Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4072 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 272  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 23, 2008 12:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 10:28 am
Postovi: 347
Super,Gico,moguće je ,kako ne!Ja baš mao švrljala po netu,ma nema osobe koja nije držala a da nije smršala.Pa,ja sam skinula 6 kg za 14 dana(sutra se važem).Mada,da budem iskrena,važnije je je mjeriti obim,to je pravi pokazatelj.Vaga mjeri i vodu i salo i mišiće...a metar samo salo.Moja kolegica na ovoj dijeti smršala samo 5 kg za 3 mjeseca ali zato 30 cm!!!!Ne možeš vjerovati,a reklo bi se da je izgubila 30 kg koliko se stanjila.Samo treba biti uporan ko mazzzzzgaaaaa!!!!I još ova rižica :D ma bićemo ko Adriana Lima :D :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 23, 2008 12:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 10:28 am
Postovi: 347
Moram još da kažem ovo-imam prijateljicu u Beogradu,bila buca čitav život i ode kod neke maje astaloš ili tako nešto.Izgubila 25 kg,sad je mršavicaaaa ne mo'š vjerovati :o :o :o a imala 5 obroka.I večeru!Pa,eto,za ove naše Beograđankice informacija....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 23, 2008 1:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 04, 2007 5:45 pm
Postovi: 113
Lokacija: Pozarevac
Bockey evo javljam se ima isto 57kg kao i pre mene ,znaci nadoknadila sam to sto sam izgubila.
Probacu i u petak pa sta mi bog da.


Jasse sretan vam divan dan.

_________________
Dum vivis,sperare decet.-Dok si ziv,valja da se nadas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 23, 2008 2:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
srecan rodjendan mami i sinu jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 23, 2008 2:25 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
ma ja ne vejujem niukakve madjije, jedina madjija rajferslus na usta, sto se mene tice. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 23, 2008 2:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 02, 2007 12:52 pm
Postovi: 193
Bas mi je zao Daco, nadam se da se bar ti osecas lakse, pa makar i kad to prokletstvo zvano vaga nije na nasoj strani. Bitan je i osecaj (to je za tesenje odlican izgovor)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 23, 2008 2:29 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 06, 2007 3:31 pm
Postovi: 297
grazza je napisao:
ma ja ne vejujem niukakve madjije, jedina madjija rajferslus na usta, sto se mene tice. :lol:


nije grazo hehehe ja bas nesto verujem u pirincac i u nutricionisticki predlog ishrane a verujem vam i za intoleranciju na hranu

a to staviti rajfeslus je i najpogresnije jer telo onda pravi zalihe u strahu da se ostane bez hrane!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 23, 2008 2:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 10:28 am
Postovi: 347
i ja vjerujem u pirinač :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 23, 2008 3:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 02, 2007 12:52 pm
Postovi: 193
Verujem u pirinac, zato se i pridrzavam... danas sam uzela 16! Ali mi se cini da se taj pirinac svari do popodne :( A da pocnem da ga uzimam u podne!? Nesto pred rucak? Salim se... guram ovako, i jedva cekam jos 5-10 dana pa i prve vece rezultate (po iskustvima vas sto ste vec na long run-u)

Bravo Leajj! Dobrodosla nazad u radni svet :)

I naravno srecan rodjendan svlavljenicima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 23, 2008 4:32 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
[quote="leajj"][quote="grazza"]ma ja ne vejujem niukakve madjije, jedina madjija rajferslus na usta, sto se mene tice. :lol:[/quote]

nije grazo hehehe ja bas nesto verujem u pirincac i u nutricionisticki predlog ishrane a verujem vam i za intoleranciju na hranu

a to staviti rajfeslus je i najpogresnije jer telo onda pravi zalihe u strahu da se ostane bez hrane![/quote]



Leajj ja u potpunosti delim tvoje misljenje.Cinjenica je da kada ne jedes onda mrsavis ali ne mozes zauvek tako.Pa hranimo se da bi preziveli.
Neki zive da bi jeli i u tome je srz problema.

Ja sam za izbalansiranu ishranu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 23, 2008 6:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 10:28 am
Postovi: 347
Ja bih voljela da Kzoja pita tu svoju kolegicu da li je ona imala apetit i dalje,znači da li je i dalje isto jela a mršala,ili je ipak riža"popunila"pa nije više mogla jesti što je i dovelo do mršanja?Biće da je ovo drugo :( ali dobro,bolje i da tako nestane apetit nego da čovjek gladuje.Kzoja,hoćeš pitati,aaaaa???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 23, 2008 6:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 10:28 am
Postovi: 347
i da,Kzoja,kad budeš imala vremena da mi objasniš taj TREN KOST.Mislim,znam u globalu šta je to ali ako može malkice detaljnije...Pussssssss-a


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 23, 2008 8:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 04, 2007 5:19 pm
Postovi: 112
veliki pozdrav za sve alapacice na forumu :D, evo i ja sam na dijeti UN danas mi je 4. dan, vocni prokleti ocu da crknem i evo upravo cujem ove moje tamo kako jedu pire i krmenadle a ja......... cista nepravda :lol: tako mi i treba kad sam debelguza hehe i tako ja citam vase postove i zabavljam se, vidim mislim citam da je vjera smrsala 6 kg za 14 dana BRAVO :P , pa bih da te priupitam kao i ostale devojke koje imaju iskustva u ovoj dijeti, da li se posle izvesnog vremene naviknes na ovakav rezim ishrane ili pak patis hahaha kao ja tokom cele ove dijete? kad se drzi onaj prokleti vodeni dan? i da li i koliko banana smem da pojedem za ovaj vocni? eto tako nadam se da nisam ugusila pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 23, 2008 9:06 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Leajj,jesi li tuuuuu?[size=9][/size]Leajjjj :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 23, 2008 9:37 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
dobro nam dosla nova sapatnice :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4072 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 272  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: