Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: dali su to uroloshkih problema???
PostPoslato: Uto Avg 12, 2008 4:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 3:49 pm
Postovi: 1
Lokacija: bitola r.makedonija
molim vas pomagajte, ja sam iz Makedonija imam 20 godisnog brat koji pri nesreci prosle godine prelomio jo rbetni stolb u deo vrata zatim se pojavila kompresija na medulla spinalis(rbetni mozok) i od tada on se nalazi u invalidskoj kolici :(pretrpeo je hitnu operaciju u kome operator kaze da nema nikakav prekin rbetni mozak samo da se radi o nagmecenje.

ok ono za sta vam pisem je da sutra i danas on ima golema treska sa t 38,5 stepena celziusova,zemena mu je urina za bakteriogram ali rezultati ce da bude tek u cetvrtak a sta do tad on ima jaka treska i mnogo vrlo poti.U danasnoj krvnoj razmasci pronasli su mu 27 000 leukocitarna formula sto zboruva za nekakva infekcija.zelim da neko pise dali je moguce da je to urinarna infekcija ili mozda je nesto drugo,normalno spored iskustava,vakvih slucajeva su redtki ali bilo bi dobro bar ako neko pise :roll:

_________________
keep the fire burn


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 13, 2008 8:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 05, 2005 12:31 am
Postovi: 599
Lokacija: Kragujevac
Pa može da bude, ali moja ti je preporuka da vodiš brata kod lekara koji će da ga pregleda detaljno.
Kod povreda vratne kičme zbog nepokretnosti moguće su razne infekcije. Temperatura od 38.5, groznica i leukociti 27 hiljada govore jasno u prilog nekoj infekciji. Kod nepokretnih pacijenata sa urinarnim kateterom urinarne infekcije jesu česte, ali isto tako i upale pluća, kožne infekcije (dekubiti ako postoje)...

Ima mnogo opcija i iz tog razloga je potreban pregled kod dobrog stručnjaka koji neće propustiti nijedan detalj.

_________________
Internet ne sme da bude zamena za posetu lekaru!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 72 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: