Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Mucnine, vrtoglavice
PostPoslato: Sre Nov 25, 2015 10:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 25, 2015 10:02 pm
Postovi: 2
Pozdrav,
Imam problema sa mucninom, vrtoglaglavicom i povisenom telesnom temperaturom. Prvo je pocelo kao mucnina kada god udjem u zagusljiv prostor, noge pocinju da mi se oduzimaju i muka mi je a nikada ne povracam. Sve je pocelo pre tri meseca. Jedan perod imam mucnine i vrtoglavice oko 4 dana, nakon toga mi se pojavljuje povisena temperatura i simptomi karakteristicni za obicnu prehladu u trajanju takodje od 4, 5, dana. Nakon toga meni je takodje 4, 5 dana sasvim u redu i taman mislim da je sve proslo kad ono ponovo isti simptomi i tako sve u krug. Sve ovo mi znatno otezava zivot jer imam 20 godina a osecam se kao starica, sva sam malaksala i ponekad mi je tesko i da hodam. Bavim se sportom rekreativno kada god mi je dobro ali od kako je sve ovo pocelo prosto nemam snage. Isla sam kod lekara, izvadili su mi krv onu vecu analizu gde ima sve svasta i rezultati su savrseno dobri, takodje i nalaz urina mi je u redu. Rekli su mi da sam zdrava. Molim vas neka mi neko da savet ako je imao iskustva sa ovakvim problemom. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mucnine, vrtoglavice
PostPoslato: Čet Nov 26, 2015 11:27 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Какво ти је гвожђе, хемоглобин, еритроцити и албумини? Шта једеш и пијеш? Каква ти је столица? Колико си висока и тешка?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mucnine, vrtoglavice
PostPoslato: Čet Nov 26, 2015 12:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 25, 2015 10:02 pm
Postovi: 2
Sve je u redu sa tim komponentama. Imam nekada problema sa varenjem, ali stolica je skroz u redu. Jedem raznovrsnu hranu, imam tri obroka dnevno a calabrcnem nekad nesto i izmedju kao uzinu. Dosta jedem i kuvanu hranu, supe. Primetila sam da mi se slatko uopste ne jede a nekad sam bas dosta jela slatkise. Primetila sam isto potrebu da solim sve zivo i nikada mi nista nije dovoljno slano. Visoka sam oko 170 i teska 57kg.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 225 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: