Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: VENDOKSIN KAPI ČEMU SLUŽE NAJBOLJE?
PostPoslato: Sub Maj 17, 2008 8:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 17, 2008 8:13 pm
Postovi: 1
Lokacija: sarajevo
INERESUJEME GDJE MOGU KUPITI VENDOKSIN KAPI ZA MOJU MAMU, JER JOJ STVARNO TREBAJU.ŽIVIM U ISTOČNOM SARAJEVU TKO ZNA NEKA MI JAVI.MOLIM VAS.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: kapi
PostPoslato: Čet Jun 26, 2008 8:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 8:10 am
Postovi: 36
Zdravo Ranko,
ja sam prosle nedelje otkrila te kapi,...imam kuci telefon i adresu*poslacu ti na p.p. veceras sada sam na poslu*kupuju se ovde u BG, ali ti ih kontaktiraj...mozes li mi nesto reci o njima,mene zanimaju iskljucivo kao lek za mamine vene....pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 27, 2008 12:12 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Dec 17, 2007 3:34 am
Postovi: 57
Ako trazite venoterapeutik, imate dosta preparata na bazi bioflavonoida - flavonskih glikozida, procijanodola, hesperidina, diosmina itd, proizvedenih od neuporedivo renomiranijih proizvodjaca nego sto je taj koji navodite. Neki od njih, poput Detralexa, Phlebodie i sl. su i registrovani kao lekovi, sto znaci da su morali da prodju mnogo strozu proveru kvaliteta nego kad se radi o pomocnim lekovitim sredstvima koja su registrovana samo na vrlo sarolikom trzistu nase zemlje.

Ne nasedajte na agresivan marketing (koji povlaci i previsoku cenu kostanja preparata, pogotovu s obzirom na sve prethodne okolnosti koje sam vam navela) a takodje ne ocekujte cudo ni od jednog od njih pojedinacno. Trebalo bi i nositi elasticne carape i primenjivati fizikalnu terapiju, a prvenstveno promeniti nezdravu ishranu i zivotne navike.
Takodje obratite paznju na kontraindikacije, pogotovu ako pacijent upotrebaljava antikoagulanse (varfarin ili acenokumarol) ili inhibitore agregacije trombocita (100mg acetilsalicilne kiseline dnevno, tiklopidin ili klopidogrel).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 29, 2009 9:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 29, 2009 9:34 pm
Postovi: 1
ima li jos neko iskustva sa vendoksin kapima,ili preporuka za neki drugi preparat za bol u venama (prosirene)
hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: VENDOKSIN KAPI ČEMU SLUŽE NAJBOLJE?
PostPoslato: Pet Apr 24, 2015 2:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 24, 2015 1:38 pm
Postovi: 3
Poštovani posetioci foruma,

Vendoksin kapi su namenjene održavanju fiziološkog protoka krvi kroz venske sudove donjih ekstremiteta i unapređenju zdravlja venskih sudova i kapilara.
Detaljnije informacije možete dobiti na našem sajtu http://amedica.rs/en/

ALTERNATIVA MEDICA


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 108 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: