Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Лош сан
PostPoslato: Sre Sep 03, 2014 7:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 22, 2013 9:35 am
Postovi: 3
Већ неких годину дана спавам лоше и будим се минимум три пута у току од просечно седам до осам сати сна. У једном тренутку сам се будио на сваких сат времена што се не може сматрати нормалним за одмор организма, већ пре као стрес. Био сам код лекара и као за доста ствари, само потапшу по рамену и кажу биће све у реду. Једна докторка ме је послала и код психијатра који ми је рекао да за то и причање у сну треба да идем на посвесне анализе годину дана, на шта сам се лепо захвалио и отишао. Оно што је мени било логично и шта сам и променио јесте вода, из разлога што сам у детињству због астме и других проблема дисао стално на уста. То јесте промењено свесно али у несвесном стању не могу да контролишем. То даље узрокује сува уста због чега увек имам поред себе флашу воде. Можда је и то разлог сталног буђења због дехидрације. Пробао сам да не пијем, што се није показало добро. Својевремено смо се у друштву смејали другу који је увек, макар и на 40 степени спавао у чарапама. Пробао сам и то, јер сам првенствено зимогрожљив и имам 202цм па ми ноге увек вире од покривача. То се показало добрим јер су стопала топла и умањило је проблем мало али није било трајно решење.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Лош сан
PostPoslato: Pet Sep 05, 2014 1:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 02, 2014 2:13 am
Postovi: 6
Uzmi lek za spavanje i spavaces ko beba :) mozda imas neki stres pa zbog opterecivanja i razmisljanja nemas dobar san. Promeni dusek, jastuk mozda.ti je lose u njima :D ali je najlakse popijes lek za spavanje, ako si pod stresom onda za smirenje i resen problem.
A sto se tice orvorenih usta, pa svi muskarci spavaju otvorenih usta i hrcu po celu noc.
nekad cak i samu sebe uhvatim kako spavam otvorenih usta :D ali to nema nikakve veze, usta svakako luce pljuvacku. Preispitaj sebe da te ne.muci nesto, ako ne svesno onda podsvesno je vrlo moguce da mislis o necemu sto ti stvara stres.
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 70 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: