Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: rak
PostPoslato: Pon Okt 10, 2005 4:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 10, 2005 4:15 pm
Postovi: 5
znate li gde u beogradu mogu da nadjem taheebo caj. Takodje me zanima koji jos cajevi (ili bilo sta drugo) pomazu u metastazama raka(jetra kicma-kosti), gde ih mogu naci itd.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 11, 2005 10:20 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 25, 2005 1:42 pm
Postovi: 162
Probaj sa preprataima i cajevima Todora Jovanovica, oni su u Domu sindikata, na I spratu, vidi na siteu www.torexin.co.yu (izvinjavam se administratoru ako je ovo reklama). Sigurno nece odmoci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 11, 2005 10:21 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 25, 2005 1:42 pm
Postovi: 162
A da pokusas sa Brojsovom dijetom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: rak
PostPoslato: Ned Okt 16, 2005 3:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 23, 2005 1:11 pm
Postovi: 7
anadjin je napisao:
koji jos cajevi (ili bilo sta drugo) pomazu u metastazama raka(jetra kicma-kosti), gde ih mogu naci itd.


Postoje razliciti nacini ishrane koji pomazu pri "opakim" bolestima. Sigurno znam za
makrobiotiku, a nadam se da ce ostali javiti i druge nacine.

Jedno je bitno u svemu - poceti sto pre sa tretmanom i biti uporan!

Puno srece i nadajmo se ozdravljenju.

_________________
"Hrana kao lek..." http://www.makrokutak.net


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 16, 2005 12:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 09, 2005 2:49 am
Postovi: 6
I ja znam za makrobiotiku..
Znam i osobu koja bi mogla da pomogne...
Ako te nesto vise interesuje, posalji poruku...

poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 26, 2005 2:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 09, 2005 10:35 pm
Postovi: 16
...postovani,nije u mom maniru ali TREBA DA ZNATE DA SU PREPARATI T. JOVANOVICA CISTA PREVARA!!!GOSPODIN JE PROPALI ZUBAR I CIST PREVARANT KOJI MOZE DA POSTOJI SAMO U NASOJ SREDINI!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 26, 2005 7:34 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Pa naravno. Svi su oni prevaranti. Citava alternativna medicina je jedna velika prevara ali ja razumem ljude koji joj pribegavaju jer kada si tesko bolestan jednostavno nemas drugog izbora vec probas sve moguce i nemoguce samo da bi ozdravio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 26, 2005 7:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 16, 2005 12:33 pm
Postovi: 121
A ako je nekome pomoglo? Da li bi ga ti preselio na psihijatriju?

Mislim, ne shvatam kako neko moze da bude toliko iskljuciv? Naravno da ima prevaranta, kao sto ih ima u svim porama drustva.. Ali ovakve izjave.. :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 26, 2005 9:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 09, 2005 10:35 pm
Postovi: 16
...rekoh,nije moj stil ali o simpaticnom g-dinu sa uvek zanimljivim i neverovatnim pricama sam slucajno cuo od ljudi sa kojima je svojevremeno radio u drzavnoj sluzbi..
Inace,veoma postujem alternativnu medicinu i verujem u ishranu u funkciji i izlecenja i zacetniku ove teme zelim svu Bozju pomoc i brzo ozdravljenje od sveg srca..!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 27, 2005 10:39 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Naravno da verujem u ishranu u cilju izlecenja ali pod time ne podrazumevam alternativnu medicinu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 27, 2005 11:01 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 16, 2005 12:33 pm
Postovi: 121
Nije mi cilj da branim gospodina, ali mene je zivotno iskustvo naucilo da ne verujem "slucajnim pricama drugih ljudi".

Znaci ono sto nisi licno doziveo, cuo i video nije toliko bitna informacija jer je sumnjiva. Sta sve ljudi ne pricaju jedni od drugima iz ciste zlobe, ljubomore..

Ljudi se edukuju ce zivot i da je doticni gospodin bio los stomatolog, ne mora da znaci da se nije nasao mozda u drugoj profesiji i tu je vrlo uspesan.


Nemoj me pogresno shvatiti, ne branim njega, nego pricam uopsteno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: autor
PostPoslato: Pet Okt 28, 2005 8:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 10, 2005 4:15 pm
Postovi: 5
Ljudi. Pre svega hvala svima koji se iz bilo kog razloga interesuju. Mene najvise zanimaju iskustva. Ako je neko imao ili ima nekog ko je imao iskustva sa ovako teskim oboljenjem voleo bih da mi kaze to iskustvo i eventualno uputi na ljude (metod) koji su pomogli i kaze mi o ljudima (metodu) koji ne pomazu ili imaju lose misljenje o tome i zasto. Molim vas bez svadje. Ne razumite me pogresno :)
Bitno!
Pre nego sto sam se prijavio na ovaj forum bio sam kod Todora "Todoxin", procitao knjige o, i kontaktirao ljude o : Brojs, herbarteka i lekovitom dejstvu biljaka, koloidno srebro (istrazujem i dalje), lecenje pomocu sopstvenog urina, kontaktirao sam par travara koji su mi ljudi preporucili, makrobiotika-razne knjige, biblija... itd. U vezi svega imam neko svoje misljenje koje mogu nekom koga zanima da izlozim. Nesto sam probao. Ako neko ima slicne probleme mogu ga/nju uputiti na niz ljudi, knjiga, linkova.
Ima mnogo prevaranata ali ima i ok. ljudi. Toga sam svestan.
Tako da.! Ljudi koji imate vase ili necije iskustvo i mozete i hocete da me kontaktirate samo napred.
Jos jednom molim vas bez prepirki mada je zdrava kritika pozeljna.
Znam da je preventiva svake bolesti biti cool, ziveti zdravo, razmisljati pozitivno, unapredjivati sebe itd. Ovo ne govorim sa nekom sprdnjom vec stvarno to mislim.
No! Rak je metastazirao na jetru kicmu,, rebra...kosti.
Konkretno sve ovo pitam u vezi svoje majke. Ona je imala rak na levoj dojci pre 15 god. Tad je primila hemoterapiju i zracenje i hirusku intervenciju. Ona sad ima 58 god. i ima metastazu. Do pre dve godine bilo joj je ok. Ona je jaka ali vrlo zatvorena osoba. Ujedno mislim da je ona sama dobra osoba. Na zalost mi smo takvi jedni prema drugima u kuci. Verovatno je to i najveci problem nastajanja raka kod nje. Nezadovoljstvo, problemi, ne resavanje licnih stvari iiiii tako.....
Tako da, molim vas, trebaju mi vasa iskustva. Glupo je da kazem - zivot je u pitanju.
Izvinjavam se sto je pred kraj moja govorancija mozda previse licna.
Pisite!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 07, 2005 10:45 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 25, 2005 1:42 pm
Postovi: 162
Markovic je napisao:
...rekoh,nije moj stil ali o simpaticnom g-dinu sa uvek zanimljivim i neverovatnim pricama sam slucajno cuo od ljudi sa kojima je svojevremeno radio u drzavnoj sluzbi..
Inace,veoma postujem alternativnu medicinu i verujem u ishranu u funkciji i izlecenja i zacetniku ove teme zelim svu Bozju pomoc i brzo ozdravljenje od sveg srca..!!!


Dakle, ne poznajem dr Jovanovica. Nazalost, pre tri godine am zbog roditelja koji su oboje oboleli od raka isla, izmedju ostalog, i u njegovu ordinaciju. Dok sam sedela ispred i cekala termin, pricala sam malo sa ljudima koji su dosli po pomoc.

Jedna gospodja je dosla zbog sestre, koja je pre 7 godina imala rak dojke, operisana je, a onda je uzimala preparate Todora Jovanovia. Prema njenoj tvrdnji, sestra nije imala nikakve regresije svih 7 godina, sve do tada. Ne znam da li joj je ovaj preparat pomogao, ali ne vidim zasto bi lagala.

Drugi gospodin je imao rak debelog creva. Takodje je izvrsena operacija i 4 godine nije imao nikakvih problema. Dosao je ponovo po preparat i cajeve radi prevencije.

Nazalost, za moje roditelje je bilo kasno da probaju sa bilo kakvim lekom ili preparatom.

Nisam lekar, ni travar, i ne znam koliko sta moze da pomogne. Znam amo da se davljenik i za slamku hvata, a ne verujem da prirodni preparati mogu da skode. Mozda ne mogu da pomognu, ali nece ni odmoci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: autor
PostPoslato: Pon Nov 07, 2005 10:49 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 25, 2005 1:42 pm
Postovi: 162
anadjin je napisao:
Tako da, molim vas, trebaju mi vasa iskustva. Glupo je da kazem - zivot je u pitanju.


Kontaktiraj me na PP, mogu da ti kazem sta sam ja sve probala za roditelje (mama je imala isto 59 godina), mozda ti nesto od toga pomogne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: pomozi
PostPoslato: Uto Nov 08, 2005 9:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 08, 2005 8:57 pm
Postovi: 1
Lokacija: Zagreb
ćao,
Trebam odgovoro na mnoga pitanja!
Mama mi ima zloćudni rak na lijevom plućnom krilu, primila je prvu kemoterapiju, ali nije uspjela. Prognoze doktora su do godine dana. Izgubljena sam u ovoj bolesti, neznam ništa o ovome i molim da mi neko pojasni više o tome jer gubim svaku nadu, gdje početi šta napraviti da sve bude bolje.

Anita


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 92 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: