Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ljepljiv ukus sekreta iz penisa prilikom oralnog seksa
PostPoslato: Sub Avg 30, 2008 9:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 30, 2008 8:39 am
Postovi: 6
Pozdrav svima.
Imam 23 godine i imam stalnu partnerku,ujedno i prvu i do sada jedinu.Na pocetku veze,prilikom oralnog seksa,sve je bilo u redu dok mi je ona radila fellatio.Medjutim u zadnje vrijeme kaze da mi iz penisa izadje nekakav ljepljiv sekret tokom fellatio-a tako da joj je bas neprijatan ukus.
Pa vas pitam sta je to i kako se to moze zaustaviti i da li ga je moguce nekako onemoguciti?I sta je to i sto se javlja?Jer uopste ne osjetim kada to "nesto" izadje iz mene.I kako je moguce da ispocetka nema nista a sada da ima?Nije mi jasno. :roll:

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 30, 2008 1:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 09, 2007 7:10 pm
Postovi: 717
Mozda si do sada brze svrsavao pa nije stizala da primeti.

Ili pokusaj da se setis kakve promene si napravio u nacinu zivota, da li pijes vise ili manje alkohola, vezbas li fizicki vise ili manje, da li sada jedes neka jela koja ranije nisi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 31, 2008 8:15 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 8:22 pm
Postovi: 107
Lokacija: Srbija
Kondom sa ukusom jagode resava problem,kosta 20 dinara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 01, 2008 7:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 30, 2008 8:39 am
Postovi: 6
donka je napisao:
Mozda si do sada brze svrsavao pa nije stizala da primeti.

Pa ne znam prije bih rekao da sam kasnije svrsavao jer nam je sex trajao po oko pola sata,kao i sada.
donka je napisao:
Ili pokusaj da se setis kakve promene si napravio u nacinu zivota, da li pijes vise ili manje alkohola, vezbas li fizicki vise ili manje, da li sada jedes neka jela koja ranije nisi.

Pa jedine promjene koje sam napravio manje se krecem jer sam shvatio da trebam zavrsiti faks(ETF) pa moram vise da sjedim nad knjigom.A ostalo sto se tice pica,pijemo zajdno bocu vina kad dodje ona kod mene ili ja kod nje(svakih otprilike dva-tri mjeseca).A ishrana...pa ne znam cini mi se jednaka kao prije.Mozda da je vise malo zacinjena kad ona kuha,dok smo zajedno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 02, 2008 1:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 03, 2007 3:19 pm
Postovi: 3
E, bre, opusteno mrakodol, to je skroz normalna pojava, cudi me da je do sad nisi primetio ;) Dakle, kod penisa u erekciji, u prisustvu nadrazaja (rucnog, oralnog, vaginalnog... ;) ) , kod velike vecine osoba dolazi do lucenja takozvane presemene tecnosti, koja nije sperma, i ne curi u tolikim mlazevima kao sperma prilikom svrsavanja, ali u zavisnosti od stepena "popaljenosti" moze da je bude menje ili vise... To je providna sluzava tecnost, doduse, ne znam kakvog je ukusa :) ali znam da je normalna pojava, i da nekim devojkama smeta, a nekima ne... I znam da je individualna stvar ko koliko toga luchi (neko je i ne luci uopste). Tako, da nemoj da se brines, nisi svrsio a da nisi znao, nego je to to... Cest, i koliko znam neresiv problem. Jbg, takav si... :)
Vise o tome mozes da nadjes na netu... Evo ti link sa wikipedije pa pogledaj: http://en.wikipedia.org/wiki/Pre-ejaculate
Poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 02, 2008 3:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 30, 2008 8:39 am
Postovi: 6
Hvala ti Dr_No! Bas me je zanimalo sta je to i da li je to u redu sto se to pojavi.Hvala ti!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 25, 2009 2:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 25, 2009 2:10 am
Postovi: 1
A zanima me,da li moze da dewojka zatrudni od toga? o.0
Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 25, 2009 2:40 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 2:46 am
Postovi: 1687
Lokacija: Lugar i PSIHOLOG ANALITICKE ORIJENTACIJE VODJEN LJUBAVLJU KRENU' U BESPUCE OHHHHH ZMEJEVI, ZMAJEVI!
A ja bi da pitam, mislim, ako neko moze da mi objasni, kakav je to lepljiv ukus. Jezik, kao culo ukusa je podelenjo, ako me "pamcenje memorije " :lol: dobro sluzi podeljeno na 4 zone i to:
Slano
Slatko
Ljuto
Kiselo.
Kako se secam lepljivost je osobina koja se manifesuje culom opipa, tj kozom, sto znaci da bi neki vrag trebao da joj lepi jezik za nepce ili sl...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X4U7VgUQ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=fYia6tAd_EY&NR=1
Kad je struju izmislio Tesla, ameriko sisala si vesla!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 25, 2009 2:49 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 2:46 am
Postovi: 1687
Lokacija: Lugar i PSIHOLOG ANALITICKE ORIJENTACIJE VODJEN LJUBAVLJU KRENU' U BESPUCE OHHHHH ZMEJEVI, ZMAJEVI!
Dr_No je napisao:
E, bre, opusteno mrakodol, to je skroz normalna pojava, cudi me da je do sad nisi primetio ;) Dakle, kod penisa u erekciji, u prisustvu nadrazaja (rucnog, oralnog, vaginalnog... ;) ) , kod velike vecine osoba dolazi do lucenja takozvane presemene tecnosti, koja nije sperma, i ne curi u tolikim mlazevima kao sperma prilikom svrsavanja, ali u zavisnosti od stepena "popaljenosti" moze da je bude menje ili vise... To je providna sluzava tecnost, doduse, ne znam kakvog je ukusa :) ali znam da je normalna pojava, i da nekim devojkama smeta, a nekima ne... I znam da je individualna stvar ko koliko toga luchi (neko je i ne luci uopste). Tako, da nemoj da se brines, nisi svrsio a da nisi znao, nego je to to... Cest, i koliko znam neresiv problem. Jbg, takav si... :)
Vise o tome mozes da nadjes na netu... Evo ti link sa wikipedije pa pogledaj: http://en.wikipedia.org/wiki/Pre-ejaculate
Poz


Da jos dodam:
Ako si nekad kao mladji pomislio da bi volio sa nekom damom imati nesto pa uletio u onu nesnosljivu dugotrajnu erekciju, bez mogucnosti penetracije ili otresanja, verovatno si imao malo vlazan donji ves, mozda i ulepljen penis za njega. To ti je ta pojava, predsemena tecnost, za koju se u narodu kaze, zaslinavio sam o'zdo :lol: :lol: :lol: Desava se, pa ako malenoj smeta i lepi je ili ima neki neprijatan ukus, nek posle plakne usta nekim manje lepljivim picem ili najpametnije, mada znam da to nije to, steta bacati toloke proteine :)
Citiraj:
Dux
PorukaPoslao: Ned Avg 31, 2008 6:15 pm Naslov:
Kondom sa ukusom jagode resava problem,kosta 20 dinara.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X4U7VgUQ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=fYia6tAd_EY&NR=1
Kad je struju izmislio Tesla, ameriko sisala si vesla!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: