Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 137 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 11:06 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 2:58 pm
Postovi: 436
Ево ја сам се декларисала да сам најгора од све деце! И да сам Врх лудости...и Шта год да ми је неко рекао...био је у праву...и не љутим се. Ајдемо даље!!!


Знате ли да је наш велики писац Дорица Ћосић изјавио да је врхунац људске слободе одлука о самоубиству :o !! КО БИ РЕКАО, ДА ТАКАВ ЧОВЕК, ТАКО НЕШТО КАЖЕ... :( Шта мислите о томе?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pozdrav
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 11:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 30, 2007 2:05 am
Postovi: 3
ontario je napisao:
Samo cu jedno odgovoriti:
Neka vam Bog Dragi oprosti na svemu!


Odnosi se samo na osobe koje me vredaju!



p.s.
a ti ko si da si cega se bojis?
Predstavi se pod pravim imenom.......bez obzira da li si Etro ILI NE!
Nisam znala da si kukavica!
Ne mozes mi nista veruj mi jer nemas vere kao ja!
Kada to budes imala mozemo pricati ali do tada jok........
Kada budes prava zena domacica,onda se dici po forumu ali do tada.....
Sto se tice magije to je tacno,a clanak sam pronasla na internetu!
Bolje bi ti bilo mesto vredanja da naucis da kuvas posto ni pasulj ne znas da pravis,da naucis praviti kolace,a ne da budes osvetoljubiva!

Treba ti biti jasno da me ne mozes unistiti jer to su mnogi zeleli i nisu uspeli,a zasto ZAPITAJ SE I MOLI SE BOGU pa ce ti dati ODGOVOR!!!
I za vase informacije........krstena sam u pravoslavnoj crkvi,vencana i deca su mi krstena i slavim Slavu!
Moju veru i znanje nedam jer niste vredni toga(cast izuzecima)!!!
Sa nevernicima KOJI VREDAJU I SKRNAVE Ime Bozije Uzlud necu da pricam samo cu jos jednom reci:
NEKA VAM DRAGI GOSPOD OPROSI NA RECIMA!
JAKO MI VAS JE ZAO JER NE ZNATE STA RADITE I GOVORITE!


p.s.
nevernice,nediraj mi moja oka dva.........moju decu jer pravis veliki greh ali Bog je Dragi tu pa neka sudi,ja nemam pravo!
Moli se Bogu za oprostaj!


Boki nista se ne sekiraj imamo mi ono sto mnogi nemaju tako da znas i sam "blago onome koji place............blago onome koga lazno optuzuju......
Ostalo znas i sam!
Veliki pozdrav


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ontario, jel' sad vidis koliko si poremecena i koliko nema veze s mozgom to sto ti pises?!
'Ajde lepo, popij terapijicu pa se vrati ovde i procitaj svoje komentare,a ako i pod dejstvom terapije uocis nesto iole pametno i normalno u svojim odgovorima onda ti zeno nema spasa!!!

Jos jednom ti kazem nemoj vise ni mene ni druge da smaras bljuvotinama svog uma putem PM-a, inace cemo svoje tvoje "pravoslavne izjave" koje si nam uputila dati javnosti na uvid, a administratora foruma cemo zamoliti da te skloni odavde zbog uznemiravanja ljudi, pa se ti posle brani i zovi boga ili koga god hoces u pomoc....dzaba ti je sve u zivotu ionako!

Pali odavde!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 12:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 30, 2007 2:05 am
Postovi: 3
ontario je napisao:
Eto sad i mene navede na greh!
Mesto da me navodis na lepe stvari,ti me navede da napravim greh!
Ali za to sam ja kriva,pa cu se sada ja moliti Bogu da mi oprosti na recima koje tebi uputih u gnjevu i za tebe neprijatelja da ti oprosti sto gresis prema meni i prosvetli um i pamet!


Da, da, lujko jedna, ja te sad navedeh na greh, ni za sta ti nisi kriva, samo te drugi progone i navodete na losa dela :evil: .....i kojim se ti to ljudima obracas, opet neka manija multiprogona?
Te ovaj mi rekao ovo, te onaj ono, ti nemas bre pojma ni kome pises, i sve smo mi jedna osoba, da, da, nisi znala? Eto da vise ne mozgas ko je ko :wink:.

I ko sto ti rekoh,povuci se i makni odavde, ili ce ovaj forum biti zatrpan tvojim umobolnim izjavama koje si nam slala na PM!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 12:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 2:58 pm
Postovi: 436
мислим да је давно било време да се ова тема закључа!

А такође мислим да је време да се наки чланови удаље са форума на који дан, јер константно изазивају сукобе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 12:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 20, 2006 12:06 pm
Postovi: 48
Lokacija: BGD
# Jefimija
na žalost ja koliko znam pošto sam u kontaktu sa još par ljudi sa ovog foruma( i nemam nameru da kažem ko su jer neću da im nabacim kojekakve sekt5aše na vrat) ETRO više nema nameru da se vraća kao ni polovina koji sammo svrate zbog ljudi za koje su se vezali!
Tako da mislim da je ovo veeeelika rgreška i da od Etro više nećemo videti ni E!


Nažalost ,a pošto ovde ima mnogo dobrih fotokopija onda se ne zna ko je ovo sa CTR F (ili kako već)

:wink:


P.S:
Merylin, pa što se čudiš ,pogledaj gde god se Ontario zalepila ,na koju god temu isposvađala je ljude i sama se isposvađala sa skoro svima....to je hrišćanstvo ( a ona priča rođena krštena u crkvi ,venčana u crkvi...pa nije samo to hrišćanstvo ,vera je razmišljanje ,prizemno i čovečansko ,a osoba koja može ovako nešto da uradi ljudima koje i ne poznaje.....onda sama zaključi šta je)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 12:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 2:58 pm
Postovi: 436
ORKA je napisao:
# Jefimija
ETRO više nema nameru da se vraća kao ni polovina koji sammo svrate zbog ljudi za koje su se vezali!
Tako da mislim da je ovo veeeelika rgreška i da od Etro više nećemo videti ni E!


Nažalost ,a pošto ovde ima mnogo dobrih fotokopija onda se ne zna ko je ovo sa CTR F (ili kako već)

:wink:



Baš me dugo nije bilo


No, za svaku svađu je potrebno dvoje, i svako ispadne na kraju glup i nije u pravu! :wink:

Tako da nema navijanja :x Ko se svađa...nek hladi glavu par dana, pa nek se vrati. :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 4:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Ontario, jel' sad vidis koliko si poremecena i koliko nema veze s mozgom to sto ti pises?!
'Ajde lepo, popij terapijicu pa se vrati ovde i procitaj svoje komentare,a ako i pod dejstvom terapije uocis nesto iole pametno i normalno u svojim odgovorima onda ti zeno nema spasa!!!

Jos jednom ti kazem nemoj vise ni mene ni druge da smaras bljuvotinama svog uma putem PM-a, inace cemo svoje tvoje "pravoslavne izjave" koje si nam uputila dati javnosti na uvid, a administratora foruma cemo zamoliti da te skloni odavde zbog uznemiravanja ljudi, pa se ti posle brani i zovi boga ili koga god hoces u pomoc....dzaba ti je sve u zivotu ionako!



Eh...........sto me ti uplasi! :o :o :o
Pa nisam ja ti da imam hiljde nadimaka i da se registrujem hiljadu puta!
Pa sta ti ja reko..........
hajde pozuri........zakasni ti autobus za Lepoglavu...........hajde
kuvaju pasulj......... :lol: :lol: :lol:
Pa vidio i jadan administrator koliki si moron,pa nece covek da se petlja jer on zna ONARIO je Ontario za svojih 400 postvova!
Ja nisam lazov!
Hajd pozuri!!!!!
I pisi kada stignes!

Mora ti bre Etro biti jasno da bitku mozes dobiti ali RAT nikada!
Helo.........zeno shvati da ti ne pali tvoja filozofija!
Znas li ti sta to znaci,treba li ti prevod??
Eh...........koji si slabic jer neces da vide kako je Etro jedna prostakusa pa da ti ugled ne ode ovde na forumu
Al znas ovu poslovicu ko nema u glavi ima u gu..........
Hajde sada ako ne razumes poslacu ti u p.p.ovu zadnju rec!
Hajde sada evo ti poklanjam recept da vidis kako se kuva pasulj!
Hajde stavis luk,pa moze koje rebarce pa kuvas.......kuvas........tako kuvas i kada se skuva.........onda lepo das gostima da jedu...........i onda oni lepo povracaju............pa zavrse u bolnici..........pa onda zovu tebe ali tebe nema..........ti u Lepoglavi!
Hajde Etro.........begaj........ sto kazu kod mojih u Srbiji
i lepo dodi ovde pa da nam pricas kako su te naucili kuvati u ludackoj kosulji!
Tada ces sigurna sam biti ne samo na forumu nego i u Ginisonovoj knjigi rekorda!
:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 5:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Orka........
pa hajde ti mi se cinis pametnija........
pa hajde daj ljudima obrazlozenje........ja ti napisa sa kim se zakasih
a ti se uhvatila za Etro ko pijan plota!
Pa zbrisa ti ona i sa onog drugog foruma kada ju je Ogi prijateljski iskritikovo.Provalise kakva je i niko je nenazva ludacom kao mene i ona ode!
Al.........nemoj se sekirati doce ona pod drugim nadimkom opet ovde ali ce tada biti po starom........jer ce biti nevaspitana samo za moje postove!
Mozda posle lecenja bude imala hrabrosti,pa bude sto i jeste samo vidis
nije ju tesko prokontati.
Ja imam 3 e-maila i nisam kukavica kao ona,suvise je ponosa u meni pa ostadoh ovde jer necu da smatram da su svi isti kao i ona.
Ontario,je Ontario vec godinu dana!
Pa ko voli,nek izvoli!
Al znas ono sto ljudi,sto cudi!
:wink: :wink: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 5:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 20, 2006 12:06 pm
Postovi: 48
Lokacija: BGD
Slušaj Ontarioo, teškog srca tri se obraćam jer mi se ne sviđaju osobe poput tebe,
Prvo,ja sam vernik ,ali ne busam se time usta jer sam iskreni vernik,i neću sebi da dozvolim ovakva poniženja i prostote koje ti sebi dozvoljavaš!
Drugo, šta te spopalo kakav drugi forum ,kakva Etro, kakav pasulj, jel ti vidiš da pričaš ne povezane stvari ......
Treće šta sam se uhvatila za nju ,ja sam na ovom forumu dugo i pratim jer mi se sviđao do skoro dok se ne pojaviše mineri.....i videla sam da si sa gro ljudi u konfliktnoj ,da ne kažem svađalačkoj poziciji.I šta očekuješ ko da te voli .........

Prvo nauči da razgovaraš normalno pa onda dođi i raspravljaj sa ljudima po ovom forumu ,pa mnogima si se već zamerila koliko sam do sad uspela da vidim,a to ako se znate sa drugih foruma pa to raspravi tamo ,šta to pričaš ovde i na temi koja nema veze sa kuvanjem i pasulljom???????? Užas!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 5:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 05, 2005 7:52 am
Postovi: 321
Lokacija: Pisite mi na mail
Voleo bih da bez obzira na to koliko ljudi ovde pogrese, shvatite da ce se uvek pojavljivati ljudi koji je praviti iste grske. Sve dok ne sazre u komunikaciji ponavljace iste propuste. A ako oni odu, docice isti takvi koji ce jos vise gresiti i pogresno postavljati stvari. I tako ce se ponavljati haoticni krug, i vecito cemo biti istraumirani dolaskom na ovaj forum, sve dok i sami ne odlucimo da ga napustimo. Ali malo po malo, mozda ce trebati godine, ljudi koji nam sada smetaju ce se menjati na bolje, uz nasu pomoc i brigu. Danas cemo jos malo trpeti, i ako im pomognemo uz strpljenje i ljubaznost, ovi ljudi koji nam sada nisu po volji postace nam zastita i utociste od novih drugih koji bi se se pojavljivali ovde sa kojima bismo u buduce imali neslaganje.

Ne znam zasto ne bismo jedne druge podrzavali i na blag nacin iznosili svoje primedbe kako bi ih neko zaista mogao iskoristiti i imati dovoljno mira da o njima razmisli u medju vremenu, koriguje svoje ponasanje, sto je mnogo lakse kad nismo uvredjeni.

Ima ovde toliko razlicitih ljudi, gledista, misljenja, meni je drago zbog toga, i dragi ste mi prijatelji svi do jednog, zacas se sprijateljis i vezes za nekog, ne bih voleo da se druzina rasturi. Bas mi je zao sto ovako lose tece zivot ovde..

Mi smo deca koja rastu zajedno :wink: ,
Ajte se pomiriti u Hristu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 6:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Ontario, ti si zaista bolesna. MOLIM TE potrazi pomoc!!! Ti mene bukvalno plasis! Kunem ti se, da zivis u Beogradu i da znam ko si, zvao bih nekoga da te institucionalizuje! Svaki dan ti je sve gore i gore, ne znam kako ne vidis to i sama... sta ti znate ovih 6-7 poruka jedne za drugima? Pomozi sebi i svojoj porodici, POTRAZI POMOC HITNO !!!

Ljudi, nema smisla pricati joj nista, shvatite da je poremecena.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 6:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
@Ontario
Ti si jedna duboko poremecena osoba, i rece neko sa prethodnih stranica da ti je mesto u ludnici, e pa potpuno je u pravu!

Da zivimo u 15. veku zbog silnih gluposti koje si prosula na ovoj i toj temi o "magiji" proglasili bi te bogohulnikom, jeretikom i znas gde bi zavrsila, a sad je jedino mesto za tebe bolnica za umno poremecene licnosti!


! Da imas iole savesti i da nisi toliko sebicna otisla bi na lecenje prvenstveno zbog svoje porodice, da deca ne gledaju ludu majku i odrastaju uz tvoje poremecaje misleci da je to normalno ponasanje


Slusaj Orka........
Mozda bi ti precutala osobi koja te toliko izvredala i te napala,a da je nisi ni spomenula prije toga......ali vidis ja to nisam mogla!

Ja sam ovde napadnuta,vrati par stranica i citaj prije nego sto me osudis!
Kao sto rekoh i recu opet ucinih greh vracajuci kamenom mesto lebom ali to ucinih u gordosti i zaista se kajem zbog toga.
Sto bih bilo kao verniku pravom veliki dar da se moze izviniti evo ucinicu to prva.
Eto Etro(mislim da si ti)IZVINI,BILO JE u gordosti i ljutnji pricano!
Ja imam savesti toliko da ti se zbog greha koji ucinih IZVINEM i isto tako od tebe ne ocekujuci takvu istu reakciju.
Izvini,nismo svi isti.......sto ljudi,sto cudi ali evo ovim putem nastojim da TI SE duboko izvinem sto sam te izvredala posle tvojih komentara da sam za ludnicu.To ucinih u afektu!
Ja te pozivam ovim putem da se vratis na forum,pa makar me opet vredala kao prije!
Eto vidis........ipak mi nedostajes i ipak nisam bas toliko losa osoba kolikom me smartas!
Hajde dodi.......pa da se izgrlimo i poljubimo,pa ako treba idemo skupa na lecenje jer ja mislim da smo i ja i ti U SUSTINI ISTI zato se i ne slazemo!
Jos mi samo reci da si Ovan U HOROSKOPU onda ce mi sve biti jasno! :wink:
Hajde sada da se izljubimo ovako na daljinski jer sam ja daleko od tebe!
:wink:
Hajde,luda ne luda ISTO NAM se pise!
Svi cemo mi jednoga dana otici na onaj svet samo se bojim da ne zavrsim gde ne bih trebala jer puno zgresih!
Hajde........sada se pridruzi!
Bilo-pa proslo idemo dalje!
Bar je bilo interesantno,pa niko se i ne nasmija tok ja i ti ne dodosmo ovde!
E..........sta bi oni bez nas :wink: :wink: :wink:

Pozdrav svima!!! :P :P :P
koliko nas ima


p.s.
pa sada valjda ne uvredih nikoga!
Da li je sada sve ok?
Hajde da nastavimo gde smo stali dok se moja prijateljica ne vrati na forum!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 6:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Hajde KA1 PRIDRUZI SE I TI NAMA na lecenju jer i ti nisi daleko! :wink:
:P :P :P
Dobro dosao medu psihijatriju!
Hajde ja cu biti prvi clan za forum psihijatrija,a ti podi samnom :lol: :lol: :lol: :lol:
Eto da li je sada sve ok........srce ti na mestu?
Sta da radis Ka1........nisu svi pametni jer da jesu kako bi psihijatri opstajali?
Pa i oni moraju imati pacijente samo se meni cini da cu ja moga psihijatra leciti,a ne on mene :wink: :lol: :lol: :lol:
Ha.........ha...........ha........
Ja sam jedinstveni slucaj,e morace me na posmatranje :lol: :lol: :lol:
Meni se cini da ce mesto mene doktor u ludacku kosulju!
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 6:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Ontario, ORKA nije ETRO. Sa Orkom sam se dopisivao na jednoj temi o zivotinjama jos pre maltene godinu dana. Obrati paznju kada se registrovala. Nadam se da te nisam razocarao.

Da li primecujes da ne vadis Etro (osobu koja nije ovde vec neko vreme) iz usta danima, bulaznis stvari koje nemaju veze, imas maniju gonjenja, stalno govoris o njoj!?? Ne razumem! :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 7:44 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Ma ne KA1 Orka nego vrati dve stranice unazad pa vidi!
Orku sam tek sada prvi puta upoznala,mada nazalost na ovaj nacin.
Etro je neka sto se logovala opet pod nekim nikom Ctrl i uputila meni poruku!
Ma nije je tesko prokontati!
Svaki puta kada me vreda menja nadimke!
Eto Ka1,samo ja i ti ostadosmo pod svojim nikom pa ako treba i tucemo se i voliti jer KO SE SVADA taj se i voli :wink: :wink: :wink:


p.s.
Nju je prva skontala Jefimija!
Bas joj hvala na tome!

cao


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 137 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 108 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: