Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol u grudima
PostPoslato: Sub Feb 16, 2008 12:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 16, 2008 12:15 pm
Postovi: 3
Prvo bih pozdravio sve ucesnike foruma. Moj problem je sledeci.
Pre 3 dana sam osetio bol u grudima. Tup bol izmedju levog i desnog grudnog kosa. Pregledao sam slicne teme na forumu i vidim da je svima slican bol vezan za udisanje i izdisanje. Kod mene to nije slucaj i zato pisem novu temu. Meni se bol ne menja pri disanju nego pri polozaju tela. Kada npr sedim ili stojim bol uopste nije prisutan. Ali kad se okrenem u levu ili desnu stranu onda osecam bol. Isto se desava i kad skupim ramena ili kad promenim polozaj tela. Kada telo vratim u normalan polozaj bol u potpunosti prestaje. Moje pitanje je da li da trcim kod doktora ili je verovatnije da je upala medjurebranog misica ili nesto sa plucnom maramicom pa bi trebao dati sansu da prodje samo od sebe kao sto se savetovali neke sa slicnim problemom. Inace, imam 30 godina, pusac sam, nisam bio prehladjen, nemam povisenu temperaturu, nisam radio nista fizicki tesko a kasljucam pomalo. Pri kasljanju se bol takodje ne pojavljuja. Jos jednom, pojavljuje se samo kod promene polozaja tela i nestaje vracanjem tela u normalan polozaj. Jos nesto. Cini mi se da je bol oslabio u intezitetu u odnosu na prvi dan ali kao da se malko prosirio na desnu stranu.

Hvala unapred na svim eventualnim odgovorima i savetima.

PS Bol uopste nije jakog inteziteta i totalno je podnosljiv.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 16, 2008 3:53 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 08, 2004 12:10 am
Postovi: 210
ok? podnosljiv je? ali smeta? javlja li ti se bol u kicmenom stubu ? i ja slicne simptome imam zato se i ukljucujem u temu ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 16, 2008 4:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 16, 2008 12:15 pm
Postovi: 3
Bol je podnosljiv u smislu da me ne boli onako da poludim. Boli me tek 2 dana pa ne mogu da kazem ni da smeta nego sam se vise uplasio da nije nesto ozbiljnije. Ne boli me nigde drugde, tj kicma i sl. I uopste ne boli na dodir tj pritiskanje. I nemam nikakve smetnje sa disanjem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 17, 2008 2:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 22, 2007 9:07 pm
Postovi: 1484
Lokacija: VMA
Najverovatnije upala na mestu pripoja rebara sa grudnom kosti. Nema veze sa upalom plucne maramice niti srcem. Nista ozbiljno. Proci ce vremenom.

_________________
sva pitanja u vezi kalkuloze urotrakta (kamen u bubregu i mokraćnim kanalima) mozete poslati na [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 17, 2008 2:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 16, 2008 12:15 pm
Postovi: 3
Mnogo hvala. Bol je vec manji danas i ako nastavi ovim tempom u utorak sam ko nov.
Hvala jos jednom.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 136 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: