Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: STREPTOCOCCUS AGALACTIAE-1/2
PostPoslato: Uto Mar 04, 2008 12:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Apr 24, 2007 11:54 pm
Postovi: 116
Upravo mi je stigao još jedan nalaz BRIS URETRE,onaj prije bris je bio dobar

KULTIVACIJA AEROBNA
IZOLAT 01:Streptococcus agalactiae-1/2

ANTIBIOGRAM IZOLAT 01
KOTRIMOKSAZOL R
AZITROMICIN S
KLINDAMICIN S
ERITROMICIN S
CEFALOTIN S
AMOKSICILIN S
PENICILIN G S

Tumačenje antibiograma:S osjetljiv,I umjereno osjetljiv,R neosjetljiv

Dobio sam sumamed kao lijek za terapiju,nakon njega trebam ponoviti nalaz.

Nalaze koje sam radio su: URIN-kultivacija aerobna,kulture ostale sterilne,EJAKULAT-patogene bakterije nisu izolirane,napomena-u kulturi poraslo 1000 bakterija/ml.,CLAMYDIA TRACHOMATIS-negativna,BRIS JEZIKA,-gljive nisu iozolirane,BRIS URETRE-gljive nisu izolirane,TPHA-negativan,VDRL-negativan,IMUNO ENZIMNI TEST-HEPATITIS Bs ANTIGEN-negativan,HEPATITIS CPROTUTIJELA-negativan,HIV1 i 2 protutijela-negativan,BRIS URETRE-mikroskopski i kultivacijom u uzorku nije nađen Trichomonas vaginalis,,BRIS GRLA-patogene bakterije nisu izolirane,Sedimentacija 3,Kolesterol malo povišen 6.75,granica je 5.0 u urinu nešto sluzi,kristalaCa oksalata,ostalo u granicama.

Pogledajte moju temu- BIJELE NASLAGE NA GLAVIĆU SPOLOVILA,POREMEĆAJ EREKCIJE,BOLOV,ovo se nadovezuje sa tom temom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 04, 2008 12:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Apr 24, 2007 11:54 pm
Postovi: 116
Da li je moguće da problemi sa spolovilom-žarenje,pečenje na mjestu gdje izlazi urin,razne crvene fleke,bolovi na tom,mjestu,iritacija kože glavića-glavić bude kao prekriven nekim tankim bijelim slojem(napominjem da sam obrezan prije nekoliko godina-neki problemi su bili nastali pa sam morao),bolovi u trbuhu,ispod trbuha,problemi sa erekcijom,da li sa usnom šupljinom probleme koje imam ,a nastali su kad i problemi sa spolovilom,također mogu imati veze sa tom streptokokom,žarenje-pečenje u ustima,usnice sa nekom naslagom kao da su afte,kisel okus u ustima,sitni prištići crveni,bijeli jezik sa velikim naslagama,kvržice u oralnoj šupljini,osječaj stiskanja ždrijela,trnjenje zubiju-čeljusti,koliko traje lijećenje,koliko je opasno,kako se dobiva,da li ima poslijedica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 04, 2008 5:48 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Vec imas jednu temu.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 88 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: