Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 70 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 19, 2008 12:18 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 6:15 pm
Postovi: 72
hvala djecaku u vječnom kostimu.Ali ja i nisam baš tako stara.Bar tako mislim.Ipak mi se vise svida Majina preporuka.Ja se zaista nesjecam kad je moj suprug pokuso mene osvojiti.Slazem se da je to zeni jako potrebno.Ja ipak nisam za opciju svalerancije.Volim ono sto je moje pa makar i loše.Ipak Majo prizeljkujem jedno vatreno osvajanje.Upotpisu zeljna paznje ali bez .....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 19, 2008 6:17 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Ne brini, ni dechak nije bash dechak, a ni klikera nema... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: .
PostPoslato: Pet Dec 19, 2008 7:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 18, 2008 7:04 pm
Postovi: 15
Lokacija: Sabac
Pa , tu sam ja. Taman posla da pobegnem iz ovakvog drustva. Sanyalice, koliko vidim svi ovde "zabalavili" :lol:

Kodiran Macho? Lolooo, pa pri registraciji imas onaj kod u onom polju da ga uneses, ako se secas. E, pa kod mene je taj kod bio -m a c h o - Sta da se radi....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 19, 2008 8:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
E moj Macho,ja imam preko 3000 postova na forumu i nema sanse da se setim koda koji je bio kada sam se ja registrovala.Mozda je pisalo saljiva zena,steta sto nisam zapamtila.
Nick ti je originalan,ali opusti se mi smo se samo malo nasalilie sa tobom :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 20, 2008 1:25 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
...a mozda nije ime, nego je kod sudbina... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: tema
PostPoslato: Sre Mar 25, 2009 8:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 24, 2009 9:26 am
Postovi: 14
molim vas uozbiljite se


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: tema
PostPoslato: Sre Mar 25, 2009 8:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 24, 2009 9:26 am
Postovi: 14
molim vas uozbiljite se :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 26, 2009 3:50 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 12:00 am
Postovi: 363
majja je napisao:
Mrs_Parker je napisao:
Kao zena, odgovorno tvrdim da je za pad libida najodgovorniji partner, koji vremenom pomisli da je Bogom dan i da zena treba da padne u nesvest kada ga vidi, a zaboravi kako je bio hladan, dosadan i nepristupacan dan pre. Ni jedna zena nema takvih problema ako nadje svalera pa vi razmislite. Nije uopste privlacan vas prdez, hrkanje, spavanje gde god se zateknete, a sve je to za vas normalna pojava posle nekog vremena.
Ako niste znali, zena se svaki dan osvaja, bar tako rekose pametni i mudri ljudi.


Kao žena bih apsolutno ovo potpisala od prve do zadnje!! :lol: :lol: :lol:


TAKOĐE! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: neiskusna
PostPoslato: Čet Mar 26, 2009 9:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 24, 2009 9:26 am
Postovi: 14
sedefasta je napisao:
majja je napisao:
Mrs_Parker je napisao:
Kao zena, odgovorno tvrdim da je za pad libida najodgovorniji partner, koji vremenom pomisli da je Bogom dan i da zena treba da padne u nesvest kada ga vidi, a zaboravi kako je bio hladan, dosadan i nepristupacan dan pre. Ni jedna zena nema takvih problema ako nadje svalera pa vi razmislite. Nije uopste privlacan vas prdez, hrkanje, spavanje gde god se zateknete, a sve je to za vas normalna pojava posle nekog vremena.
Ako niste znali, zena se svaki dan osvaja, bar tako rekose pametni i mudri ljudi.


Kao žena bih apsolutno ovo potpisala od prve do zadnje!! :lol: :lol: :lol:


TAKOĐE! :)

:o :o :o mislim da niste u pravu gospodjo ili ti bivsa gospodjo ovo gospodjo navodim zbog zakljucka iz teksta: vidi se da ste imali iskustva sa jednim ili ti vise nevaspitanih muskaraca to sto navodide apsolutno ne stoji naravno u teoretskom smislu jeste cinjenica ali u praksi to prostim recima nemozete prepisti svakom muskarcu ja sam u braku vec 16 godina i takva vasa konstatacija kod mene kao licnosti uopste ne stoji tacnije takva nekultura mi se jos ni jednom nije desila tj mala diskrecija:Nisam dozvolio da se desi to je naravno stvar dostojanstva i postovanja ljudi oko vas ma ko oni bili;Supruga,deca,roditelji itd.elem pored svega toga moja supruga u zadnjih godinu dana ima neverovatan pad sexualne zelje u prvi mah sam mislio da je to FRIGIDNOST ali sam posumnjao zbog njenih godina ona je 73 godiste i bio sam u pravu to nije bila prava dijagnoza.Jednostavno mi kao porodica nismo dovoljno situirani da bi kao ljudi zadovoljili sve ovozemaljske po mom: Hirove i bukvalno moja supruga je strasno opterecena celokupnom ekonomskom situacijom u nasoj drzavi da se to odrazilo na njenu kako ja kazem Vatrenost jer pad libida kod zene je eeeee sada ja odgovorno tvrdim u glavi :Naravno moze biti prouzrokovan i koriscenjem raznih lekova,prouzrokovan pocetkom neke od raznih bolesti ali u slucaju moje supruge to nije primaran pocetak.Ja moju suprugu u 16 godina braka nisam nikada odbio u sexualnom smislu osim jednom kada sam bio toliko bolestam da sam zavrsio u bolnici jednostavno nase zene jos u globalu patrijahalno zauzimaju stav po pitanju psihoterapeuta sto je prva adresa u lecenju smanjenja vatrenosti naravno svaka zena tezi ka necem novom ili ti maloj promeni nisam svesno upotrebio rec masta posto to za mene netreba biti masta svaki covek ime pravo da svoje telo povremeno podredi necemu novom jer smo mi u biti socijalna bica i to je u svakom od nas genetski ugradjeno uprosteno ima pravo sexualni cin izvrsiti sa kim god to njeno ili njegovo telo trenutno pozeli uuuu dosta mi je kuckanja nastavicu neki drugi put u svakom slucaju hvala na paznji a vi gospodjo nemozete izrazavati tako oprecne stavove dok god vas zivot ne uveri u potpunosti u takvo sto


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: neiskusna
PostPoslato: Čet Mar 26, 2009 9:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 24, 2009 9:26 am
Postovi: 14
sedefasta je napisao:
majja je napisao:
Mrs_Parker je napisao:
Kao zena, odgovorno tvrdim da je za pad libida najodgovorniji partner, koji vremenom pomisli da je Bogom dan i da zena treba da padne u nesvest kada ga vidi, a zaboravi kako je bio hladan, dosadan i nepristupacan dan pre. Ni jedna zena nema takvih problema ako nadje svalera pa vi razmislite. Nije uopste privlacan vas prdez, hrkanje, spavanje gde god se zateknete, a sve je to za vas normalna pojava posle nekog vremena.
Ako niste znali, zena se svaki dan osvaja, bar tako rekose pametni i mudri ljudi.


Kao žena bih apsolutno ovo potpisala od prve do zadnje!! :lol: :lol: :lol:


TAKOĐE! :)

:o :o :o mislim da niste u pravu gospodjo ili ti bivsa gospodjo ovo gospodjo navodim zbog zakljucka iz teksta: vidi se da ste imali iskustva sa jednim ili ti vise nevaspitanih muskaraca to sto navodide apsolutno ne stoji naravno u teoretskom smislu jeste cinjenica ali u praksi to prostim recima nemozete prepisti svakom muskarcu ja sam u braku vec 16 godina i takva vasa konstatacija kod mene kao licnosti uopste ne stoji tacnije takva nekultura mi se jos ni jednom nije desila tj mala diskrecija:Nisam dozvolio da se desi to je naravno stvar dostojanstva i postovanja ljudi oko vas ma ko oni bili;Supruga,deca,roditelji itd.elem pored svega toga moja supruga u zadnjih godinu dana ima neverovatan pad sexualne zelje u prvi mah sam mislio da je to FRIGIDNOST ali sam posumnjao zbog njenih godina ona je 73 godiste i bio sam u pravu to nije bila prava dijagnoza.Jednostavno mi kao porodica nismo dovoljno situirani da bi kao ljudi zadovoljili sve ovozemaljske po mom: Hirove i bukvalno moja supruga je strasno opterecena celokupnom ekonomskom situacijom u nasoj drzavi da se to odrazilo na njenu kako ja kazem Vatrenost jer pad libida kod zene je eeeee sada ja odgovorno tvrdim u glavi :Naravno moze biti prouzrokovan i koriscenjem raznih lekova,prouzrokovan pocetkom neke od raznih bolesti ali u slucaju moje supruge to nije primaran pocetak.Ja moju suprugu u 16 godina braka nisam nikada odbio u sexualnom smislu osim jednom kada sam bio toliko bolestam da sam zavrsio u bolnici jednostavno nase zene jos u globalu patrijahalno zauzimaju stav po pitanju psihoterapeuta sto je prva adresa u lecenju smanjenja vatrenosti naravno svaka zena tezi ka necem novom ili ti maloj promeni nisam svesno upotrebio rec masta posto to za mene netreba biti masta svaki covek ime pravo da svoje telo povremeno podredi necemu novom jer smo mi u biti socijalna bica i to je u svakom od nas genetski ugradjeno uprosteno ima pravo sexualni cin izvrsiti sa kim god to njeno ili njegovo telo trenutno pozeli uuuu dosta mi je kuckanja nastavicu neki drugi put u svakom slucaju hvala na paznji a vi gospodjo nemozete izrazavati tako oprecne stavove dok god vas zivot ne uveri u potpunosti u takvo sto


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 70 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 42 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: