Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 74 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 25, 2006 5:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Da vidis ranije, dok sam bio mnogo veci i krupniji nego sad' (u periodu kada sam bas trenirao), izadjem da setam Pecu a svi me zajebavaju... kao sto setam macku, pa kao smesan sam kada me vide sa njim itd. :lol: Ali oni ne shvataju da je Peca moj ekvivalent. On samo izgleda tako, tj. i on je prgav, svadja se sa svima, rezi na sve moguce pse a u stvari je dusa od coveka (psa), tacnije, macka bi ga rastrgla, bukvalno. :lol: Takav sam i ja. :oops:

Nego, daj stvarno nadji neku devojku za Pecu... vidi kako je lep i zgodan a jos uvek je nevin... :oops: Meni glupo da idem po parku i spopadam vlasnike pekinezerki u fazonu: "Izvin'te, a je l' moze moj pas da sa vasim psom malo bugi vugi?" Znas kako me iznervira kada ga vidim u kuci da seksualno zlostavlja nogavicu/majicu/bilo sta. Stvarno mislim da bi mladucni njegovi bili mnogo lepi. Samo, on nije rasan pas pa ne znam da li bi neko ko ima zenku pekinezera hteo da je da... Peca je mesanac pekinezera i... nekoga...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 26, 2006 12:13 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
EKa1 lud si skroz :lol: :lol: :lol:
E plakala sam od smeha ,pa šta ako Peca nije ''firma'' ,ma sto ljudi znam koji više vole to nego ''marke''(nemam ja ništa ni protiv marki ,ma sve bi ih pojela)
Ja imam ženkicu ,nije za tvog Pecu ,sterilisana je (zbog tumora-inače mrzim sterilizaciju,pa i oni su bića treba i njima toooo :oops: )Veća je od njega duplo i ne voli pse (napali je )pa bi se od sexa napravio masakr :o

Ako saznam za nekog maltezera ili pekinezera ili nešto te numere imam te u vidu.Pa jadan Pele kako ne možeš da mu nadješ bre nekog(eee,a mogu te samo zamisliti kako ideš i moliš za malo ljubavi za Pecu ha,ha,ha,pa crkoh od smeha) :lol:
Ne ljutiš se ,sigurno.Meni je to super kad osoba kao ti nije iskompleksirana....Pozdrav :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 22, 2007 6:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 23, 2006 11:57 am
Postovi: 6
o, bolesnika! Zar je moguce biti tiliki psihopata i verovati u "provlacenje dlake do mozga"? Pa ja sam onda umrla 300 puta do sada!! Kanda se ovde nekome vec provukla "dlaka" u mozak pa pise takve stvari... Idi negde i uzivaj u sterilnom svetu, a nas normalnih se okani!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 22, 2007 11:01 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Prosto obozavam zivotinje. Svog zeku ne bih nikome dala! Kada sam saznala da sam trudna jednostavno sam otisla kod lekara i zamolila ih da mi urade test na toxoplazmozu. Sve je bilo ok. Ako se zivotinja drzi u cistim uslovima i odlazi redovno na kontrole veterinaru, mislim da nema neke prave opasnosti. A ljubav koju ti oni pruzaju je nemerljiva!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 03, 2007 6:29 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jun 27, 2006 10:15 am
Postovi: 152
Eh, i ja sam luda po pitanju životinja. Imam dva psa koji žive sa mnom u kući i ravnopravni su članovi porodice.
Hehe, nasmejala sam se onome da životinjama treba prostranstvo. Možda, ali ove moje blese neće napolje. Izađu da obave nuždu i trk nazad. Aron, koji ima 10 godina, u stanju je da ne pije vode samo da ne bi morao izlaziti.
Sjajno je imati tako divna stvorenja kraj sebe. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 03, 2007 9:30 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
@Dea Sta je test na toxoplazmu i kakve on veze ima sa zivotinjama?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 04, 2007 12:41 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Toxoplazmoza je bolest koja se uglavnom povezuje sa mačkama,ali ko je skeptičan može proveriti kao Dea, mada kod mene u porodici od prababe svi su neke životinjice imali i hvala Bogu nikom ništa nikad falilo nije!
Pretpostavljam da zavisi i od higijene (životinje)
Pozdrav :wink:

P.S.Pa boljih objašnjenj Ka1 imaš na Googlu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 04, 2007 8:46 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Test na toxoplazmozu se radi pomocu uzorka krvi. U principu mozes da je uradis ti ili da testiras svog kucnog ljubimca. U principu je bolest vezana vise za mace (recimo za zeke nije dokazano), ali se moze dobiti i preko hrane, pogotovo recimo ako povrce nije dobro oprano. meso nije dovoljno isprzeno i sl. Zato sam ja odlucila da testiram sebe a ne zeku. Moj ginekolog je mislio da je to dobra ideja, a ovde se bar taj pregled ne placa. Radi se tri puta u toku trudnoce u principu po jednom u svakom trimestru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 05, 2007 3:56 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Citiraj:
Zato sam ja odlucila da testiram sebe a ne zeku.


Jao ,Dea divna si :lol:

Ja ne znam da li se plaća državno ,ali cene privatno toxoplazmoze su 2 x 1500 ili 2000 din. Kako sam ja nešto skoro gledala cenovnik u jednoj privatnoj lab, pa sam i na to bacila pogled zato i nisam 100% sigurna .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 15, 2007 4:11 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Uginuo mi je zeka i jako sam jako tuzna! :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 15, 2007 11:15 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 03, 2004 4:09 pm
Postovi: 300
Nema vise ni mog jednog macka.....
Rest in peace,zuti macku moj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 15, 2007 12:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Ja ne znam kako vi ostali koji imate zivotinje, ali ja se vezem za svoje ljubimce do besvesti. Eto za koji dan treba da postanem mama, a ja celu noc rondam ko luda, iako znam da to za bebu nije dobro. Sta cu kad je meni i zeka bio skoro ko moje dete.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 15, 2007 2:44 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Jao Dea, baš mi je žao :cry: ,ma razumem te potpuno ,kad mi je uginuo papagajčić, nisam mogla da se obuzdam deset dana sam bila kao u agoniji od plača kad god pogledam kavez.
Pošto imam i staru kucu (14 godina) a vezana sam kao i za sve moje u porodici tako i za nju, počela sam da sanjam kako ću to preživeti, stvarno se tako loše osećam i pri pomisli da se to može dogoditi(a svesna sam da je matora i da mora doći do toga, ali... :cry: )

Ne znam kako da ti pomognem,ali znam da u takvim situacijama čovek traži rešenje od nekog ko je prošao tako nešto i očekuje savet kako svoju ol da olakša, ali ja nemam neki pametan savet ,jer bi i ja volela da čujem ,ko god je od nas vezan za svog ljubimce prolaziće kroz ovo ( vezan, ali iskreno)

Želim ti da probaš da prebrodiš ovo što pre i da te prođe ta tuga ipak još malo pa bebica je tu, pa kad malo beba ojača ti joj kupi jednog zeku koji je sličan tvom bio (znam,znam da ne može da se zameni)
Pozdrav i guraj napred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 15, 2007 3:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
@Dea Kako ti je uginuo zeka???? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Ja mislim da je najbolji nacin za "preboljevanje" uginulog ljubimca nabavka drugog... to je najlaksi nacin... sto posto...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 15, 2007 3:20 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Zeka je uginuo potpuno neocekivano. U nedelju je skakutao veselo po kuci, a u ponedeljak je bio sav snuzden, zavlacio se u razne mracne coskove i nije hteo da jede i pije. Odvela sam ga odmah kod veterinara. Tamo je dobio bocu i neke lekice sa kojima sam ga nutkala celo vece. Uvece je samo skroz smalaksao, lezao celo vece kod mene u narucju, na kraju se malo trzao i gotovo. A bio je tek 1,5 godinu star. Bila sam se raspitala kazu da zive od 5 do 10 godina. Znam da bi trebalo da nabavim drugog zeku, ali za par nedelja stize beba i necu sad to da radim. Uostalom novi nikad ne bi bio kao ovaj, koji je bio poseban - vise mini kuca nego zeka. Nista preostaje mi da jos malo odbolujem, ovako intezivno, a posle ceznja naravno ostaje zauvek. Tako je bilo i sa mojim ostalim zivotinjama, nikada se nisu izbrisale iz mog srca.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 74 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 98 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: