Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 36 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 07, 2008 12:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 08, 2004 12:10 am
Postovi: 210
sta bre napadate ovu IVU devojka je ok


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 07, 2008 8:17 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 16, 2008 1:04 pm
Postovi: 68
Lokacija: Bor
progoran je napisao:
sta bre napadate ovu IVU devojka je ok




pa da bi na taj nacin pokazali i dokazali koliko su zapravo oni ok :roll: zreli pogotovo 8) mozda se iva brzo ljutila, ali ne mozes da ocekujes da kad te neko napada, ti da cutis! ako si ti stvarnoi pametniji i zreliji, onda prvi spustis loptu, iskuliras doticnog i ne kreces u novi napad. cak i da pati od kompleksa i cega sve ne, sta je tu lose??? da li je to greh pa toliko osudjujete??? u kakvom mi vremenu zivimo....pre ce da te osude i ponize zbog nekih slabosti i nedostataka nego da si ubica. cura ima kratak fitilj (i ja ga imam) pa se brani. videla sam da dosta pametno savetuje druge.

p.s covece, ukocice mi se vilica :D [/b]

_________________
samo pozitivno!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Kocenje vilice
PostPoslato: Sre Jul 08, 2009 6:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 25, 2007 1:48 am
Postovi: 8
Molim za informaciju u vezi kocenja vilice, tacnije radi se o mojoj majci, (51god). Svake veceri koci joj se vilica, i bez bromazepana od 6mg ne prolazi.Ima probleme sa vratnim prsljanovima (spondiloza) i kicmom generalno.Ne znam da li to ima veze sa tim?Bila je danas kod nervnog lekara (neurolog ili kako se vec kaze) i dobila terapiju, s tim da joj doktorka nije rekla o cemu se radi.Samo da se posle terapije javi na kontrolu.Moze mi neko reci o cemu je rec.Unapred hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vilica se koči
PostPoslato: Pet Nov 16, 2012 1:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 16, 2012 12:53 pm
Postovi: 1
Dragi dobri ljudi,
i ja imam problem sa vilicom. Vec neko vreme se budim sa 'pomerenom' vilicom i u pocetku nije bio problem vratiti je na mesti. Kada 'krcnem' na dole ili malo sacekam ona se vrati, ali vremenom je postalo ucestalo i intenzivnije. Sada je skoro svakodnevni problem a i teze se vraca na mesto. Sve ovo traje oko godinu dana, vrvtn i vise otkad je pocelo, ali nisam prodavala znacaj jer sam cula da se i drugima desava. Medjutim jutros se probudih sa pomerenom vilicom udesno, i ne mogu da je vratim, koci mi se kad pokusam da otvorim usta do kraja, i ne mogu da zvacem normalno. Proslo je vec par sati i ne mogu da je vratim, zaista mi predstavlja problem i pocinje da me brine. Da li mozda znate sta bi moglo biti i kome da se obratim? Ako su moje godine relevantne, imam 20. Hvala unapred i pozdrav :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vilica se koči
PostPoslato: Pet Nov 16, 2012 2:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 5:55 pm
Postovi: 471
ProblemHere je napisao:
Dragi dobri ljudi,
i ja imam problem sa vilicom. Vec neko vreme se budim sa 'pomerenom' vilicom i u pocetku nije bio problem vratiti je na mesti. Kada 'krcnem' na dole ili malo sacekam ona se vrati, ali vremenom je postalo ucestalo i intenzivnije. Sada je skoro svakodnevni problem a i teze se vraca na mesto. Sve ovo traje oko godinu dana, vrvtn i vise otkad je pocelo, ali nisam prodavala znacaj jer sam cula da se i drugima desava. Medjutim jutros se probudih sa pomerenom vilicom udesno, i ne mogu da je vratim, koci mi se kad pokusam da otvorim usta do kraja, i ne mogu da zvacem normalno. Proslo je vec par sati i ne mogu da je vratim, zaista mi predstavlja problem i pocinje da me brine. Da li mozda znate sta bi moglo biti i kome da se obratim? Ako su moje godine relevantne, imam 20. Hvala unapred i pozdrav :)


Obratite se maksilofacijalnom hirurgu. Ako se u Beogradu idite u Ulicu doktora Subotica, Klinika za maksilofacijalnu hirurgiju Stomatoloskog fakulteta.

_________________
Dr Milan Ivanovic
specijalista maksilofacijalne hirurgije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vilica se koči
PostPoslato: Sre Sep 16, 2015 11:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 09, 2015 9:08 pm
Postovi: 11
Ja imam problem sa vilicom ne mogu da govorim kako treba i boli me vilica,bio sam na neurologiji i kod maksiofacijalnog hirurga snimao vilicu i glavu kazu da je sve uredu na snimcima


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 36 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 78 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: