Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Upomoc imam zestok problem u glavi
PostPoslato: Pet Avg 01, 2014 3:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 30, 2013 9:43 pm
Postovi: 30
Ja sam inace 18god oko 52-53kg tezak oko 175cm visok pametan i dobar covek.
Idem u jednu od najtezih srednjih skola u Beogradu da ne pominjem ovde koju i tu sam Vukovac znaci najbolji :D Inace se jako bavim sportom iako sam mrsav jak sam mogu da uradim skoro 80 sklekova na blic i 20zgibova i tako to s obzirom koliko sam mrsav a jak izdefinisan sam kao Bruce Lee haha moram malo da se nasalim.
VOLIM ZIVOT SVOM SVOJOM SNAGOM!!!!

E sad problem je poceo pre 15 dana na danasnji dan tacno.. Razboleo sam se poceo sam imati problema sa povracanjem, mucninama, prolivom, ne mogu nista da jedem..
Nista se nije promenilo mnogo na bolje od tada..
Medjutim ne pravim ovu temu da se zalim na klasicne simptome.

Problem je sto u zadnjih nekoliko dana sam poceo da imam napade panike pracene sa plakanjem i nekim bolom u dusi..
Uglavnom bi me to hvatalo ujutru kada imam najjace mucnine u stomaku..

Pocnem da placem zato sto mi je lose pa onda jos vise zato sto placem pa placem zato sto vidim sta radim samom sebi pa ne mogu da se zaustavim pa mi je jos teze i osecam kao da moj zivot odlazi od mene kao da samog sebe unistavam i ne mogu da to kontrolisem pa kad mi padne napamet da cu da zavrsim u ludari i izgubim svoje skolovanje jos vise placem pa onda kad shvatim da sam sebi unistavam zivot jos gore mi je.. I evo sada dok kucam ovo tako gorko placem dusa me boli..
Takodje pored toga sto placem tresem se i tresem noge i ruke i klatim se ko lud..

Medjutim kada se smirim i kada to prodje onda se cudim sta to bi samnom i kako sam ikad dopustio to da se desi..
Takodje sam postao ne tolerantan na jake tonove i stalno sam pospan stalno mi se spava i kad spavam preko dana vrlo cesto mi srce jako jako lupa..
Takodje vecinu vremena tokom dana provodim sam.

Inace u mojoj porodici je bilo toliko problema i nasilja i tuge roditelji razvedeni otac me mrzi majka je daleko.. Zivim samo sa bratom kog volim najvise na svetu ali ni on nije tu ceo dan mora da radi da bi se izdrzavali.

Nikad pre nisam imao ovakve probleme.
Medjutim generalno ja imam problema sa zdravljem vrlo me cesto boli glava, stomak ili nesto.. Ali nikada ovako nesto..

Bio sam kod lekara za ovu neku depresiju sta li je i lekar mi je rekao da pijem lek XANAX prvo po malo pa onda po malo vise.... E sad tu je problem pre nego sto sam poceo uzimati lek procitah ja uputstvo i da mi se digne kosa na glavi sta taj lek radi. Prvo i pre svega izaziva zavisnost.
Ja ne bih voleo da se kljukam ovakvim lekovima jos sam mlad i zelim da zivim!
Tako da zelim da cujem vas savet da li da uzimam lek a ako ne recite mi na koje druge mozda prirodne nacine bih mogao da se smirim! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Upomoc imam zestok problem u glavi
PostPoslato: Sub Avg 02, 2014 9:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 30, 2013 9:43 pm
Postovi: 30
Upomoc.. neko molim vas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Upomoc imam zestok problem u glavi
PostPoslato: Sre Avg 06, 2014 5:02 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
Sinak, ako 50 % troši te lekove pa preživljava što ti misliš da tebi ne bi pomogli.
Jeste da se stvara zavisnost ali tvoje stanje može da se popravi ako budeš slušao doktora i trošio lekove malo duži period-sasvim se lepo može živeti i sa njima a drugo --i stanje može lepo da se popravi i SKINEŠ se sa tih lekova.
Ti kao mlad čovek budi siguran da ćeš to prevazići, još kad ti se i životne okolnosti malo promene na bolje-školu završiš, počneš nešto da radiš i sve će biti ok--videćeš.
SREĆNO


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 111 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: