Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 10, 2007 2:07 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
macadamia je napisao:
...ili smanji unos kofeina. Mene je nekoliko dana izuzetno nerviralo poigravanje levog kapka, dok se nisam setila da smanjim cappuccino i "guaranu". :wink:


:lol: :lol: Ajoj kakva "smrt" kombinacija. Meni bi srce trokiralo da napravim taj miks!! :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 10, 2007 3:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
majja je napisao:
macadamia je napisao:
...ili smanji unos kofeina. Mene je nekoliko dana izuzetno nerviralo poigravanje levog kapka, dok se nisam setila da smanjim cappuccino i "guaranu". :wink:


:lol: :lol: Ajoj kakva "smrt" kombinacija. Meni bi srce trokiralo da napravim taj miks!! :lol: :lol: :lol:



:lol: :lol: :lol: kombinacija je stvarno luda , ja bi se cela tresla, a i šti reče Majja miks je šok :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 10, 2007 5:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 04, 2007 5:19 pm
Postovi: 112
Bili ste u pravu :D :D :D nisam pila kafu i popila 2 bedoxina i prestalo HVALA HVALA HVALA :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 10, 2007 8:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 8:14 pm
Postovi: 267
Lokacija: Užice
minjab je napisao:
majja je napisao:
macadamia je napisao:
...ili smanji unos kofeina. Mene je nekoliko dana izuzetno nerviralo poigravanje levog kapka, dok se nisam setila da smanjim cappuccino i "guaranu". :wink:


:lol: :lol: Ajoj kakva "smrt" kombinacija. Meni bi srce trokiralo da napravim taj miks!! :lol: :lol: :lol:



:lol: :lol: :lol: kombinacija je stvarno luda , ja bi se cela tresla, a i šti reče Majja miks je šok :lol: :lol: :lol: :lol:


OK, ja jesam frik kada se približi ispitni rok ili kada je frka na poslu, :lol: ali nisam sigurna da imam tu "ludu žicu", pa da istovremeno uzmem guaranu i kapućino. :D Moja "zavisnost" se svodila na Nes cappuccino za poneti kada krenem na posao, pa onda Guarana na pauzi za doručak, tek da se dodatno razbudim, cappuccino negde oko 3, Nes po povratku sa posla, tek da bih imala snage da se dovučem do kuće, i, naravno, uveče kada izađem u grad. :lol:

Inače, bilo mi je potrebno 6 dana bez kofeina da ga skroz "izbacim iz sistema". 8) Sada sam caffeine-free već mesec dana. :)

_________________
Slika
Never, under any circumstances, take a sleeping pill and a laxative on the same night. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 11, 2007 4:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Macadamia svaka čast za skidanje, ali iskreno malo si preterala.Sad se nedaj navući.Dosta ti je dve kafe na dan.
Ja sam do pre par godina dnevno pila po 10 - 15 kafa ma uža-i probam da prestanem .....uspela sam ,pa i nije mi bilo teško kako sam mislilaSad mi od kafe prija samo miris!

Kafa može da napravi kuršlus ,tahikardije ,aritmije , nemir , nervozu......


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 71 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: