Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Preporucite mi dobrog zubara na Novom Beogradu + par pitanja
PostPoslato: Pon Jan 28, 2008 2:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 07, 2005 1:18 am
Postovi: 323
Pre par godina sam promenila sve tamne plombe za bele i cakum pakum sredila sve zube (na svu srecu nemam mnogo plombiranih zuba i nijedan prednji zub mi nije kvaran). Medjutim, pre par meseci mi se na dve bele plombe pojavio karijes. Sva sreca te sam stavila bele plombe, jer na onim tamnim nikada ne bih videla pojavu karijesa.

Planiram da ponovo krenem na "generalku" usta. Razmisljala sam da najpre prvo uradim digitalni ortopan, a zatim da sa tim odem kod nekog dobrog zubara. Medjutim, tu nastaje problem. Zubar kod kojeg sam ranije radila zube je otisao u penziju, a ne znam kod kog sada da odem i u koga smem da imam poverenja.

Molim vas da mi preporucite dobrog zubara (privatnika po mogucnosti) na Novom Beogradu, najbolje u blizini Piramide, a u obzir dolaze i ordinacije u Zemunu i eventualno u centru Beograda. Ako navodjenje imena i ordinacija nije dozvoljeno, dobrodosle su informacije i preporuke i na PP.

Takodje, ne znam da li se na ortopanu mogu videti sve promene unutar zuba (moze li se videti pocetak karijesa pre nego sto se i spolja manifestuje) i ispod plombi, tj. da li ima svrhe da ga uradim?

Koja je prosecna cena popravke zuba (popravka sa anestezijom i stavljanje bele plombe) u Beogradu i okolini? Malopre sam u oglasima nasla telefon nekog stomatoloskog centra na Novom Beogradu i rekose mi da je kod njih cena plombiranja 2.000 dinara, a to mi nesto zvuci mnogo, ili se mozda varam? :o

Hvala unapred na odgovorima !!! :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 03, 2008 6:21 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 07, 2005 1:18 am
Postovi: 323
Pa zar bas niko nema nikakvu preporuku ili komentar da li je kod privatnika placao plombiranje zuba vise ili manje od gore navedene cifre?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 06, 2008 3:13 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Jan 22, 2008 3:37 pm
Postovi: 81
Cene plombi po ordinacijama skrecu od 1000-2000 dinara.Kao sto sam vec govorio,veca cena ne znaci uvek i veci kvalitet usluge.Izvinjavam se zbog malo okasnelog odgovora.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 09, 2008 1:34 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Okt 07, 2005 1:18 am
Postovi: 323
Hvala na odgovoru !!! :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: privatni stomatolog???
PostPoslato: Sub Feb 09, 2008 11:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 09, 2008 12:04 am
Postovi: 7
Kao neko koje stazirao i pretenduje da radi u drzavnoj ustanovi nije mi jasno zasto toliko insistirate na privatnom stomatologu?Pa da vam je taj koji je otisao u penziju valjao vasi zubi ne bi imali karijesc ispod belih plombi! A pitanje je da li je kompozit koji vam je aplikovan na bocnim zubima,tj bele plombe,stvarno i indikovan za tu namenu!
Naime, na trzistu postoje 2 vrste belih plombi.
Jedne su za prednje , a druge za bocne zube.Koliko ja znam, privatnici bar u mom okruzenju , koriste klasicne bele plombe za prednje zube i na bocnim,JER IM JE TO JEFTINIJE ,a to nimalo nije dobro za vase zube! :evil: :evil: :evil: :evil:
Tako da vam toplo preporucujem da dobro razmislite kad sledeci put krenete kod stomatologa!!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 12, 2008 8:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 10, 2008 1:30 am
Postovi: 5
bilo gde samo nemoj kod vojinovica on se izivljava :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Preporucite mi dobrog zubara na Novom Beogradu + par pitanja
PostPoslato: Uto Okt 18, 2011 4:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 18, 2011 4:14 pm
Postovi: 2
Stomatoloska ordinacija Maxim Dent na Novom Beogradu
http://www.*.rs/srpski


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Preporucite mi dobrog zubara na Novom Beogradu + par pitanja
PostPoslato: Sre Mar 21, 2012 4:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 4:36 pm
Postovi: 4
Slucajno sam naleteo na tvoje pitanje pa sam ti morao i odgovoriti iako se vec nasla nekoga nakon toliko godina :D
Stomatoloska ordinacija Mr. dr Mirela Cvjetkovic na Novom Beogradu u samoj zgradi Neptuna.
Vrlo su korektni i profesionalni gde ti se odnah u startu objasni sve u detalje bez bojazni da ne znas sta ce ti se i kako raditi. Bola nema pa stoga niti eventualnog straha. Poseti njihovu stranicu na datom linku pa pogledaj kako to sve izgleda.
Nadam se da ces se pronaci kod njih i veruj mi neces pogresiti. Ja sam kako ti kazes napravio celu generalku kod njih ali niti nakon dosta godina nemam niti jedan karijes ispod njihovog rada sto znaci da kvalititno rade.
Toliko i pozdrav svima koji procitaju. :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: