Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Vadjenje "sipke" iz butne kosti???
PostPoslato: Sre Okt 03, 2007 7:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 03, 2007 7:26 pm
Postovi: 3
Pozdrav svima.
Zovem se Davor Stanojevic i imam 23 godina i Ukratko cu vam predstaviti moj slucaj u nadi da ce mi neko dati odgovor na pitanja koja me zanimaju.
24.marta 1999. godine na dan bombardovanja sam operisan u ortopedskoj bolnici na banjici.
Operaciju je izvrsio pokojni DR. Vladimir Basic
Otkrivena mi je cista koja je zahvatila i ostetila veliki deo butne kosti pa je samim tim hirurski poduhvat bio neizbezan i veoma komplikovan.Pored toga sto mi je ubacena sipka i devet srafova na operacioni sto je morao leci i moj otac jer je bilo neophodno ukloniti mu obe karlicne kosti kako bi ih meni ubacili.Operacija je zavrsena bez ikakvih komlikacija.

Ono sto me konkretno interesuje jeste koliko je slozen hiruski poduhvat koji podrazumeva uklanjanje te sipke i koliko odprilike traje oporavak imajuci u vidu to da sam nakon gore navedene operacije stao na obe noge tek nakon 6 meseci.
Znam da je to trbalo da uradim mnogo ranije ali sam to iz nekog straha odlagao i odlagao,a posto su mi se otvorile neke mogucnosti za nastavak studija u inostranstvu ono sto nikako ne zelim je da mi se bilo sta izkomplikuje po odlasku tamo,pa sam samim tim odlucio da u skorije vreme uradim ono sto me kad tad ceka ali sam prvo hteo da znam sta da ocekujem posto doktori ponekad,valjda iz najbolje namere prema pacijentu umeju da budu veoma neiskreni.

Unapred HVALA svima onima koji ce se potruditi da mi pomognu u resavanju ovih pitanja.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 77 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: