Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 37 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 01, 2008 10:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 20, 2007 10:54 pm
Postovi: 154
U uputstvu pise da se pije 2 meseca (dakle, to bi bilo 6 kutija), pa se pravi pauza od mesec dana, i tako 2-3 puta godisnje. Nesto mi se cini da je to puno (6 kutija za redom), zar ne ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 03, 2008 8:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Apr 05, 2008 1:44 pm
Postovi: 546
I ja imam hronicno problem sa losim imunitetom. Pre para dana mi je opet izasla groznica na usni sto znaci da je i sad drasticno opao. :-?
Ja uzimam propolis ujutru, posle toga Ferum sirup (koji mi je dr. prepisala zbog lose krvne slike), C vitamin sumeci i B kompleks 2x1.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 03, 2008 9:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 20, 2007 10:54 pm
Postovi: 154
I meni je slicno...ja kad god se okupam uvece i legnem pocne da mi se mnogo vise sliva sekret niz grlo, ne znam zasto.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 03, 2008 9:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Apr 05, 2008 1:44 pm
Postovi: 546
Verovatno ti "rade" sinusi. Meni se to isto desava ali ujutru, po budjenju. Inace mi je grlo cesto oteceno i crveno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 05, 2008 8:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 08, 2008 8:01 am
Postovi: 12
Zašto davati toliki novac za nešto u šta niste sigurni?!
Pokušajte sa "pivskim kvascem", ali svježim a ne medicinskim. Možete ga nabaviti u pivari. Jedna supena kašika se razmuti u malo vode, soka ili mlijeka i popije ujutro na gladan stomak. Malo je ružno ali provjereno pomaže.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 08, 2008 12:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Apr 05, 2008 1:44 pm
Postovi: 546
Taman mi je prosao herpes na donjoj usni, kad jutros vidim da je izasao jos jedan na gornjoj! Jos plus i Esherichia Coli i Candida u vaginalnim brisevima, a nisam ni znala da mogu istovremeno dobiti i bakterije i gljivice. Cele noci sam se znojila, drma me zesci pms, za 2 dana bi trebalo da dobijem i bas se jadno osecam ! :cry: :cry: :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jacanje imuniteta!
PostPoslato: Uto Sep 13, 2011 10:01 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
Ima li neko takvo iskustvo--sta to moze biti---
Imam dosta zdravstvenih problema i probao sam svasta i cini mi se da ponesto i pomogne--vec sam nesto i preporucivao al na kraju krajeva ipak sam na istom--sad vec na antidepresivima i sedativima-pored ranisana-salazopirina i kad bas moram diklofena--
MOJ PROBLEM JE DA MI SE STANJE POGORSA KAD POJACAM DOZU ZA IMUNITET-tad mi se desi da mi izadje i urtikarija-dok ne izlazi kad ne pijem nista od toga al posto se lose osecam --svi mi preporucuju nesto za podizanje imuniteta--
Samo jedan doktor mi je rekao da ne smem piti vise stvari odjednom--a to sam uradio jednom posle duze terapije antibioticima-i sav sam bio od plikova-zavrsio u bolnici i dobio presing da pijem i sve se smirilo istog dana a nakon toga otisao kod lekara opste prakse i rekao mu da sam uzimao i propolis i polen i multivitamine--i on rekao neeeeeee--samo po malo...
STRAH ME JE DA IMAM NEKU TEZU BOLEST IAKO SAM TADA PO SAVETU LEKARA SVE ISPITAO PA I KASNIJE__imam prostatitis-kolagen-kolitis i dispepsiju -iridociklitis i od pre godinu dana depresiju-i anksioznost---nije ni cudo--koliko dugo se borim sa svim tim--vec 20 god
SVAKI DOKTOR KAZE DA JE UZROK NESTO DRUGO-??????


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 37 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 47 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: