Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 137 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 2:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 30, 2007 2:05 am
Postovi: 3
@Ontario
Ti si jedna duboko poremecena osoba, i rece neko sa prethodnih stranica da ti je mesto u ludnici, e pa potpuno je u pravu!

O kakvom ti bogu pricas i o kakvoj veri i religiji kad si pre par meseci, a dobro se toga secam, pisala na temi "Crna magija", kako ona postoji, kako je tzv. "Vlaska magija" najopasnija i kako ti je ta ista "magija" kriva za sve lose sto te je u zivotu zadesilo (ovo sam ja onako ukratko i suptilno opisala tvoje dugacke i nebulozne izjave)!!??
Da zivimo u 15. veku zbog silnih gluposti koje si prosula na ovoj i toj temi o "magiji" proglasili bi te bogohulnikom, jeretikom i znas gde bi zavrsila, a sad je jedino mesto za tebe bolnica za umno poremecene licnosti!


Samo kukas i kukas i tvom kukanju nikad kraja, i vecito ti je neko drugi kriv za tvoja stanja, ili te doktori mrze i u zaveri su protiv tebe (ma hoce da te ubiju, bezi od njih! :lol: ), ili te "magija" proganja...da, da, ma ceo svet je u velikoj zaveri protiv tebe :lol: .
I losa si, mnogo si losa osoba! Da imas iole savesti i da nisi toliko sebicna otisla bi na lecenje prvenstveno zbog svoje porodice, da deca ne gledaju ludu majku i odrastaju uz tvoje poremecaje misleci da je to normalno ponasanje... :evil: .

I da znas da se ljudi na forumu jeze od pomene tvog nicka i zato prekini vise da smaras druge svojim ufiksiranim problemima i manijama progonjenja jer svi ovde imaju i svoj zivot i svoje probleme, i sigurno im ne treba tvoja kuknjava i tvojih 10000 bolestina.

'Ajde odmori malo od foruma i ne gnjavi vise ljude, ni javno ni putem privatnih poruka!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 3:37 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 2:58 pm
Postovi: 436
Ух

етро где сииииии? :)

@Боки
Само да кажем да је она порука о биоенергији од 1 августа ове године..а православни календар има свако :wink:

Kod:
Jel to bejase oni koji siluju decu? Njih treba da slusamo, oni treba da nam budu uzor?


ма јок слушаћемо наше паметне политичаре и естрадне звезде. Још боље, наћићемо Бога на земљи! Тита, Слобу а сад и ту Европу! А сваког ко каже другачије ћемо онако демократки изопштити из друштва


Kod:
Nije ni cudo da ste zastranili kad imate tako jadno misljenje o sebi


Ма девојко_ ни_од_куд пукла сам Вам ја одавно.... али шта ћемо сад? Теши ме то што бар имам неку представу о себи. :wink: А ако кажете да сам застранила, е онда је добро!


Него ја бих наставила са овом причом о самоубиству, ако могу и о сектама.

Дакле, у Београду постоје сатанистичке секте, који врбују претежно децу, испирају им мозгове... и на крају се та деца Убијају сама, или их убију. Једна од тих је и Црна Ружа.

Чудо су те секте, толико пажљиво припремају та своја излагања, такве говоре држе да се један обичан човек просто нађе затечен, и ако довољно дуго слуша... мало им и поверује... и тако даље...и тако даље.

Зато саветују да се људи ни не упуштају у разговоре са таквим људима.

толико


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 3:48 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 05, 2005 7:52 am
Postovi: 321
Lokacija: Pisite mi na mail
Zao mi je sto sam izazvao ljude da ovako burno reaguju i pocnu da pricaju uzasne stvari. Mozda si u pravu za blagoslov. Ja se dobro osecao dok sam pisao o Bogu nasem i njegovim dobrim osobinama na koje nas upucuje. Ali to je ipak teska tema za ljude.

Ontario izvini sto si zbog mene morala primiti sve ove uzasne uvrede. Ljudi molim vas da se postujete medjusobno. Bas mi je krivo... :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 3:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 20, 2006 12:06 pm
Postovi: 48
Lokacija: BGD
Ja ne mogu da verujem ,pa ova Ontario je sebi toliko dala za pravo ,priča o pravoslavlju .....ej bre pa uputi se malo ,o pravoslavlju i Hrišćanstvu uopšte i ponašaj se kao Hrišćanin-pravoslavac!

Koji si ti pravoslaac -vernik pa jesi li primetila da si se sa skoro svakim pokačila i posvađala (baš kao ''pravi '' hrišćanin pravoslavac)
Obišla sam teme gde si sve pisala ,pa samo skokni do kardiologije ,pa ljudi su imali svoju temu na ne znam koliko strana i ''negovali ''je dok se ti ne pojavi sa svojim svađama(pravi hrišćanin pravoslavac)
Pa što reče Ctrl F - poznata ti je tema ''Vlaška magija'' ....ma da ne nabrajam dalje .....Sve po veri ,pravoslavlju i hrišćanstvu.

Nemoj više propagirati veru ,jer iz tvojih usta bojim se da će mnogi otići na drugu stranu!

I odluči se hoćeš li biti pravoslavac i pretvaraj se bar da jesi i ponašaj se u skladu sa pravoslavljem ,ili nemoj pričati o pravoslavlju ,pa pusti jezik koliko ti volja.....a ne od dana do dana i od teme do teme ,malo si vernik ,malo nisi!

Veruj ,ali se i ponašaj kao vernik ..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: pozdrav
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 5:53 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Samo cu jedno odgovoriti:
Neka vam Bog Dragi oprosti na svemu!


Odnosi se samo na osobe koje me vredaju!



p.s.
a ti ko si da si cega se bojis?
Predstavi se pod pravim imenom.......bez obzira da li si Etro ILI NE!
Nisam znala da si kukavica!
Ne mozes mi nista veruj mi jer nemas vere kao ja!
Kada to budes imala mozemo pricati ali do tada jok........
Kada budes prava zena domacica,onda se dici po forumu ali do tada.....
Sto se tice magije to je tacno,a clanak sam pronasla na internetu!
Bolje bi ti bilo mesto vredanja da naucis da kuvas posto ni pasulj ne znas da pravis,da naucis praviti kolace,a ne da budes osvetoljubiva!

Treba ti biti jasno da me ne mozes unistiti jer to su mnogi zeleli i nisu uspeli,a zasto ZAPITAJ SE I MOLI SE BOGU pa ce ti dati ODGOVOR!!!
I za vase informacije........krstena sam u pravoslavnoj crkvi,vencana i deca su mi krstena i slavim Slavu!
Moju veru i znanje nedam jer niste vredni toga(cast izuzecima)!!!
Sa nevernicima KOJI VREDAJU I SKRNAVE Ime Bozije Uzlud necu da pricam samo cu jos jednom reci:
NEKA VAM DRAGI GOSPOD OPROSI NA RECIMA!
JAKO MI VAS JE ZAO JER NE ZNATE STA RADITE I GOVORITE!


p.s.
nevernice,nediraj mi moja oka dva.........moju decu jer pravis veliki greh ali Bog je Dragi tu pa neka sudi,ja nemam pravo!
Moli se Bogu za oprostaj!


Boki nista se ne sekiraj imamo mi ono sto mnogi nemaju tako da znas i sam "blago onome koji place............blago onome koga lazno optuzuju......
Ostalo znas i sam!
Veliki pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: pozdrav
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 5:53 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Samo cu jedno odgovoriti:
Neka vam Bog Dragi oprosti na svemu!


Odnosi se samo na osobe koje me vredaju!



p.s.
a ti ko si da si cega se bojis?
Predstavi se pod pravim imenom.......bez obzira da li si Etro ILI NE!
Nisam znala da si kukavica!
Ne mozes mi nista veruj mi jer nemas vere kao ja!
Kada to budes imala mozemo pricati ali do tada jok........
Kada budes prava zena domacica,onda se dici po forumu ali do tada.....
Sto se tice magije to je tacno,a clanak sam pronasla na internetu!
Bolje bi ti bilo mesto vredanja da naucis da kuvas posto ni pasulj ne znas da pravis,da naucis praviti kolace,a ne da budes osvetoljubiva!

Treba ti biti jasno da me ne mozes unistiti jer to su mnogi zeleli i nisu uspeli,a zasto ZAPITAJ SE I MOLI SE BOGU pa ce ti dati ODGOVOR!!!
I za vase informacije........krstena sam u pravoslavnoj crkvi,vencana i deca su mi krstena i slavim Slavu!
Moju veru i znanje nedam jer niste vredni toga(cast izuzecima)!!!
Sa nevernicima KOJI VREDAJU I SKRNAVE Ime Bozije Uzlud necu da pricam samo cu jos jednom reci:
NEKA VAM DRAGI GOSPOD OPROSI NA RECIMA!
JAKO MI VAS JE ZAO JER NE ZNATE STA RADITE I GOVORITE!


p.s.
nevernice,nediraj mi moja oka dva.........moju decu jer pravis veliki greh ali Bog je Dragi tu pa neka sudi,ja nemam pravo!
Moli se Bogu za oprostaj!


Boki nista se ne sekiraj imamo mi ono sto mnogi nemaju tako da znas i sam "blago onome koji place............blago onome koga lazno optuzuju......
Ostalo znas i sam!
Veliki pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 6:13 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Ctrl F je napisao:
@Ontario
Ti si jedna duboko poremecena osoba, i rece neko sa prethodnih stranica da ti je mesto u ludnici, e pa potpuno je u pravu!

E znas koju sam informaciju dobila:

U ludnicu ne primaju visokointelegentne osobe ali maloumne primaju u Lepoglavu pa im se obrati ime ti je upisano!




O kakvom ti bogu pricas i o kakvoj veri i religiji kad si pre par meseci, a dobro se toga secam, pisala na temi "Crna magija", kako ona postoji, kako je tzv. "Vlaska magija" najopasnija i kako ti je ta ista "magija" kriva za sve lose sto te je u zivotu zadesilo (ovo sam ja onako ukratko i suptilno opisala tvoje dugacke i nebulozne izjave)!!??
Da zivimo u 15. veku zbog silnih gluposti koje si prosula na ovoj i toj temi o "magiji" proglasili bi te bogohulnikom, jeretikom i znas gde bi zavrsila, a sad je jedino mesto za tebe bolnica za umno poremecene licnosti!


Samo kukas i kukas i tvom kukanju nikad kraja, i vecito ti je neko drugi kriv za tvoja stanja, ili te doktori mrze i u zaveri su protiv tebe (ma hoce da te ubiju, bezi od njih! :lol: ), ili te "magija" proganja...da, da, ma ceo svet je u velikoj zaveri protiv tebe :lol: .
I losa si, mnogo si losa osoba! Da imas iole savesti i da nisi toliko sebicna otisla bi na lecenje prvenstveno zbog svoje porodice, da deca ne gledaju ludu majku i odrastaju uz tvoje poremecaje misleci da je to normalno ponasanje... :evil: .

I da znas da se ljudi na forumu jeze od pomene tvog nicka i zato prekini vise da smaras druge svojim ufiksiranim problemima i manijama progonjenja jer svi ovde imaju i svoj zivot i svoje probleme, i sigurno im ne treba tvoja kuknjava i tvojih 10000 bolestina.

'Ajde odmori malo od foruma i ne gnjavi vise ljude, ni javno ni putem privatnih poruka!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 6:13 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Ctrl F je napisao:
@Ontario
Ti si jedna duboko poremecena osoba, i rece neko sa prethodnih stranica da ti je mesto u ludnici, e pa potpuno je u pravu!

E znas koju sam informaciju dobila:

U ludnicu ne primaju visokointelegentne osobe ali maloumne primaju u Lepoglavu pa im se obrati ime ti je upisano!




O kakvom ti bogu pricas i o kakvoj veri i religiji kad si pre par meseci, a dobro se toga secam, pisala na temi "Crna magija", kako ona postoji, kako je tzv. "Vlaska magija" najopasnija i kako ti je ta ista "magija" kriva za sve lose sto te je u zivotu zadesilo (ovo sam ja onako ukratko i suptilno opisala tvoje dugacke i nebulozne izjave)!!??
Da zivimo u 15. veku zbog silnih gluposti koje si prosula na ovoj i toj temi o "magiji" proglasili bi te bogohulnikom, jeretikom i znas gde bi zavrsila, a sad je jedino mesto za tebe bolnica za umno poremecene licnosti!


Samo kukas i kukas i tvom kukanju nikad kraja, i vecito ti je neko drugi kriv za tvoja stanja, ili te doktori mrze i u zaveri su protiv tebe (ma hoce da te ubiju, bezi od njih! :lol: ), ili te "magija" proganja...da, da, ma ceo svet je u velikoj zaveri protiv tebe :lol: .
I losa si, mnogo si losa osoba! Da imas iole savesti i da nisi toliko sebicna otisla bi na lecenje prvenstveno zbog svoje porodice, da deca ne gledaju ludu majku i odrastaju uz tvoje poremecaje misleci da je to normalno ponasanje... :evil: .

I da znas da se ljudi na forumu jeze od pomene tvog nicka i zato prekini vise da smaras druge svojim ufiksiranim problemima i manijama progonjenja jer svi ovde imaju i svoj zivot i svoje probleme, i sigurno im ne treba tvoja kuknjava i tvojih 10000 bolestina.

'Ajde odmori malo od foruma i ne gnjavi vise ljude, ni javno ni putem privatnih poruka!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 6:15 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
E znas koju sam informaciju dobila:

U ludnicu ne primaju visokointelegentne osobe ali maloumne primaju u Lepoglavu pa im se obrati ime ti je upisano!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 6:31 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Jao zeno...........pa ti ni citati ne znas!
Ako vec nesto prepricavas sto sam napisla.........napisi kako pise ako znas,a ne lupas.........pa ti neznas ni da prepricas!
Pa ti si stvarno maloumna!
Hajde spremi se pa pozuri u tu Lepoglavu..........pa se cujemo kada se vratis...........ali prvo pravac u osnovnu skolu da naucis citati!
:lol: :lol: :lol:
Hajde brze sta cekas.........nemozes ti samnom jer tamo gde ja idem ne primaju osobe bez intelegencije!
Posalji mi razglednicu kada stignes.........sekiram se jako da li ces otici u Banglades,mesto u Lepoglavu!
Hajde pa sretno.........pitaj usput nemoj zaboraviti kako se kuva pasulj pa da znas docekati goste........sramota da dodes,a da ne znas!

p.s.
Mozes dobiti bitku ali rat NIKADA!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 6:45 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Eto sad i mene navede na greh!
Mesto da me navodis na lepe stvari,ti me navede da napravim greh!
Ali za to sam ja kriva,pa cu se sada ja moliti Bogu da mi oprosti na recima koje tebi uputih u gnjevu i za tebe neprijatelja da ti oprosti sto gresis prema meni i prosvetli um i pamet!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 6:50 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
"Ako me i ne volis, nije vazno, ja ionako mogu voljeti za dvoje"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 7:38 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Koji si ti pravoslaac -vernik pa jesi li primetila da si se sa skoro svakim pokačila i posvađala

Obrazlozenje hocu:

Jesam sa Ivanom tj Etro koja sada ima trece ime zbog njenog glupog komentara na nekom njenom novom forumu koji je propo jer je puno baljezgala,pitala ljude za pomoc u kuvanju pasulja(medicinski forum)i sada mi se sveti ovde saljuci poruke i registrovajuci se sa novim nikon
Hrabrost.......nema sta!
Jesam sa jednom sa kardioligije(znas ko je nece ime da joj spomenem)
jer je uplela svoje prste tamo gde nije smela braneci drugaricu Etro
I sa Girl.........diskusija nije zavrsena zbog njenog Bogohuljnja i vredanja
jer me prva napala


E sada ti meni napisi koga sam ja napala iz cista mira?
Kada?
Koga?
Hocu argumente!


Navedi mi imena sa kim sam se svadala ovde,a da me nije napao prvi!!!
Hocu Imena ljudi!
Hajde sada pricajte!
KOGA SAM NAPALA I KADA??? :x :x :x

Da zaboravih osobu koja se na kardiologiji takode registrovala pod nekim novim nikom i ne zelim da nagadam ali me ne bih cudili da je to ta ista Etro,a mislim da je posto je ona samo hrabra na recima........ali od dela nista!Samo je ona ta koja menja imena,e da ta se osoba tamo zvala Vilenjak,Pa Nonimus ali je brzo odustala sve do sada!
To je jedna velika kukavica,zar ne?
Ja ne skrivam svoje ime i nisam kukavica a mogu imati 100 novih imena jer to nije problem ali nisam nikada bila lazov kao i ona!

Toliko od mene........imam puno kritika pa cu zauzeti ovu celu stranu sa odgovorima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 9:19 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Avg 03, 2007 1:16 pm
Postovi: 185
Lokacija: Novi Sad
Pardon!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 10:38 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Avg 03, 2007 1:16 pm
Postovi: 185
Lokacija: Novi Sad
E,stvarno lupetate.Kuda ide ova tema?O kakvim vi nebulozama pisete.Stvarno ste nenormalni.Vratite se ne temu suicida.Proglasice nas sve kompletnim ludacima!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 137 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 116 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: