videla reklamu i odlucila da porucim nemajuci sta da izgubim.Koristim ga samo mesec dana na mom licu vise nema ni jedne jedine bubuljice,mitisera ili potkoznih,lice mi je glatko kao flis papir,a bilo mi je katastrofa,prosto nisam verovala da ce nekad u zivotu lice da mi bude tako lepo. Sada samo cistim lice sa losionom i kad se pojavi po koja bubuljica(obicno samo u periodu dok imam ciklus) stavim malo kreme na nju i to je to .Od sminke koristim iskljucivo VICHY puder ,a za skidanje nije problem,moze i obicnim sapunom,bitno je da se kasnije ocisti losionom. Ja sam prezadovoljna lice mi nikad nije bilo lepse,jbt pa imam lepse lice od 6 godina mladje sestre :)))) SVIMA PREPORUCUJEM neverovatno je dobro :))) A,da,imam 16 godina :)


Ja ne znam bas kakvo je vama lice, ali vama devojke je verovato lice bilo duplo bolje nego sto je meni...Mislim da mi muskarci imamo ipak malo vise problema sa tim, jer znam drugarica kad dobije, dobije 4-5 bubuljica i vristi, ne zna sta ce od sebe...
I nije mi jasno, vezano za tvoj post, a to je DA LI TA FORMULA UKLANJA I MITOSERE (to mi niije bas logicno)!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 12, 2009 2:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 12, 2009 2:23 pm
Postovi: 1
jel se to stavlja po celom licu ili samo de izadje bubuljica i kad izadje? i kad je lice 1 vreme cisto jel se nastavlja sa stavljanjem ili dok neizadje nova ... ???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 13, 2009 9:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 13, 2009 9:25 pm
Postovi: 2
Lokacija: Beograd
Koristim acne intensive formulu dr. Milojevica 3 dana. Jako me zanima da li je neko ko je koristio ovaj preparat imao problema sa peckanjem (kada cisti lice losionom a ne kada namaze kremu). Ja kada cistim lice losionom u prvih par minuta me jako pecka, ali posle ne. A posledica tog peckanja je ta sto su mi delovi lica, koji su me najvise i pekli, sada kao sprzeni. Crveni se taj predeo a same bubuljice koje su tu postojale su braon (kao male kraste). Da li je neko imao slicno ili isto iskustvo? I da li je nastavio terapiju? I da li vam je ovaj preparat, nakon svega pomogao?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 17, 2009 2:31 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Apr 22, 2005 10:40 pm
Postovi: 73
A kakva je to formula?

Mada mogu vec da pretpostavim sta je krknuto tu ... :o

Sastav?

_________________
*


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: formula dr Milojevica
PostPoslato: Pet Avg 28, 2009 1:21 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Apr 22, 2005 10:40 pm
Postovi: 73
Da odgovorim sam sebi ...

Sastav - 6% glikolna kiselina.

Kao i sve AHA kiselina, i ona bi trebala da se nanosi nocu, samo na mesto gde postoji AKNA ili akne , peckanje je normalna pojava. Nakon nanosenja ne bi trebalo da se izlazi na sunce.

Komplet krema+losion kosta oko 2500 din, moze se nabaviti u apotekama (za detalje na pm).

Ja sam bio malo skeptican ali koleginice su mi rekle da se ljudi vracaju i da su prezadovoljni.

Bitno je da treba da se koriste MESEC dana.

Naravno, ovo se ne preporucuje za blaze oblike akni ...

_________________
*


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: formula dr Milojevica
PostPoslato: Sub Avg 29, 2009 1:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 27, 2008 4:59 am
Postovi: 765
Hm...tesko da ce 6 % glikolne kiseline da resi problem kao rukom odneseno,pomalo sam skeptican sa ljudima koji se javljaju sa 1 ili 2 posta i navodno su prezadovoljni,posle mesec ili dva.To je se vec desavalo na ovom forumu kao cista reklama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: formula dr Milojevica
PostPoslato: Ned Avg 30, 2009 7:25 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Apr 22, 2005 10:40 pm
Postovi: 73
Pa ne, ima zadovoljnih ljudi.

:wink:

Ja nemam nikakve veze sa dr.Milojevicem da bih lagao ...

http://* REKLAMA */

_________________
*


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: formula dr Milojevica
PostPoslato: Pon Jan 17, 2011 10:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 15, 2011 4:39 am
Postovi: 6
Narucio sam kremu Dr.Milojevica jer vise ne znam sta cu sa bubuljicama,imam druga koji je imao toliko grozno lice da nije smeo da izadje na ulicu :o narucio je Acne intensive formula set,za 1 mesec lice mu je bilo kao bebina guza,nisam verovao kako mu je ta krema pomogla,i nije to bacanje para,ta krema potvrdom mnogih stvarno pomaze,i jedna je od najboljih za bubuljice.Dakle,narucite pa probajte,necete izgubiti nista a mozete da dobijete mnogoo :wink:
Svi koji zele da naruce ovo izvolite link http://www.* REKLAMA */on-line_narucivanje.html :wink: pozzz


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 41 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: