Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Savjet
PostPoslato: Sre Jan 16, 2008 1:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 16, 2008 1:01 pm
Postovi: 3
Moje pitanje bi bilo vezano za porostatu.Naime duze vrijeme pri mokrenju treba mi mozda 10-15ak,sekundi da zapocnem mokrenje,s tim sto naravno kad imam jacu potrebu za mokrenjem posle npr popijenih 1-1i po l soka il sl. taj period je kraci.Mokrenje je relativno cesto.Znaci mozda na svakih dva i po,tri sata.Mada ponekad kad ne mislim o tome,a mislim dosta cesto jer sam se moram priznati opteretio s tim,moze da bude i na vecim vremenskim periodima,nekad mogu da ne mokrim i po 4,5 sati kad ne razmisljam o tome.Takodje i sto se tupog bola u predjelu prostate tice,kad razmisljam o tome cini mi se kad da ga pomalo osjecam,kad ne razmisljam o tome nemam osjecaj tupog bola uopste.To je do psihe vjerovatno.
Sto se tice mlaza mokrace on je skroz normalan,nije oslabljen,mokrenje ima luk.Radio sam analizu mokrace i sve je u najboljem redu.U zadnje vrijeme imam osjecaj kao da me na sekund,dva, blago zaboli predio gdje su bubrezi,mada taj bol daleko od toga da je konstantan i vrlo je blag,i nije uvjek na istom mjestu,nije tup al vrlo blag.E da imam 20 godina.Potencije se skroz ok.
Molio bih vas za dobronamjerni savjet.Unaprijed hlava.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 16, 2008 1:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 16, 2008 1:01 pm
Postovi: 3
Zaboravih da dodam sto se nocnog mokrenja tice,ono je jednom u toku noci i to uglavnom kad me probudi neko ili nesto i to je to,nekad ga i nemam uopste,sve zavisi naravno od kolicine tecnosti koju popijem prije spavanja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 17, 2008 1:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 16, 2008 1:01 pm
Postovi: 3
??


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: