Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 63 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 16, 2006 5:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Okt 09, 2005 5:49 pm
Postovi: 210
Beli mantil nosim sest godina...
U maju sam prvi put bila "sa druge strane",bila sam pacijent.
Poradjala sam se...
Iskustvo?Ukratko,doslo je do zastoja porodjaja,a oni su me jednostavno "pustili"...Da se otvorim jedan jedini prst meni je trebalo 13 sati,uz neizdrzive bolove..Nijednu jedinu injekciju nisam dobila!!!NIJEDNU!!!Samo ja znam kako mi je bilo...Ono sto obicno traje pola sata,oni najzesci bolovi,kod mene je trajalo devet sati!I svest sam gubila...Sta su uradili?NISTA...
Ali nije to strasno..Srasno je ono sto je bilo posle.
Zaradila sam unutrasnje krvarenje.Zestoko.Hemoglobin 46.Pritisak 50/30.Osecam da tonem...Samo u daljini cujem doktorku koja kaze pomalo ljutito"I sta cu sad sa njom da radim??Ona krvari unutra!"To kaze,gleda u mene i stoji.Neko spominje trasfuziju na sta ona besni:A ko ce sad u cetri ujutru da mi potpise nalog?"Padam.Kraj filma.
Jesam primila sam transfuziju.TRI BOCE!Dok su jurili nalog ja sam krvarila i krvarila.....
I oporavak je dugo trajao,mnogo duze nego kod normalnog porodjaja.Ja sam sad ok ali hemoglobin je i sada svega 93.Ali,dobro,proslo je...
Moj ginekolog je bio najblaze receno bio zapanjen!Tvrdi da se kod zastoja porodjaja uvek ali uvek radi carski rez...I da je zato i doslo do postporodjajnog krvarenja (i to u 21 veku,ironija)....Sve se to moglo izbeci.Kako?Kovertom.Znate kakvom,znate sa cim.Valjda bi tad dobila bar jednu injekciju,valjda bi me obili koji put,valjda ne bih jos uvek vukla posledice...
Valjda bi mi porodjaj sad bio lepa uspomena a ne trauma!!!!
Znamo svi da bi bilo drugacije.
A ja naivcina racunala na moj beli mantil,na nasu kolegijalnost...Naivcina!!!!!!

_________________
Andrija 24.05.2005
Andjeo moj..misic mali i sreckica moja...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 16, 2006 6:28 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
Niko ovde a priori ne krivi sve doktore....naravno, dosta ih ima nestrucnih, a stanje u drzavi i nemastina......al koga za to kriviti?? Urgentni su skockali i "nasminkali", a ljudi osnovna sredstva za rad nemaju..jod, gazu, rukavice... :cry: . '97. sam imala anafilakticki...svi su se oko mene uzvrpoljili i razmisljali da li da mi daju poslednju ampulu Sinopena!!!! Ludi moji, pa u to vreme je kostala 2,5 din cini mi se. Kada se sve to sredilo, otisla sam u apoteku, kupila 10 komada i ostavila u DZ, da se nadje, ako ne daj Boze, nekome zatreba......CELOKUPNO ZDRAVSTVO NAM JE U KATASTROFI, ako nemamo vezu ili kovertu, niko nas ni ne pogleda....
Bar da svima kazu, ljudi, nemamo osnovna sredstva , kupite i ponesite sa sobom to, to i to. Odlazimo u ustanove, gde sestre vade krv pacijentima bez rukavica, i time ugrozavaju, na prvom mestu svoje zdravlje, ali i nas pacijenata. Ili, ako i postoje rukavice (obicno je to jedna, ne znam, nisam zdravstveni radnik, mozda tako treba!!??), ona je za celu smenu, i svim pacijentima se vadi krv sa istom rukavicom!!!!! Koliko ljudi ima hepatitis, koliko ljudi zna da je dovoljna i najmanja ranica koja krvari, da se hepatitis prenese, a to se desava u laboratorijama, gde svako krvari kada dodje, gde se svakom pacijentu ispusta krv, i gde svaki medicinski radnik koji to radi, svakodnevno ugrozava sebe!!????
Nisu samo lekari krivi, ali u slucaju Vmilke, jesu sigurno!!!! Svi smo se mi, bar jedanput u zivotu nasli u takvoj ili slicnoj situaciji, i svi mi ovde pricamo o svojim primerima, a ne izmisljenim, i niko od nas ne generalizuje i ne pripisuje svima i sve, ali nasa istina je da se to desava.... :cry:
Slazem se da plate jesu male, skoro svuda su takve, al kada nam se npr. na samo jedan dan pokvari kablovska ili telefon, u stanju smo da poludimo, jer mi zaboga, placamo sve to,i onda zovemo po hiljadu puta da proverimo, sta se desava i kada ce proraditi, pa se i posvadjamo, i besnimo,a ti isti radnici koji otklanjaju kvarove rade za svoje bedne plate....i sta bi bilo da i oni cekaju koverte....Primer jeste glup, ali bez tv-a se moze, a bez zdravlja ne, i bar se zamislite nad tim pitanjem, koliko gneva u sebi moze da nosi neko, kome zbog takvh stvari strada neko najblizi.... :( . A isto tako, kao sto placamo kablovsku ili telefon, placamo i zdravstveno i socijalno osiguranje, staz i sta sve ne, da bi kada nam je lekarska pomoc neophodna, dozivljavali ovakve stvari.Da se ne odvaja toliko novca u te fondove, i plate bi bile vece, i mozda bi u tom slucaju neko od nas mogao sebi da priusti i lecenje kod privatnika, gde imate svoje zakazano vreme, punu paznju doktora, i sve neophodne stvari i "alatke" koje su potrebne za lecenje ili pruzanje pomoci, a o ljubaznosti da i ne govorim.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 17, 2006 10:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 02, 2005 1:38 am
Postovi: 24
ja necu da spomenem imena jos odredjeno vrijeme dok ne budem zdrav... onda cu da iznesem crno na bijelo sve kako je ko postupao prema meni.. pogotovo necu da stedim privatnike jer su im suve pare legle na ruke.

dalje, kod nas je prisutan jedan fenomen.... zove se nasljedjivanje diplome... hocu da kazem da djeca cuvenih doktora samo imaju obavezu da se pojave na ispitu i isti je rijesen sa max mogucom ocjenom... eto na to je spalo nase zdravstvo... ovo ne bih govorio da nisam imao problem sa jednim takvim...

covjek daje antibiotike i gomilu lijekova bez ikakvih pretraga prije toga... ja tada pojma nisam imao o medicini ali mi je to bilo apsurdno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 18, 2006 11:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 02, 2005 10:18 am
Postovi: 168
Lokacija: Subotica u srcu
Nasledjivanje diploma kako Kosta kaze je prisutno na svim fakultetima ali je u zdravstvu najizrazenije.
Nekada su lekari i ucitelji bili postovani i cenjeni ljudi zato sto nije svako mogao da se bavi tim zanimanjima, a sada je sve to degradirano.
Na pedagoske fakultete se upisuju oni koji jedva zavrse srednju pa odjednom pozele da caskom zavrse i neki fakultet - ogradjujem se naravno cast izuzecima kojih je jako malo. I onda imamo nastavnicki kadar tako kvalitetan da nema deteta koje ne ide privatno na casove barem iz matematike jer u skoli ih nista ne nauce.
Na medicini se diploma prenosi sa kolena na koleno, tu i tamo poneko se uspe ufurati u celu pricu ali posto kasnije ne uspe da dodje do specijalizacije od maminih i tatinih sinova - zavrsi na zapadu kao cenjen i postovan strucnjak.
Jedna banalna stvar koja mene recimo izludjuje kod lekara je rukopis!
Toliko su puni sebe da od siline nemaju strpljenja da recepte za lekove ispisu citko da ne bi doslo do zabune. Meni se recimo desilo kad sam ostala trudna ginekolog mi prepise folnu kiselinu, a muz ode do apoteke sa receptom i vrati se sa kutijom u kojoj je bila 21 tableta. Ucini mi se cudnim takav broj, uzmem da procitam uputstvo, a ono zamislite - pilule za kontracepciju!!! Sve ovo se desava na bajnom zapadu u Italiji!
Treba ih vratiti u prvi razred, prvo da nauce da pisu, a onda sve ostalo!!
Sve vreme pricamo o strucnosti lekara, a sta kazete na higijenu i ponasanje ostalog osoblje po bolnicama?
Pre tri godine desi mi se spontani pobacaj u drugom mesecu dugo cekane i tako zeljene trudnoce. Lekar mi zakaze abortus i pojavim se ujutro na odelenju, bilo nas je desetak. Pojavljuje se sesta i pita da li je neko vec bio na abortusu, javi se jedna zenica, a ova ce na to-onda objasnite ostalima kako da se pripreme-NO COMENT! A ton je bio takav kao da prica sa prostitutkama koje su slucajno "zakacile" sa nepoznatim partnerom!! Mozete li zamisliti kakav bol sam osetila u tom trenutku, pre svega zbog gubitka ploda, a onda takvo sikaniranje...
Sam cin abortusa je izgledao kao u Kovacicevoj "Jami". Bila sam sedma po redu, kad sam usla i videla krv po podu, stepenicama, nekoj posudni ispod kreveta..onsvestila sam se.. Pa u kom veku zivimo? Zar ni za sredstva za higijenu nemamo para ili je u pitanju nemar. Probudim se posle intervencije u krevetu sa osobom X. Nismo zasluzile cak ni odvojene postelje..
Pola godine posle toga operisala sam cistu na jajniku. Jedva me probude iz anestezije, odguraju kolicima do sobe i onda mi kazu predji u krevet!
Ja u cudu, kako da predjem sama, pre svega nemam snage dva sata je trajala operacija-iscrpljena sam, drugo vise tu oko mene neke cevcice i kese strah me i da ih pogledam, a osim toga i gola sam.. Pogledam sestru i fizikalca i vidim neumoljive face, stacu pokusam da se skotrljam i naravno padnem sa kreveta.
Pa ljudi moji znam da su im male plate, ali da nemaju ni srca ni duse, mnogi od njih, a odabrali su da se bave tim humanim pozivom-ne ide mi u glavu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 19, 2006 5:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 09, 2006 5:18 pm
Postovi: 13
kosta123 je napisao:
... dakle poslije 3 brisa u jednom danu.... 4 dana pisanja zileta... godine dana muke i bolova.... evo sad dok ovo kucam ustajao sam 3 puta da se ne bih onesevijestio jer kad sjedim bolovi su nesnosni....

2 urologa, 2 internista(jedan me pregledao pred operaciju, jedan poslije), 2 hirurga i 1 ljekara opste prakse niko ne zna sta mi je....

Mislim da ovo necete sigurno naci negdje "vani"


Kosta123, ti imaš takozvani "sindrom plavih jaja" (moj bukvalan prevod sa engleskog), koji inače više nije sindrom, jer se zna uzrok. Uzrok su česti seksualni odnosi, bilo klasično bilo masturbacija. Simptomi su: otečena jaja, plava ili modra boja jednog ili oba testisa, bolovi u stomaku ili jednom delu stomaka, tahikardija - ubrzan rad srca, naročito u toku bola, povišena temperatura, bol u jednoj ili obe noge, ostajanje bez daha, bol u glaviću, često mokrenje, itd. Svi nemaju sve simptome od navedenih.

Imaš puno linkova na Internetu gde vrlo stručni lekari sa Zapada objašnjavaju vrlo detaljno sve o ovome i to za ništa EUR-a. U Srbiji se ništa o ovome ne zna, jer srpskim, očigledno retardiranim, lekarima ni plata od 1000 EUR-a ni skupe igračke/uredjaji sa Zapada, ne bi pomogli da postave pravu dijagnozu, pa čak ni za ovo što je više nego očigledno. Postoji jednostavno rešenje, smanji na 1-2 puta nedeljno, a onda predji na 2-3 puta nedeljno da bi došlo do smanjenja upale prostate. Znam da će da zvuči neverovatno, ali i u ovom slučaju pomaže Magnezijum, zato što smanjuje adrenalin, tj. epinefrin (novi naziv za adrenalin). Nemoj više nikada prelaziti 2-3 puta nedeljno, to je dovoljno, pa čak i previše ukoliko si u godinama! Ukoliko te devojka tera na seks, nemoj jer je zdravlje ipak najvažnije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 20, 2006 3:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 02, 2005 1:38 am
Postovi: 24
Hm,... zanimljiva konstatacija ali ...
Mastrubiram rijetko , seksualne odnose nemam tako cesto. testisi su normalnog izleda i velicine... Ukratko skoro ni jedan simptoom nemam koji je naveden iznad...

Ispade ja neki hipohondar :)

Narucen sam na UZV sjemenovoda i spleta vena ka testisu pa cu da vidim. Cini mi se da sam napokon naisao na normalnog urologa... Uredno je pregledao moje nalaze i prvo je predlozio taj UZV da se tacno odredi precnik vena a ne da se nagadja... Ako nista drugo barem me uredno saslusao...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 02, 2007 11:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 23, 2006 3:10 pm
Postovi: 25
samo da se nadovezem na prvi post,, svako do nas ima losa iskustva sa strane lekara ali opet mislim da imamo vrhunske strucnjake sto se tice medicine a to znam iz licnog iskustva, zivim u italiji 12 godina i stvarno nikad nisam imao porblema sa zdravljem dok nisam bez veze zbog gluposti nadrljao u egiptu i imao neorolosko infektivni problem koji je kasnije zbog povracanja i nadjene neke salmonele (koja i nije trebala da se leci) zamenjen za gastro intestinalnu infekciju... mislim to su opasne stvari koje stvarno mogu coveka da zeznu za ceo zivot...ali ista prica , bromazepan, stomacna nervoza milion drugih stvari, ja sam se tresao kao pass, glava je htela da eksplodira, vrat, ma sve zivo, kad nisam mogao da izdrzim odem u hitnu pomoc.,,,i ista stvar ja pricam coveku on kucka na masinu klima glavom, i cita one prethodne rezultate i na kraju izvestaj " pacijent imao dugotrajnu intestinalnu infekciju---- nije ni sam siguran da je ozdravio negira insoniu," i tako je nesto pisalo, mislim a ja ni jednu jedinu dareu nisam imao... razumete,, jeste da na gastroskopiji je bio stomak sacuvaj boze, pun gastritisa , ostecenja , povecane bele pene, povecane svetlucave tecnosti jos neki krug 0.5cm na zadnjoj strani, reflux...i tako ista prica,, setali me levo desno i samo nemas nista, opteretio si se zdravljem a ja bolove imao... jbg, sta da se radi, mene su nasi lekari stvarno saslusali,, ali desava se kad lekar ne zna,, on se osvrce na nervni sistem u mom slucaje jeste bio nervni sistem i nije mi bila lecena kauza ili razlog vec sintom!! posle takve stvari povezu jos milion autoimunih bolesti itd. meni je posle magnetna pokazala na nespicificne promene bele mase na mozgu ali je iskljucena MS za sada jer mi je neuroloski nalaza uredan pa naj verovatnije posledica infekcije... i sta sad, ali opet razumem i lekare misim nisu ni oni ljudi vidoviti ali samo ne razumem one koji kad nesto ne znaju mesto da upute kod specijaliste, odmah krenu sa svojom sigurnoscu i bromazepan i milion drugih lekova napamet... eto moj slucaj, jedna stvar je krila drugu i na prvoj nadjenoj ,, to je to a skratili bi me muka sigurno da su me odmah ostavili u hitnoj i uradili sve testove itd.. poz svim clanovima foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 02, 2007 3:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 09, 2006 5:18 pm
Postovi: 13
zeka je napisao:
samo da se nadovezem na prvi post,, svako do nas ima losa iskustva sa strane lekara ali opet mislim da imamo vrhunske strucnjake sto se tice medicine a to znam iz licnog iskustva, zivim u italiji 12 godina i stvarno nikad nisam imao porblema ...


Prijatelju, u Srbiji svakog dana na televiziji daju brojeve računa u bankama i mole ljude po Srbiji da plate koliko mogu da bi otišli u Inostranstvo (Italiju, USA, UK, EU, itd.) i lečili se ili operisali, baš zato što su ti naši "super" stručnjaci nesposobni da urade malo ozbiljnije od rutinskih stvari. U svakom slučaju, meni je pomogao 1 doktor (jedan) doktor iz USA, pošto u Srbiji njih 25 nije :P

Pozdrav :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 02, 2007 4:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 23, 2006 3:10 pm
Postovi: 25
ma razumem te,, ja ti samo kazem moje iskustvo,, je***a meni se sve to desilo ovde,, jeste da dolaze nasih dosta ovde ima stvarno specificnih klinika kao recimo ova velika u monzi sto je za leokemiju nedaj boze tu stvarno dolaze dosta iz srbije.. ali ja sam imao slucaj da me 5 lekara nije salsusalo i uhvatilo se za 1 stvar i samo filozofiralo,, niko i nagadjalo... vidis da svagde moze da se desi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 02, 2007 6:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Jan 29, 2007 9:54 pm
Postovi: 89
Lokacija: Beograd
1) Pre nekoliko godina su me operisali na GAK-u, operacija 3,5h. Prošlo je vreme krize, pa ne znam zašto su štedeli i to baš na meni! Elem, probudim se ranije, pre šivenja, možete misliti moj šok (o bolu da i ne govorim)! :o Za razliku od njihovog, valjda su oguglali. 8)
2) Tati pre neku godinu otkrili karcinom sa metastazom na jetri (trebalo je da čovek oslabi samo 20kg, da bi postavili dijagnozu i saopštili porodici) 8)
3) Mami operisali obe dojke (karcinom) i šikaniraju je konzilijarno, jer je rekla da teško podnosi hemioterapiju, napisali u izveštaju: pacijentkinja odbila petu turu hemioterapije i šalju bolesnicu sa metastazama na plućima i kostima glave u drugi grad, BEZ PRATIOCA, jer joj nije potreban, po izveštaj o promeni terapije!!! :o
4) Pas mi je za sada odlično, imamo divnu veterinarku. :wink:

Šta bi tek bilo da nemam beli mantil (iako je farmaceutski), ne smem ni da pomislim! :evil:

_________________
Ja bih da pevam još malo, jer je život samo jedan i do njega mi je stalo, meni je vredan...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: loše iskustvo sa doktorima... u Srbiji naravno
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 12:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 11, 2006 1:23 pm
Postovi: 14
Ja sam pre nekoliko meseci na ovom forumu pokrenula temu "greške lekara". Smatram da je moj otac umro zbog nestručnosti lekara. O ovoj temi se sve više govori i na televiziji, novinama...
Pre nekoliko meseci u Beogradu je osnovano udruženje građana koje se bavi zaštitom prava pacijenta i razotkrivanju grešaka lekara. Članovi ovog udruženja su uglavnom ljudi čiji su najmiliji nastradali zbog greške lekara. Naziv ovog udruženja je re-akcija (www.re-akcija.org)
Čini mi se da se nešto pokreće sa mrtve tačke. Bitno je da se o tome više ne ćuti, a nadam se da će se u bliskoj budućnosti "trgnuti" sudski veštaci (u smislu da će biti objektivni), i da će i pravosuđe sankcionisati greške lekara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 1:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 07, 2007 4:53 pm
Postovi: 110
Lokacija: Sabac
Pa da ispricam i ja svoje iskustvo,i objasnim zasto decu nikada vise necu voditi u Dom zdravlja vec samo u privatnu kliniku.
Rodila sam zdravog decaka od 4 kg.U porodilistu je za tih 10 dana (carski rez),cak i napredovao do 4.200kg,sto i nije bas obavezno,hocu da kazem da je bio zdrav i napredan.Isli smo na obradu pupka u savetovaliste gde se neka sestrica ucila na mojoj bebi kako se to radi pa je u pomoc priskocila jos jedna i tako pola sata nisu mogle da mu odvezu gazu ili zavoj,ne znam tacno sta je bilo na pupku.I od tog dana klinac pocinje da gubi u kilazi.Doktorica kaze ,hrani bebu,ne das joj da jede(!!!).i sve gore stanje,on neprestano place.Ona kaze mora da jede na svakih sat vremena pa i nocu :o .Sve sam ja to radila,dobrih 20 dana a o premoru i mom i njegovom da ne govorimo.Na kraju je imao 2,900kg.Zamislite to!!!Ona i dalje tvrdi da malog ne hranim i preti da ce me prijaviti.Ne mogu da vam opisem taj svoj bes.I bespomocnost.I,to vece mali dobije 38,6 ,mi u bolnicu a on tamo nacisto pobeleo,a oko okica zeleni,tamno zeleni kolutovi,okice poluotvorene,omlitavljen.Temperatura,39.8!!!.....Ostave nas u bolnici,i tek onda otkriju da je imao bakteriju u pupku (a sta mislite ko je opet kriv za to) i upalu mokracnih kanala jer se ta bakterija spustila!!!I ja kao svaka majka pitam da li ce biti dobro,da li ce ozdraviti,bukvalno,da li ce preziveti jer je bilo strasno kako je izgledao tu noc,ona mi na sve to kaze (sad neka druga):EH,DA STE SAMO MALO RANIJE DOSLI....I napravi dugu pauzu ,okrene se i ode.
I sta da vam kazem dalje,tu smo bili 15 dana.On naviknut da jede na svakih sat,sat i po a oni ne daju,tek na tri sata.Cini mi se da bi vristao po celu noc....Samo kada se setim nasih muka...
A onda sam slucajno cula za sadasnjeg lekara (Zivko Todorovic,mozda neko i zna ko je iz Sapca) i od tada nikada nisam promenila lekara i prezadovoljna sam.
Ali ipak ostaje gorak ukus i ruzno secanje na sve to sto su uradili mom malom sinu.Ipak je imao samo par dana,a zamislite koliko dugo se mucio..Sada je sve u redu i na toj klinici,jeste da platis ali te gledaju kao malog boga,imaju strucne (provereno) kadrove i zagledaju ti dete pola sata,bez redova,cekanja i nerviranja.Ordinacija puuuna igracaka a doca uvek nasmejan i pun bombona :lol: .

_________________
mala garava


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 4:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 09, 2006 5:18 pm
Postovi: 13
iva015 je napisao:
... Ordinacija puuuna igracaka a doca uvek nasmejan i pun bombona :lol: .


Nije dobro da preteruje sa bombonama, jer je onda dijabetes pod stare dane zagarantovan. Ja doktorima u Srbiji ništa ne verujem.

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 7:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Feb 28, 2007 8:12 pm
Postovi: 272
Ni ja!!! Ne svim doktorima! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 03, 2007 10:21 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 07, 2007 4:53 pm
Postovi: 110
Lokacija: Sabac
Pa o tome sam ja pricala,nisu svi losi niti ih mozemo staviti u isti kos.Ima stvarno dobrih lekara kojima i nisu najbitnije pare,ali ima i mnooogo onih drugi :roll: ,ali im treba stati na put i,ne bih sad o politici,ali se nadam da ce se i to regulisati nekada nekim zakonom.A u medjuvremenu mozemo samo da pricamo sta su nam uradili ti i ti lekari,a kad ukljucite princip matematicke progresije i izreku da se dobar glas daleko cuje,a los jos dalje,nadajmo se da cemo uvek dobiti info onekom doci samo ako se malo bolje raspitamo.

_________________
mala garava


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 63 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 77 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: