Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: bolan stomak na dodir
PostPoslato: Sre Avg 27, 2014 10:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Feb 20, 2010 1:51 pm
Postovi: 178
Danas sam isao na VMA zbog jjakih bolova u stomaku. Sve je pocelo posle sinocnjeg bola zeluca koji je uminuo u pola noci. Medjutim, probudio sam se sa jakim bbolovima u donjem stomaku. Boli kao da imam jaku upalu trbusnih misica, boli me i da se okrenem u krevetu.. Na vma me je hirurg opipao, izvadili su mi krv i uzeli urin. Imam povecane leukocite. Medjutim u urinu je nadjeno mnogo bakterija, eritrocita i leukocita. Sutra su mi rekli da odem na klinicki kod hirurga na novo opipavanje da bi iskljucili slepo crevo. I tako su me pustili kuci.. Imao sam 38 temp pa je pala sama od sebe. I dalje imam bolove kad god treba da aktiviram stomacne misice..i sada nisam pametan sta da mislim, bojim se da ne pukne slepo crevo..nacitao sam se svega i svacega na netu, odlepicu..s vremena na vreme imam bolne gasove kroz ceo stomak i sad mi je nekako bolan ceo na dodir..sta da radim, neki savet?
.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bolan stomak na dodir
PostPoslato: Čet Avg 28, 2014 2:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 24, 2014 3:47 am
Postovi: 4
ako si prezivio do sada ti nama reci sta je bilo pomozi nama koji imaju slicne simptome.pozz :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bolan stomak na dodir
PostPoslato: Čet Avg 28, 2014 5:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Feb 20, 2010 1:51 pm
Postovi: 178
Posle dva dana razvlacenja po urgentnom i vma nista se nije promenilo. Da li neko moze dda me prosvetli i da mi kaze da li je normalno da me dva puta vracaju kuci sa bolovima i sa sumnjom u pocetnu upalu slepog creva? Da li cekaju da pukne, da se iskomplikuje ili sta? Prosto ne znam kako da se ponasam..a da opusten budem ne mogu, a eventualne operacije se plasiiiiim :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bolan stomak na dodir
PostPoslato: Čet Avg 28, 2014 8:08 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 18, 2008 6:05 pm
Postovi: 726
znam da ti nije lako ali veruj mi da ti sam vrlo tesko mozes da procenis tacno gde te boli u stomaku (zbog te neke refleksije bola) i sta je stvarno u pitanju.Ti si kao i vecina nas prvo pomislio na slepo crevo ali ne verujem da bi hirurg na vma i hirurg u urgentnom tek tako profulali da je ono u pitanju.
Pominjes gasove, jesi imao ovih dana redovnu stolicu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bolan stomak na dodir
PostPoslato: Čet Avg 28, 2014 9:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Feb 20, 2010 1:51 pm
Postovi: 178
Pa ne znam vise sta da mislim..imam utisak da me otkacinju i to cu sutra vala da promenim..recicu im da me ne zezaju vise..
Ne znam sta se desilo ali je od sinoc nesto drugacije, orilikom skoro svakog pokreta imam bolne gasove koje tacno osecam kuda prolaze..ni malo prijatan osecaj..stolicu sam ima jutros..u principu nista nisam jeo vec danima, tako da moguce da i to ima uticaja da me ceo stomak boli..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot], larsfloris i 93 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: