Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: nedovoljna erekcija
PostPoslato: Uto Mar 03, 2015 11:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 01, 2015 7:46 pm
Postovi: 1
pozdrav....imam problem sa nedovoljnom erekcijom.Imam 35 godina i problem je nastao prije desetak godina kada sam pokupio nekakvu bakteriju i nije mi se mogao dignuti.Dobio sam neke ljekove i nakon nekoga vremena to je prošlo.Stvar je u tome što nije skroz prošlo tj. nije se vratilo na prijašnje stanje.On se meni digne baš kako treba, ali kada svršim i nakon nekoga vremena hoću drugi put on se učvrsti na nekih 70 -ak % i nakon nekog vremena padne usred sexa.Slali su me na psihu gdje su mi utulili da mi je sve to u psihi, na šta sam ja nasjeo i pustio da vrijeme prolazi (i ja i moja zena) kao biti će bolje.Danas znam da to nije na psihi jer tokom godina sam uvidio da ako se sexam tri dana zaredom (samo jednom po danu) četvrti dan on se ne moze dignuti tj. kao kad hoću drugi put.Primjetio sam da u to vrijeme penis bude neke plavkaste boje, kao da nema krvi u njemu i glavić bude onako malo smezuran.Znam da to nije na psihi jer ja točno osijetim da nema snage u njemu.Razmisljam o koristenju viagre ili kamagre, ali nebih sa time još išao jer nekako smatram da bih mogao izgubiti i taj prvi put za koji mi ne trebaju pomagala.Također jako brzo svršim taj prvi put (nekad za minut-dva).Ako netko ima slican problem ili iskustva u rješavanju bio bih jako zahvalan...hvala unaprijed


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nedovoljna erekcija
PostPoslato: Čet Mar 05, 2015 9:58 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Крштеница. :roll: Немаш кондиције.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nedovoljna erekcija
PostPoslato: Čet Mar 05, 2015 1:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 10, 2015 3:23 pm
Postovi: 17
koristi biljke koje pomazu cirkulaciji kao sto su djumbir, beli luk i razne druge. mislim da je problem u cirkulaciji.

nisam lekar, ali znam coveka kojeg je zena ostavila zbog tog problema i biljkama se vratio na staro ... zena se naravno nije vratila :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 76 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: