Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: vragolije
PostPoslato: Sub Feb 04, 2006 4:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 15, 2005 2:15 pm
Postovi: 12
Polazeci od sebe, na forum uvek dolazimo kad imamo neki problem, sto je i prilicno logicno.
Ali, hajde i da se malo razveselimo.
Kako vas nasmeju vasi vragolani? :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 04, 2006 5:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Okt 09, 2005 5:49 pm
Postovi: 210
Paaaaa,na primer ovako....
Moj sincic od osam i po meseci obozava da kada ga stavim da spava,pokrije se skroz po glavi,ostavi amo rukice da vire i cuti tako jedno desetak sekundi,pravi se da spava a onda se odjednom,munjevito otkrije i pocne naglas da se smeje...Kao da hoce da kaze:"ha,ha ti se ponadala da sam zaspao a ja te presao.."
Takodje ima veoma zanimljiv nacin da mi stavi do znanja da nije zedan ili gladan-on tada jednostavno sve izduva iz kasicice!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 05, 2006 12:40 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 02, 2005 10:18 am
Postovi: 168
Lokacija: Subotica u srcu
Pozdrav autorki teme, preterali smo sa zalopojkama!
Moj sin ima 15 meseci i pravi je vragolan. Ako zanemarimo to sto nece da jede nema ga takvog na celom svetu!
Pun je vragolija ali najnovije nam je da kad ga zovem da dodje nece tek tako vec kucne glavicom u nesto sto mu je u tom trenutku najblize i glumi da se udario pa ga boli, ja mu na to kazem-dodji da mama ljubi-onda potrci ka meni..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 07, 2006 5:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 12, 2006 1:36 pm
Postovi: 32
Lokacija: BGD
bravo za temu.. VUlence je po prvi puta za prosli vikend sam poceo da se igra skrivalice - sedi u kolicima i samo odjednom sakrije lice i ceka da ja kazem gde je VUkasin? i onda se brzo kao otkrije i smeje. To isto je pokusao sa carapicom koja mu naravno ne skriva ni jednu cetvritnu lica ali se on imak pravio da ga ja ne vidim. :lol: Bio je tako sladak....

Danas prvi puta sam od sebe krenuo tasi-tasi :D ali bez pevanja jos uvek, vec sav skace i pljeska rucicama.
A kad dodjem sa posla i krenem da ga ljubim besomucno dok mi sedi u krilu on se kao pravi da nesto jako vazni radi - gurne ruku ispod mog vrata i uzme moj krstic i krene da ga zvace... :lol: Kao mama ne ljubi me toliko vidis da sam zauzet....

Ne moze se to opisati..... :lol:

_________________
Vulence mamino pilence i sreca 25.05.05


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 10, 2006 7:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 15, 2005 2:15 pm
Postovi: 12
Klinci stvarno imaju super fore...
Meni je smesno kad moj sin oponasa zivotinje.
Sve ide kako treba, ali kada ga pitamo kako kaze prase, on brzo stavi rucicu na uvo i kaze:
-Alo!

/ima knjigu basni u kojoj prase na ilustracija stalno prica telefonom/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 11, 2006 6:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 07, 2005 3:42 pm
Postovi: 368
Lokacija: Bgd
najlepsa stvar je kad se vratim iz kupovine kad me sacekaju njih dve koje se gaze i biju, i obaraju jedna drugu kako bi bile prve koje cu poljubiti, kao da to i inace ne radim.

Najvise vole kastanjete kojima lupkaju, oduseve se kad pustim muziku pocnu da skakucu i pevaju na svom jeziku koji sam ja nazvala spansko-kinesko-indijski dijalekt engleskog jezika, ali najvaznije je da moja deca imaju samo tatu, njega zovu i danju i nocu, kad je na poslu traze njegovu sliku i maze je i ljube, ali kad je frka onda trk kod mame.

Suvise malo vremena i prostora da se napise sta mi pricinjava radost svakoga dana :D

_________________
double trouble is my life


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: hm...
PostPoslato: Ned Mar 12, 2006 12:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Feb 21, 2006 4:51 pm
Postovi: 54
Moja dva decaka su prave komedije... :wink: Kada sam se porodila stariji sincic je pokrio cebetom po glavi mladjeg i iskritikovao me :,,Mama, bati ce glava da nazebe, sve si pokrila ali si glavu zaboravila..,, :o Srecom, pa je suprug na vreme primetio... :P


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: