Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: problemi pri uriniranju
PostPoslato: Pon Jul 07, 2008 10:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 26, 2006 7:58 pm
Postovi: 44
Pozdrav svima. Pretpostavljam da nisam ni prvi ni poslednji koji se muchi sa genitalnim tegobama, pa resih da postavim sledece pitanje.
Naime vec neko duze vreme, mozda i vise od godinu dana, imam sledece simptome. Nakon uriniranja i takodje dok nista ne radim imam osecaj kao da mi je gornji deo penisa (tacnije otvor kroz koji uriniram konstantno mokar) tj kao da je ostalo par kapi, ne mogu to opisati ni svrabom, mozda blagim peckanjem, tistanjem, i to tako stoji i povremeno ume da nestane. Nije da je previse neprijatno, ali dosadno je. Generalno ne boli, ali nemam onaj seksualni nagon kao ranije i zelju za praznjenjem.
Ranije se taj osecaj gubio nakon ejakulacije, na dan, dva da bi se opet javio, uz blagi bezbolan osecaj tistanja i u testisima i tako u krug, medjutim sada je dosta prisutniji. Uz ove simptome moram napomenuti da mi je erekcija normalna, da je sperma ostala iste boje, ali je uvek vodena. Desavalo se i (doduse ne tako cesto) da zajedno sa njom nakon ejakulacije izbacim i malecki malecki zelatinasti providni ugrusak. Veoma vazno da napomenem - da nisam imao ceste odnose poslednjih godina , a kad god sam ih imao uvek sam koristio kondom, tako da ne sumnjam na PPB. Boja mokrace je normalna, mokrim normalno, bez tegoba, ne ustajem nocu i veoma malo pijem vode, organizam mi je skoro i ne trazi. Sutra nosim uzorak urina na pregled, a ukoliko je neko imao slicna iskustva mozda mi moze dati jos poneki savet, kao i preglede koje bih trebao da obavim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 09, 2008 1:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 26, 2006 7:58 pm
Postovi: 44
Niko nema nikakvu ideju?
Osnovna analiza urina (ne bakterijska) je pokazala uredne nalaze. Sada cekam par dana za bakterijski nalaz.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 09, 2008 7:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 10, 2008 9:52 am
Postovi: 360
Lokacija: Sr.mitrovica
Strpi se valjda ce ti neko odgovoriti.

_________________
Testosterone man


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 18, 2008 6:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 26, 2006 7:58 pm
Postovi: 44
Usput da javim i rezultate...
Klasicna analiza urina - normalna, klasicna bakterioloska analiza urina normalna, analiza krvi - sve u redu. Bris glansa bez bakterija...
Interesuje me sta bih jos mogao da uradim od analiza da bih ustanovio u cemu je problem?
I dalje imam iste simptome i nije mi bas svejedno... Kako da znam da nije u pitanju pesak? Moze li se to nekim dodatnim analizama ustanoviti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 18, 2008 9:13 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 16, 2008 1:04 pm
Postovi: 68
Lokacija: Bor
sto ne pitas urologa?? mozda ti je to samo u glavi :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 20, 2008 2:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 20, 2008 8:12 pm
Postovi: 31
Pesak ces osetiti,mislim kad krene to ces znati :) !Ne znam kdo muskih ali ne moze biti potpuno drugacije,ali kod zenskih osecas bol u predelu boka bar sam ja tako osecala ili bol u bubregu!Najbolje ti je da odes na ultrazvuk i da oklonis sve sumnje.Idi kod urologa obavezno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 113 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: