Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Sta bi moglo da bude
PostPoslato: Sre Feb 27, 2008 10:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 27, 2008 9:47 pm
Postovi: 1
Pre recimo dvadesetak dana,osetila sam da pri dubokom udahu imam blag ali dosadan bol u plucima,na sredini grudne kosti sa prednje strane.Bol sam osecala i kada legnem pa me kad ustalim polozaj tela,bol polako prodje.Otisla sam kod doktora i receno mi je da je verovatno neki nerv ili misic,dobila sam da pijem febricet 3x1,i zaista me prodje za dva dana.Posto sam morala da povucem nesto tesko,dva dana posle,to me ponovo zaboli na isti nacin,ja opet uzmem febricet i opet prodje.Ali posle dva dana,bez nekog fizickog napora,bol se vrati,ali ne boli me na sredini grudnog kosa,vec blize grlu i vise sa desne strane,skroz do ramena,a ponekad i uz grlo i pozadi do korena glave.Ujutro kad ustanem manje me boli,ali kako prolazi dan,bol je sve jaci.Ne osecam ga kada mirujem,alikada udahnem ili se naglo ispravim ili savijem,boli.Morala sam da uzmem brufen,da bi me malo prosao bol,i jeste me malo prosao,ali ne i nestao.Ovakvo stanje traje od subote.Da li ponovo da idem kod lekara i sta bi ovo moglo da bude?A,kako nisam u svom gradu,nije mi bas lako da se pregledam...Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 27, 2008 11:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 06, 2008 10:13 pm
Postovi: 42
Pogledaj moju temu (ovaj link ispod) gde sam opisala šta je moja mama osećala. Doktorka ju je poslušala i čula da je bronhitis. Možda jeste a možda i nije. Vredi pogledati

http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=18743


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 28, 2008 1:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 05, 2007 4:43 pm
Postovi: 235
Lokacija: MK
Bas zbog toga se morate javiti na pregled kako bi se izdiferencirala Vasa bol, postavila dijagnoza i dobila pravilan tretman.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 86 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: