Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Sumlja za rak grla
PostPoslato: Ned Jan 25, 2015 2:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 25, 2015 2:45 pm
Postovi: 1
Molila bi da mi u sto kracem roku odgovorite. Imam Dedu sa kojim zivim od svoje 1 godine,jako se plasim za njegovo zdravstveno stanje.Ima 73 godine,pusi od svoje 23 godine. Retko kada pije,popio je u zadnjih mesec dana mozda malo vecu kolicinu rakije jer mu je umrla rodjena sestra od raka Pluca. Otac i zena su mu takodje umrli od raka pluca. On je prelezao rak pluca,2 infarkta.Operaciju creva gde mu je izvadjeno metar creva,i kao mali slepo crevo. Trebao je operisati srce,ali nije zeleo jer se bojao da ne prezivi. Pre godinu dana saznao je da boluje od pusackih nogu,nema protok krvi u nogama. U zadnjih nedelju dana ne moze da prica skoro uopste dodje mu trenutak da slucajno progovori 2,3 recenice sve ostalo jedva da se cuje. iza vrata ima sloj kao neke izrasle koze koja je zadebljana i dosta tvrda. Ima otezano disanje,na sav glas dise. Molim vas da mi pomognete bojimo se svi da ima rak grla. Kada sam ga pitala i pokusala da ohrabrim da ode kod lekara da je neki virus rekao je gotovo je to je najverovatnije rak grla. Odbija da ode kod lekara kaze kupice lek u apoteci.. Svi se bojimo za njega.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 86 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: