Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Da li je BXO, fimoza ili nesto trece
PostPoslato: Pon Jul 28, 2008 1:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2008 1:29 pm
Postovi: 21
Pozdrav svima.

Evo mog problema. Pre jedno godinu dana prvi put pojavile su mi se neke podkozne grudvice na kozici na vrhu penisa. Vremenom se povecavalo dok nisu manje-vise napravile krug koji vuce ka beloj boji. Nista me ne pece, svrbi i sl. Najveca od tih grudvica nastala je na delu koji spaja glavic i kozicu (valjda je to frnulum) koji je bas naduven i on najvise boli. Nakon godinu dana sa ovim, otvor mi se dosta smanjio tako da sada mogu da ga prevucem samo u skroz opustenom stanju uz manje bolove(ranije sam mogao bez problema i u erekciji). Ne mogu da ga prevucem jer su grudvice stvrdule taj deo koze i dosta boli kad pokusam. Seksualne odnose sam imao redovno, nekad uz manje ili vece bolove. Posle dosta citanja na netu nasao da postoji BXO (Balanitis xerotica obliterans) sto prilicno odgovara onome sto sam opisao, mada nisam nasao ni jednu adekvatnu sliku izbliza kako izgleda. Zanima me da li je neko imao nesto slicno, koliko je opasno i sta je najbolje preduzeti. Da li bi mi obrezivanje resilo stvari, posto sam citao da se ova bolest vraca ako se leci antibioticima i mastima.

Unapred hvala...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: