Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Nesto nije u redu samnom upomoc :(
PostPoslato: Pon Jul 28, 2014 3:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 30, 2013 9:43 pm
Postovi: 30
Ovako cuo sam da postoje ta aksioznost ili depresija i plasim se za sebe.
U zadnjih 11-12dana imam velikih problema sa mucninama u stomaku i jako sam se napatiosa time.
Kako mi je to jako tesko palo poceo sam da budm nervozan zbog toga sto ne mogu da jedem a kad jedem muka mi je vrlo cesto, nemam apetit uopste.
U jednom momentu sam bio toliko nervozan da sam zavijao kao neka zivotinja i ispustao tonove u vazduh.. Molio bih se bogu naglas, setao po kuci levo desno bezcijno drzeci se za stomak kao da sam pretucen i bio bih presavijen preko stomaka bas puno bukvalno sam hodao kao neki grbav covek, takodje bih se tresao sav ali namerno mislim ne bas namerno ali kad bih hteo mogao bih da se zaustavim.. Kada sam video u kakvom se stanju nalazim podhitno sam poceo da gledam stvari sa vedrije strane koje bas i nema zasad ali sam poceo da se kontrolisem.
Sada uglavnom sedim ili lezim normalno uz minimalne neartikulisane pokrete tela i uglavnom ne ispustam tonove tipa jaukanje, kukanje..

Sada stalno imam potrebu da se tresem da tresem noge imam neki osecaj pecenja u nogama, jako sam frustiran sto ne mogu jesti.. I imam potrebu da ispustam tonove tipa da kukam ili da govorim u nebo "Zasto?". Mislim zasto sam se razboleo. Mada se kontrolisem da ne radim takve stvari. Trudim se da budem srecan. Molim vas pomozite mi kako znate i umete MOLIM VAS NAJLEPSE!!! :) :) :)

Da li ja imam problema sa depresijom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nesto nije u redu samnom upomoc :(
PostPoslato: Pon Jul 28, 2014 9:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
Najiskrenije--pomoc neuropsihijatra ti je neophodna prijatelju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nesto nije u redu samnom upomoc :(
PostPoslato: Pon Jul 28, 2014 9:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 30, 2013 9:43 pm
Postovi: 30
Ne znam sta da ti kazem ne verujem ja da je meni ista strasno mozda sam samo malo izdepresiran zbog teske bolesti koja me je udarila ali cim osetim olaksanje sto se tice mog trenutnog zdravstvenog stanja odmah pocnem da se osecam bolje i ovako.
Evo sada kucam ovu poruku 50 puta se bolje osecam nego kad sam otvorio ovu temu :)

Verujem da covek moze sve uz osmeh :) bicu ja super


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 87 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: