Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Sub Sep 16, 2006 2:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 16, 2006 1:55 am
Postovi: 3
svremena na vreme tj jednom u 4-5 meseci mi se iz cista mira na kozi na penisu pojavi zaperutani prsten koze i jedna tacka tj kruzic precnika 1 cm na kome je isto tako koza zaperutana. to blago svrbi i prilikom cesanja ili ako samo zelim da to ocistim koza je osetljiva i kao da puca i probija krv ali sitno kao graskice znoja znaci nije nikakvi krvarenje vec samo povrsinsko kao posledica diranja te koze koja zbog tog preutanja je slaba i ostecena...... to kako dodje tako posle nedelju dana ode..... interesuje me da li se moze znati sta je to ? da li je gljivicno ili koji je djavo? molio bih da mi kazete varijante tj sa ovim simptomima koje sve eventualne polne ili kozne bolesti mogu biti u pitanju, jer to da moram ici kod doktora znam i icicu ali zelim cuti nesto pre nego odem! Hvala!
p.s. ukoliko su simptomi nedovoljnio opisani ako imate neko pitanje dodatno molio bih vas da mi postavite da bi bili u mogucnosti bolje i preciznije da mi odgovorite sto mi je u koristi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 17, 2006 5:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 16, 2006 1:55 am
Postovi: 3
boi bih vam zista zahvalan kada bi ste doktore pokusali da prokomentarisete moje pitanje......

koliko dana se obicno ceka na odgovor?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 18, 2006 6:45 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 05, 2005 12:31 am
Postovi: 599
Lokacija: Kragujevac
Zgodan podatak koji uvek treba navesti su GODINE! A onda ukoliko se pitate da li je neka polna bolest treba staviti to i to da li imate ili nemate seksualne odnose /kada je bio poslednji/ i da li pri tome koristite kondome.
---
Opis je malo neodređen, ali mi ne liči ni na jednu polnu bolest. Od kožnih bolesti koje dolaze u obzir su razne vrste ekcema, ali ne vidim da li ima nekog crvenila. Da li postoje promene negde na drugom delu kože? Kako izgleda taj deo kože kada nema tog perutanja?

_________________
Internet ne sme da bude zamena za posetu lekaru!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 20, 2006 1:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 16, 2006 1:55 am
Postovi: 3
Dakle evo male dopune propustenih bitnih detalja.
Imam 23 godine, ceste seksualne odnose sa svojom devojkom vec 3 godine i nista "sa strane" tokom te tri godine a ni pre...tj ona je moj prvi i jedini sex partner.... prvi put kada mi se pojavilo to je bilo pre dve godine dali slucajno ili namerno ali posle upotrebe dureks ultra thin kondoma.... i sledeca dva puta takodje posle upotrebe istih kondoma... dakle to sam vezivao za koriscene kondoma......dakle u poslednjih godinu dana moja devojka koristi kontraceptivne pilule pa ja ne koristim kondome a ovo se evo sada pojavilo...
"Da li postoje promene negde na drugom delu kože? "
- upravo ono sto je zanimljivo i sto me zbunjuje je to sto se pojavljuje samo taj jedan prsten u gornjem delu koze, dakle kada je ona preko glavica taj prsten je sirine 70% glavica, i ta jedna tacka povrsine 1 cm2 (kruzna) sa prednje strane blize stomaku dakle....
"Kako izgleda taj deo kože kada nema tog perutanja?"
- na tom delu koza deluje prilicno istanjeno i crveno.. svrbi a prilikom cesanja boli i koza lako puca.... razvoj tece ovako.....najpre se koza blago zacrveni i svrbi ali nista se ne desava.....zatim dan dva kasnije se pojavi najpre kao da su ti delovi vlazni i masni ne znam kako da definisem kao neka tecnost iz organizma i ona se tog dana preko noci sasusi stvori se ta perutava korica bele boje i to tako stoji .... ranije mi je to brzo prolazilo sada vec dve nedelje stoji....mislim malo se povuce pa se opet zaperuta pa povuce pa zaperuta uz konstantno crvenilo ispod i odetljivu kozu na dodir.....
INACE kada nema perutanja i crvenila koza je potpuno normalna....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 20, 2006 8:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 05, 2005 12:31 am
Postovi: 599
Lokacija: Kragujevac
Pa izgleda kao neki ekcem u kombinaciji sa gljivičnom infekcijom. To sve isto izgleda. Probaj da nađeš Daktacort kremu i maži jedno 10tak dana 2-3 puta dnevno. Trebalo bi da bude dosta bolje. Ukoliko ne odreguje na ovo moraćeš kod dermatologa.
Dakle nabavi to pa javi kako napreduje.

_________________
Internet ne sme da bude zamena za posetu lekaru!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 19, 2008 10:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 19, 2008 9:58 am
Postovi: 1
Doktore moj problem je u tome sto mi je ispucala koza prepucijuma u blizini glavica. Malo teze navlacim kozu pa kada u erekciji navucem osetim da je jako zategnuta, Mislim da je ispucala posle polnog odnosa.
Zanima me Vase misljenje. Unapred hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Čet Sep 10, 2009 4:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 10, 2009 4:33 pm
Postovi: 1
imam slichan problem kao jalokin,od skora mi se koza penisa peruta i sushi a nekad je masna i vlazi,puca i blago krvari.recite mi shta to moze da bude!!!!hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Pet Sep 11, 2009 9:47 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
ne moze se reci bez laboratorijskih analiza,moze da bude i gljivica i bakterija i alergija...svasta

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Čet Dec 22, 2011 2:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 22, 2011 2:06 am
Postovi: 1
Ja imam problem slocno tome koza mi je ko na neki nacin suva..
Mazem je cesto bekutan kremom bude dobro 2-3 dana to prodje i onda isto i ume da me jako svrbi..
Pa mi se desilo jedno jutro koza je bili kao da sem se izgulio negde..
Zato molim dali postoji neka krema za to ili lek kako bi proslo..
Hvala...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Sre Jan 04, 2012 9:22 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
treba videti o cemu se tacno radi, kako ta koza izgleda, pa onda tretirati, javite se na pregled dermatologu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Sub Jun 09, 2012 11:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 09, 2012 11:50 pm
Postovi: 2
zdravo.
ja imam problem oko penisa kad zavrnem kozicu naime kad je zavrnem kozica je cijela crvena i ima neke male sitne bijele tockice pa sad neznam jeli to ista opasno ili ne pa ako moze tko da mi da kakvo misljenje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Ned Jun 10, 2012 8:28 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
mora da se to pogleda, i kakvo je crvenilo i kakve su tacno te bele tackice, mozda je neka infekcija...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Sre Jun 13, 2012 11:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 13, 2012 11:16 pm
Postovi: 2
e owako...imam 17 god...nisam imao(jos uvek :D) seksualni odnos...
kada imam erekciju, nmg da povrnem kozicu...boli...zanima me da li je to zato sto jos uvek nisam imao seksualni odnos ili nesto nije u redu...hvala unapred...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Čet Jun 14, 2012 12:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 14, 2012 11:18 am
Postovi: 3
Pozz,
Takodje imam problem sa crvenilom kožice ispod glavića (sad već nekih 6 meseci). Počelo je kao obruč debljine 1,2mm a sad je skoro 1cm. S'vremena na vreme se isperuta ali crvenilo ostaje, jedino u zadnje vreme se malo povlači sa desne strane.

Bio sam kod lekara opšte prakse, dao mi je uput za bris, nalaz na gljivice i bakterije je negativan.
Lekar je rekao da to njemu deluje normalno ali znam da nije bilo tako, pa me malo muči.
Imam 25g i devojku duže vreme, sa i bez zaštite.

Svaki odg. je dobro došao...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Čet Jun 14, 2012 11:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 13, 2012 11:16 pm
Postovi: 2
Najs je napisao:
Pozz,
Takodje imam problem sa crvenilom kožice ispod glavića (sad već nekih 6 meseci). Počelo je kao obruč debljine 1,2mm a sad je skoro 1cm. S'vremena na vreme se isperuta ali crvenilo ostaje, jedino u zadnje vreme se malo povlači sa desne strane.

Bio sam kod lekara opšte prakse, dao mi je uput za bris, nalaz na gljivice i bakterije je negativan.
Lekar je rekao da to njemu deluje normalno ali znam da nije bilo tako, pa me malo muči.
Imam 25g i devojku duže vreme, sa i bez zaštite.

Svaki odg. je dobro došao...


koliko imas kilograma??

koliko se ceka za odg..? :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: