Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 61 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Pomozite mi dajte mi neki savet i kommentar tako se plasim
PostPoslato: Ned Maj 27, 2007 5:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 27, 2007 5:41 pm
Postovi: 18
Lokacija: EEE
Desilo mi se nesto nezgodno nemogu sa svakim o ovome pricati tako se plasim nespavam nejedem samo na to mislim sta radim

Ja sam momak i imam 18 god imo nikada ranije nisam imo seksualne odnose sa curom prvi put imo i to odmah bez kondoma plus imala mistraciju ona to je bilo juce to sam vec na kraju mogo da vidim nisam primetio minustraciju. danas imam velike simtome osecam da moj penis svaku dragocen sekund ko da curi nesta kroz njega a ja nevidim il nemogu da primetim al uglavnom osecam, i usput toga moj penis je sve mali i mali il bolje receno ko da ga i neosecam ko da je mrtav , ici uc sutra kod doktora al pre nego sto idem sutra zeleo bih da cujem vase kommentare nadam se da ce te mi bilo sta napisati kakva to zaraz moze biti uglavnom i sta je to
ja se tako plasim da ne dobijem aids

puno se zahvaljem na svaki savet

pozz :(

_________________
EEEEE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 27, 2007 6:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Apr 10, 2007 8:47 pm
Postovi: 76
Nema potrebe da brineš, sve će doktor sutra pogledati. AIDS ne može tako brzo da ispolji simptome.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 27, 2007 6:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 27, 2007 5:41 pm
Postovi: 18
Lokacija: EEE
aha pa sta onda moze biti kakva zaraz od prilike i dal rizikujem da dobijem aids???

_________________
EEEEE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 27, 2007 8:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 7:47 pm
Postovi: 881
Moze biti svakakva zaraza, moze biti i sida. Samo sto sida ne daje odmah simptome pa to sto vidis da ti curi (ako sam uopste dobro razumela) nije znak side. Dal imas sidu znaces tek za 3-6 meseci. A to kao penis ti je mrtav, sve manji i manji(opet ako sam dobro rzumela)...psiha je cudo
O ovim stvarima se razmislja ranije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 27, 2007 8:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 27, 2007 5:41 pm
Postovi: 18
Lokacija: EEE
pa nerazujem to je to sta mi se bas desaca samo to je istina da mi je panis sto mali i mali juce sam imo seks i danas mi se do desava sta moze biti sad se jos vise palsim kad si rekla da to moze biti sida

_________________
EEEEE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 27, 2007 8:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 27, 2007 5:41 pm
Postovi: 18
Lokacija: EEE
nije ono da curi nego tako mi se cini a i ponekad me pecka onaj mokracni kanal i penis mi je nekako mrtav ko da je ubijen neznam sta je

_________________
EEEEE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 27, 2007 8:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 7:47 pm
Postovi: 881
Pokupio si neku bolest. Ne razumem kako nije da curi nego ti se cini??Da ti ne nabrajam sad sta moze sve biti, kucaj u googlu "polne bolesti" pa ces sam videti. Normalno da se plasis, samo si malo zakasnio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 27, 2007 8:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 27, 2007 5:41 pm
Postovi: 18
Lokacija: EEE
na sta to mislis zakasnio ???
pa curi izgleda al ja to nevidim nego samo osecam i penis je sve mali i pali ko da je ubijen na stranu lezi e sad kakvu bolest sam ja sada pokupio neznam zato ja vas pitam koja bolest moze biti mozes i nabrajat ako nije ti tesko bas sam bi ti bio zahvalan samo nadam se da nije sida od toga se najvise plasim


hvala puno sto mi odg drhtim sav inace

_________________
EEEEE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 27, 2007 8:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 27, 2007 5:41 pm
Postovi: 18
Lokacija: EEE
iz kraljeva sam inace nego nije mi do zezanja de mi reci sta moze mi biti molim vas

_________________
EEEEE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 27, 2007 9:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 27, 2007 5:41 pm
Postovi: 18
Lokacija: EEE
zar ovde nema bas niko da mi kaze sta mi se desava kakva je ovo bolest :( :( :( :( molim vas odgovorite mi na ovo sve sto sam napiso

_________________
EEEEE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 27, 2007 9:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 8:14 pm
Postovi: 267
Lokacija: Užice
Na stranu tvoj "subjektivni" doživljaj, ako te već pecka pri mokrenju, sasvim je moguće da si "zakačio" nešto.

Možda bi najbolje bilo da posetiš lekara. Ovako ćemo teško steći uvid u "stanje"...

A naravoučenije bi trebalo da bude da koristiš prezervativ, i da se ponašaš odgovorno, kako prema sebi, tako i prema osobi sa kojom imaš odnos... Zaboga, imaš 18 godina, nisi klinac... :-? :roll:

_________________
Slika
Never, under any circumstances, take a sleeping pill and a laxative on the same night. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 27, 2007 9:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 27, 2007 5:41 pm
Postovi: 18
Lokacija: EEE
u pravu si znam da sam pogresio niskim nisam piso o vome osim ovde sa vama idem sutra doktoru pa da vidimo sta ce on reci pa cu ja ovde se opet javiti

al meni samo jedno nije jasno zasto mi je penis sve manji i manji ???

_________________
EEEEE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 27, 2007 10:16 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Maj 05, 2007 12:41 pm
Postovi: 1224
Niste jos spremni za seks - za seks se mora biti zreo i odgovoran, emotivno zreo i psiholoski zreo. A sad pravac kod lekara, iako garantujem da Vam nista nije danas sto Vam juce nije bilo - dakle, jednom recju, nista Vam ne fali, ni jedna polno prenosiva bolest ne razvija se za 12 sati, a psiha je cudo.

I usput, bilo bi lepo (ipak imate 18 godina, odrastao ste covek) da se opismenite i primenite neke osnove pravopisa i gramatike kada pisete i govorite, naucite neke pojmove (dakle, nije mistracija ni minustracija, vec menstruacija, to je znanje biologije VII razred osnovne skole) i osnove fiziologije muskog i zenskog tela, te metode zastite od seksualno prenosivih bolesti i nezeljene trudnoce: ako ste dovoljno odrasli da upraznjavate seks, onda ste dovoljno odrasli i da ovo naucite. Vreme je da pocnete da se ponasate odgovorno prema svom i tudjem zdravlju - punoletni ste.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 27, 2007 11:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 27, 2007 5:41 pm
Postovi: 18
Lokacija: EEE
hvala na kommentaru ja sam u panici brzo pisem tako da pogresim po pisanju

evo direkno pitanje mogu li ja dobiti aids posle svega ovoga sta vi mislite???

_________________
EEEEE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 27, 2007 11:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 7:47 pm
Postovi: 881
Ama bre decko, jel znas da koristis google???!!! Naravno da je moguce da imas sidu, sta sad svaki clan treba da ti potvrdi? :roll:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 61 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 92 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: