Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Mišljenje stručnjaka
PostPoslato: Pet Jul 18, 2008 1:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 18, 2008 12:53 pm
Postovi: 1
Kao prvo želeo bi da pohvalim kompletan forum.
Pre oko dva meseca primetio sam da mi posle odnosa kožica pri vrhu popuca.Nisam obraćao pažnju na to i jedno jutro kada sam ustao video sam pa mi se na glansu penisa ogulila koža veličine 10x10 mm ivice takozvane rane su bile bele a unutra crveno.Na dodir me nije ništa bolelo.Odmah sam skočio na internet i na forumu pregledao razne postove.Iz svega toga sam zaključio da imam candidu i počeo uzimati lekove i kreme koje sam našao na forumu.Stanje se nije popravljalo , i ja sam sve više bio u nervozi.Jedno jutro mi se pojavilo nesto u ustima normalno iz foruma sam konstatovao da je candida.Proslo je jos nedelju dana i u forumu sam procitao da se kandida u ustima javlja ako je imas HIV.Nervoza u meni je bila sve veća i rešio sam da posetim urologa i doktora.Doktor mi je konstatovao da u ustima nemam clandidu nego da imam geografski jezik koji se javlja zbog stresa.Kod urologa kada sam otišao na ultrazvuku je video da imam upalu nekih žljezda u prostati ,a za ovo što mi se oljuštila kožica na glansu da je to posledica od upale žljezda i da žnjezde noću kada mirujem luče neku tečnost koja mi nagriza kožicu i glans.Da napomenem pri jutarnjem mokrenju nisam primetio nikakav iscedak , nikako peckanje i bol.Uradio sam analizu na hlamidiju.Hlamidiju nemam ,a bakteriska kultura u prostati je oskudna.Doktor mi je prepisao ispiranje hipermanganom i kamilicom .To sam radio tri nedelje ali stanje se nije popravilo.Na drugoj kontroli mi je rekao da možda imam šećer, provereno NEMAM,prepisao mi je kremu canesten.ali nema nikakvih promena.Da napomenem i žena mi je radila kontrolu i ona je čista.Dali neko ima slične simptome ili moj urolog nevalja kad nemože da mi kaže šta me je snašlo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 41 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: